Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
به جان خودم اين خود فوتباليستاس ! :biggrin1: چه شوتايي ميزنن ! از وسط زمين ميزني ميره تو گل ! سرعت هم كه در حد بوگاتي بالاس ! بازيكنا وقتي ميدوئن ديگه نميشه بهشون رسيد ! ببينيم اين خطا رو جايي بايد برم ON كنم ؟! :biggrin1: چون اين داور در نقش هويجه اصلا خطا نميگيره ! دروازه خالي جلوم بود يارو از پشت تكل زد بازيكنم تركيد ولي خطا نگرفت ! بازي هم كه سخت نيست حالا شايد تو مستر ليگ به مشكل بر بخوريم كه البته فكر نكنم ديگه به اونجاها برسم :biggrin1: من از فاصله 40 متري گل زدم اچيو نداد !

راستي چرا هيچ كس از رئال نرفته ؟! :biggrin1: روبن , اشنايدر , دلارد همه بچه ها هستن ! حالا خوبه روبينيو نيستش :biggrin1:
چمن بازي هم خيلي عالي بود مخصوصا وقتي زوم ميكني روش :biggrin1: !!!

يه چيز ديگه ! هوش مصنوعي بازيكن ها در حد جلبكه ! :biggrin1: يه جا توپ داشت ميرفت تو كرنر دروازه بانه ابله توپ رو كشيد بيرون انداخت جلو پاي من منم زدم تو گل :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
به جان خودم اين خود فوتباليستاس ! :biggrin1: چه شوتايي ميزنن ! از وسط زمين ميزني ميره تو گل ! سرعت هم كه در حد بوگاتي بالاس ! بازيكنا وقتي ميدوئن ديگه نميشه بهشون رسيد ! ببينيم اين خطا رو جايي بايد برم ON كنم ؟! :biggrin1: چون اين داور در نقش هويجه اصلا خطا نميگيره ! دروازه خالي جلوم بود يارو از پشت تكل زد بازيكنم تركيد ولي خطا نگرفت ! بازي هم كه سخت نيست حالا شايد تو مستر ليگ به مشكل بر بخوريم كه البته فكر نكنم ديگه به اونجاها برسم :biggrin1: من از فاصله 40 متري گل زدم اچيو نداد !

راستي چرا هيچ كس از رئال نرفته ؟! :biggrin1: روبن , اشنايدر , دلارد همه بچه ها هستن ! حالا خوبه روبينيو نيستش :biggrin1:

يه چيز ديگه ! هوش مصنوعي بازيكن ها در حد جلبكه ! :biggrin1: يه جا توپ داشت ميرفت تو كرنر دروازه بانه ابله توپ رو كشيد بيرون انداخت جلو پاي من منم زدم تو گل :biggrin1:
پستتون گزارش شد . شاید اینجوری به نتیجه برسیم !!
یه نکته هم به همه دوستان میگم
خواهش میکنم تا جایی که ممکنه مقایسه فیفا و PES نکنید
اگر هم دیدید یه نفر میاد و رو اعصاب میره (با فن بوی بازیه فیفا) بیخیالش بشید و اجازه بدید خودشو خالی کنه
چون تا جایی که من متوجه شدم PES خیلی برای فیفایی ها مهمه و دوست دارن هر جور شده ، حتی با ایرادهایه الکی ازش بد گویی کنن
اینم بر میگرده به مشکلاته زیاده فیفا و ....
من تا الان خیلی کم دیدم تو تاپیکه فیفا کسی از طرفدارهای PES چیزی بگه ، چون به اندازه کافی بازیمون خوب هست که از ناراحتیه ضعفهاش پستهایه بی مورد تو تاپیکهایه دیگه ندیم;)

ممنون از همه دوستان
hustler جان ! فکر کنم شما بهترین پیشنهاد رو دادی . همین کار بیشتر از هر چیزی جواب می ده .

آخرین ویرایش:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی

ایول ول!:love:

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
پستتون گزارش شد . شاید اینجوری به نتیجه برسیم !!

فکر نمیکنم پستشون نیازی به گزارش داشت چون فقط نظرشونو گفتن.قرارم نیست فقط از بازی تعریف بشه.اون چیزهاییم که ایشون گفتن دروغ نبود که نیازی به گزارش باشه.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
hustler جان ! فکر کنم شما بهترین پیشنهاد رو دادی . همین کار بیشتر از هر چیزی جواب می ده .

خواهش میکنم ، نظره لطفتونه
من محمدرضا هستم:biggrin1:
فکر نمیکنم پستشون نیازی به گزارش داشت چون فقط نظرشونو گفتن.قرارم نیست فقط از بازی تعریف بشه.اون چیزهاییم که ایشون گفتن دروغ نبود که نیازی به گزارش باشه.

شما درست میگید،ولی اگر اون تاپیکه PES vs FIFA رو دیده بودید که چطور اون دوستمون میگه فیفا فن هست یه کم تو "چون فقط نظرشونو گفتن " تجدید نظر میکردید
در هر صورت تاپیک برای همه آزاده و ارثه بابایه کسی نیست ، ولی برای جلوگیری از تنش هم که شده خواهش میکنم فیفا فنهایه عزیز یه کم کوتاه بیان ، خدایی ما یه پستم تو تاپیکه فیفا نمیدیم ولی دیگه خود دانید ، به قول معروف ( هر چه میخواهد دله تنگت بگو )

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من نميدونم شماها چرا اينقدر خشنيد ! به جان 2تا بچه هام نظر خودمو گفتم ! :biggrin1: ولي در كل پيشرفت كرده نسبت به قبلي ! ديگه اينجا پست نميدم تا خدايي نكرده نگيد فيفا فن هستيو ايجاد تنش ميكني !

خوش باشيد .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
جناب lord hell دیگه شما هم شلوغش نکن!
هر کی یه نظری داره!
این بنده خدا نظرشو گفته!
هممونم میدونیم همه حرفاش عینه حقیقته! حالا یکم لحنش بد بوده!

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
همونطور که همه گفتین گرافیک فوق الاده شده
گیم پلی هم خیلی روون شده

اما یه سری چیزای ریز هست مثل کار تیمی که واقعا جالبه مخصوصا واسه دفاع اونم تو استراتژی آفساید گیری

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
جناب lord hell دیگه شما هم شلوغش نکن!
هر کی یه نظری داره!
این بنده خدا نظرشو گفته!
هممونم میدونیم همه حرفاش عینه حقیقته! حالا یکم لحنش بد بوده!
واقع درک کردن و فهمیدن منظور این پست ها اینقدر سخته برای شما که به من می گی شلوغش می کنم؟ :confused:
اون اقا با اون لحن مسخره داره بازی رو توصیف می کنه و بعدم اون یکی رفیقش که مثل این اقا فن فیفا هست . میاد پست می ده :
ایول ول!:love:

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!

خوب این چیزا تنش زا نیست به نظر شما ؟ واقعا جالبه .......

1.تصمیم گیری با مدیران هست .
2. نظر رو می شه درست و با لحن درست بیان کرد . نه با اون وضع مسخره !!
من نميدونم شماها چرا اينقدر خشنيد ! به جان 2تا بچه هام نظر خودمو گفتم ! :biggrin1: ولي در كل پيشرفت كرده نسبت به قبلي ! ديگه اينجا پست نميدم تا خدايي نكرده نگيد فيفا فن هستيو ايجاد تنش ميكني !

خوش باشيد .
100 درصد خودتم نظر خودتو به مسخره گرفتی که از این اسلیم ( :biggrin1: ) برای توصیفش استفاده
می کنی :laughing:
در مورد اون حرف هایی هم که زدی همشون کاملا مغرضانه هست . اولا کی گفته از فاصله 40 متری شوت می زنی می ره تو گل ؟ گلی که از این فاصله زدی رو یه بار دیگه هم بزن و سیو کن ببینیم استاد :laughing:
سرعت هم هر چی باشه از اون حرکات مسخره و رفلکس خنده دار بازیکن های بازی محبوبت بیشتر هست :laughing:
حد اقل وقتی کریس چند متر از یه بازیکن مثل ابیدال جلو تر باشه . از سمت راست استارت بزنی یه بازیکنی مثل ابیدال با اون سرعت مسخره بازم بهش نمی رسه !! چند تا سانتر هم می کردی . 4 تا هد هم می زدی . تا متوجه بشی سانتر درست و هد زدن درست یعنی چی !! توقع نداشتی که موقع سانتر کردن توپ کات موزون بگیره که :laughing: اینکه ایراد نیست دیگه ؟
ضمن اینکه چون روبن و اشنایدر هنوز تو رئال هستن . پس بازی دیگه تعطیله و نمی شه از گیم پلی و ... لذت برد . :laughing::laughing:
چمن هم خیلی ضعیف ساخته شده . به طور کلی گرافیک در حد افتضاح هست :laughing:

یه بچه هم می فهمه که این نقد ها بر بازی وارد نیست و همش اغراق شدست . نمی گم بازی مشکل نداره . ولی اینکه با این لحن و با این بزرگ نمایی های مسخره بهش پرداخته می شه . خنده داره ...

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی

دوست عزیز شما اگه از فاصله 40 متری گل زدی : 1-Save کن تا همه لذت ببرن! 2-گل زدن از فاصله 35 متری Acheivment داره!!! شاید تو PS2 بازی میکردی که به کل همچین چیزی توش نیست!
در هر صورت یه چیزی واسه من جالبه! آخه شما که از یه بازی خوشتون نمیاد چرا واسش وقت صرف میکنید؟؟؟ خوب با فیفا حال کنید دیگه!!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خسته نمیشین از این همه جر و بحث ؟
kaffeetrinker_2.gif
این همه انرژی و نیرو برای بحث کردن رو بذارین سر یه کار مفید بهتر نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر