Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

do-it

کاربر سایت
Nov 12, 2009
2
سلام:
من همیشه pes بازی میکنم ولی روی این شماره ی جدید به طوری بسیار ناجور روی پنالتی زدن موندم.
یعنی تا حالا نشده جهت بدم و پنالتی گل بشه..!!!باید چیکار کنم؟
فقط باید وسط بزنی...بعضی وقتا هم واسه وسط زدن جهت پایین میگیرم ولی میزنه اوت...:confused:
یکی میشه بگه چطوری باید با جهت گل زد؟ و اینکه چطوری با دروازه بان وقتی توپ رو میزنن وسط بگیریم؟
(تو پنالتی ها)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام:
من همیشه pes بازی میکنم ولی روی این شماره ی جدید به طوری بسیار ناجور روی پنالتی زدن موندم.
یعنی تا حالا نشده جهت بدم و پنالتی گل بشه..!!!باید چیکار کنم؟
فقط باید وسط بزنی...بعضی وقتا هم واسه وسط زدن جهت پایین میگیرم ولی میزنه اوت...:confused:
یکی میشه بگه چطوری باید با جهت گل زد؟ و اینکه چطوری با دروازه بان وقتی توپ رو میزنن وسط بگیریم؟
(تو پنالتی ها)

صفحاته قبل رو بخونی جواب داده شده

amir.h.f

کاربر سایت
Aug 22, 2009
37
سلام من يه سوال خيلي مهم دارم اونم اينه كه چرا بعضي وقتا كه ما سرعت رو ميگيريم بجاي اينكه با سرعت بره پاس ميده.خواهشا جواب بديد دو بار هم قبلا پرسيدم ولي كسي جواب نداده.

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
سلام من يه سوال خيلي مهم دارم اونم اينه كه چرا بعضي وقتا كه ما سرعت رو ميگيريم بجاي اينكه با سرعت بره پاس ميده.خواهشا جواب بديد دو بار هم قبلا پرسيدم ولي كسي جواب نداده.
يعني؟
شما دو رو ميگيره خود به خود پاس ميده؟
.
تنها زماني كه شما آ زده باشي اين چيز ممكنه..
يا بازي كني كه انتخاب كرديد اوني نباشه كه توپ الان بهش ميرسه كه خود به خود پاس ميده.
اشتباه8 مي كنيد صد در صد...
شايد خيلي سريع آ ميزنيد......
اين طوري ميشه.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

دوست عزیز ممکنه دسته ای که باهاش بازی میکنید خراب باشه ، با یه دسته دیگه هم امتحان کن

منم بازی رو گرفتم
میتونم بگم خیلی بهتر شده ، بازم جای کار داره ، به جز انیمیشنها ایراده دیگه ای ندیدم
مستر لیگ خیلی با حال شده
کلا نمره 8.5 رو براش در نظر میگیرم
موفق باشید;)

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
0
لذت از بازی کردن

امسال هم مثله سال های گذشته میلیون ها نفر از گیمر های جهان پس از انتظار یک ساله pes 2010 را با تفاوت های نسبتا کلی بازی کردند و بنا بر سلیقه هر یک نظر خاصی در مورد بازی درند من هم نظر خود و نقد خود از بازی را البته با کمی تاخیر می نویسم چون می خواستم حداقل 50 ساعت بازی کرده باشم .

گرافیک

مثله سال های گذشته انتظارات از گرافیک بازی بالا بود و همه منتظر گرافیک عالی از pes 2010 بودند که البته انتظارات گیمر ها در این بخش به خوبی بر طرف شد و سازندگان بازی توانستد با ترمیم موتور گرافیکی pes 2009 یک گرافیک عالی را برای pes 2010 رقم بزنند . از دیگر خصوصیات گرافیک بازی این است که حس زنده بودن و پویایی بازی را به انسان القا میکند و همچنین نور پردازی های بازی بسیار عالی کار شده . یکی از خصوصیات pes 2010 این است که به طور کلی گرافیک بازی در نسخه های کنسولی بازی با pc تفاوت آنچنانی ندارد . چهره های بازیکنان بسیار عالی کار شده و مو های آن ها و ریش و حتی مو های دست ان ها یه خوبی کار شده فیزیک بازی هم عالی کار شده است و دست کمی از نورپردازی های بازی ندارد اما باز همان مشکل که دست و پای بازیکنان توی هم میرود پا برجاست که امیدواریم این مشکل هم در بازی ها یبعدی حل شود . تاثیرات آب و هوایی هم در فیزیک بازی اثر جالبی دارد مثلا لباس بازیکنان خیس میشود . به طور کلی در مورد گرافیک بازی نقد ها و بحث های فراوانی میتوان کرد که ما در این جا به همین نقد بسنده میکنیم و یک خسته نباشید به شرکت کونامی برای این گرافیک منحصر به فرد میگوییم .

صدا گذاری و گزارش بازی

یکی از قسمت های بازی که تقریبا خوب کار شده است صدا گذاری بازی است که مثلا در هنگام گل زدن صدای تماشاگران چ تغییر میکند و همچنین تشویق ها یکنواخت از ابتدا تا انتهای بازی وجو ندارد و همچنین عکس العمل تماشاگران در مقابل خطر های ایجاد شده روی دروازه این بخش از بازی را خوب جلوه داده است ولی صداگذاری قسمتی از بازی است که همیشه نیازمند کار بیشتر است و می توان بهتر از حال هم شد اما گزارش انگلیسی بازی امسال چنگی به دل نمیزد و تکرار بیش از حد کلمه ها در یک بازی و گزارش بی روح و بدون هیجان بازی به طوری که بعد از گل و خوشحالی بعد از گل تازه گزارشگر می فهمه که گل زده شده که یکی از نکات منفی بازی است که بسیاری را واداشت که سراغ گزارش به زبان های دیگر بروند که یاد آن گزارش گر ژاپنی دوباره زنده شد .

گیم پلی

گیم پلی بازی به عقیده ی بسیاری از گیمر ها خوب کار نشده که شاید حرف درستی باشد چون دریبل ها در این نسخه تقریبا غیر ممکن شده و تو سر توپ زدن ها ضربه سر زدن بازی نسبت به نسخه های قبلی کمی افت داشته است اما در این که گیم پلی بازی بسیار روان است و گیمر از بازی کردن خسته نمی شود شکی نیست و توانسته بعضی از اشکال های نسخه ی قبلی بازی را جبران کند مثله شوت از راه دور . اما یکی از ضعف های عمده ی گیم پلی از نظر من حرکت از کناره هاست که با یک بازی تکنیکی و سرعتی به راحتی می توان از کناره های زمین فرار کرد و به راحتی گل زد .

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی در این نسخه بسیار ضعیف و بد کار شده و از دروازه بان ها گرفته تا مهاجمان عملکرد ضعیفی دارند . مثلا در مورد دروازه بان ها که افت بسیاری داشته اند هر توپی را به راحتی گل میخورند و هیچ عکسالعمل خوبی از خود به نمایش نمیگذارند همچنین از مدافعان هم میتوان به راحتی عبور کرد و هیچ یارگیری خوب یانجام نمیدهن و به همین دلیل است که به راحتی در این نسخه می توان گلزنی کرد همچنین مهاجمان نیز جای گیری بسیار بدی دارند و موقعیت های خوبی ایجاد نمیکنند .در کل هوش مصنوعی بازی نسبت به گذشته بسیار پس رفت کرده است و شاهد افت شدیدی در هوش مصنوعی بازیکنان هستیم

نکات دیگر بازی

استراتژی

یکی از نکات جدید بازی استراتژی است که میتوان به وسیله ی آن تیمی را دفاعی یا هجومی با پرسینگ بالا یا پایین به وجود که از نکات خوب بازی به شمار میآید

پنالتی

سیستم جدید پنالتی زدن به ذائقه ی بسیاری خوش نیامده در این سیستم جدید پنالتی زدن بسیار حساس و باتوجه باید صورت گیرد و مسیر توپ از قبل تعیین شده نیست

لیگ قهرمان اروپا و لیگ اروپا

لایسنس شدن این دو جام در این نسخه مانند نسخه ی سال پیش که لیگ قهرمانان اروپا در آن لایسنس بود خبر خوشی برای گیمر ها بود تا از بازی لذت بیشتری ببرند

اما مثله سالیان گذشته لایسنس نبودن بیشتر تیم ها یکی از ضعف های بزرگ کونامی است که هرسال هم به همین روال ادامه میابد و علاقه مندان باید با هزار جور پچ این مشکل را حل کنند که امیدوارم کونامی برای لایسنس تیم ها هم فکری بکند

در کل در این نسخه هم مثله نسخه های قبل می توان لذت یک فوتبال را با گرافیک عالی حس کرد که البته جای کار زیادی دارد و به امید هر چه بهتر شدن بازی

نمره ی من به بازی

گرافیک 9.5/10
صداگذاری 8.5/10
گیم پلی 8/10
هوش مصنوعی 7.5/10
نمره کل 8.3/10

با تشکر

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
اقای moea
شما بازیرو رو حرفه ای هم بازی کردین که میگین هوش مصنوعی ضعیفی داره
حتما یه دوساعت بازی کردین اونم رو اماتور
رو اماتور داداش منم میزی میکنه:eek:
اصلا شوتم که میزنی در وازه بان جر نگاه کردن چیزی بلد نیس
اما رو حرفه ای
حرفی برا گفتن نمیزاره

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
ببخشید دوستان یه سوال اساسی داشتم تورو خدا کمک کنین
بازی من سیو نمیکنه یعنی روگزینه سیو نمیره؟اصلا

nimad

کاربر سایت
Nov 20, 2009
18
نام
saeed
به نظرم همون 2009 بهتره.درسته تکنیک بش اضافه شده ولی اشتباهاتی هم داره مثل داور و...
من که با become of legend سوکر بیشتر حال میکنم:p

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
لطفاً به این 2 سوال جواب بدین :
1- این شمارش قسمت آموزشی مثل شماره های قبل نداره ؟
2- دیگه قسمت store وجود نداره ؟ پس چه جوری بازیکن های قدیمی و تیم های قدیمی را آزاد کنم ؟
خیلی ممنون

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

دوستان چجور میشه زبان بازی رو تغییر داد ؟ ماله من انگلیسی نیست ! در تنظیماتش هم گشتم اما چیزی دستگیرم نشد . اصلا امکانش هست اگه زبان بای رو عوض کرد یا مشکل از نسخه بازیه منه ؟

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
دوستان چجور میشه زبان بازی رو تغییر داد ؟ ماله من انگلیسی نیست ! در تنظیماتش هم گشتم اما چیزی دستگیرم نشد . اصلا امکانش هست اگه زبان بای رو عوض کرد یا مشکل از نسخه بازیه منه ؟

اینی که تو گرفتی نسخه غیر قانونی بوده که زبانش فکر کنم ایتالیایی یا اسپانیایی باشه که راهی برای تغییر دادنش نداری

پچ یا آپشن فایل برای نسخه ی 360 هست!؟

نه نیومده.

ببخشید دوستان یه سوال اساسی داشتم تورو خدا کمک کنین
بازی من سیو نمیکنه یعنی روگزینه سیو نمیره؟اصلا

شاید سیو رو اتوماتیک گذاشتی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر