Pro Evolution Soccer 2009

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
سلام
دوستان من نسخه ی جی رو بازی میکنم و اونطور که من دیدم بعد از topplayerیه درجه سختی دیگه به نام superstarداره.;)
موفق باشید.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوست عزیز اشتباه می کنی . من موندم چه جوری این پست رو ندیدم ! کی گفته ریجن جی چنین مودی داره ؟ بنده دارم از ریجن جی استفاده می کنم و اصلا چنین مودی وجود نداره . شک نکن !

سلام
دوستان من نسخه ی جی رو بازی میکنم و اونطور که من دیدم بعد از topplayerیه درجه سختی دیگه به نام superstarداره.;)
موفق باشید.

:confused:

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام
موفق باشید.
سوپر استار رو که داره . منتهی اون اقا می گه درجه All Star هم داره که اینطور نیست . اصلا چنین درجه ای وجود نداره .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,086
نام
محمد امین
یعنی از Top Player خیلی سختره..؟

امکان داره بعدا بشه از طریق لایو این درجه رو به نسخه های PAL اضافه کرد..

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
یعنی از Top Player خیلی سختره..؟

امکان داره بعدا بشه از طریق لایو این درجه رو به نسخه های PAL اضافه کرد..
مگه نسخه های دیگه درجه super star رو نداره !؟ فکر نمی کنم فقط جی چنین درجه ای داشته باشه . یعنی دلیلی نداره که چنین فرقی وجود داشته باشه !

kaveh30029

کاربر سایت
Dec 2, 2008
11
نام
کاوه
مگه نسخه های دیگه درجه super star رو نداره !؟ فکر نمی کنم فقط جی چنین درجه ای داشته باشه . یعنی دلیلی نداره که چنین فرقی وجود داشته باشه !
من رجن j رو فقط یک بار بازی کردم حالا اینکه Super Star رو گفتم All Star فرقی نمیکنه.مهم اینه که رجن پال این مود رو نداره.

آخرین ویرایش:

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
من رجن j رو فقط یک بار بازی کردم حالا اینکه Super Star رو گفتم All Star فرقی نمیکنه.مهم اینه که رجن پال این مود رو نداره.
چنین چیزی خیلی عجیبه و بعید ! نسخه ps2 درجه سوپر استار رو نداره. ولی در بین ریجن های 360 نباید فرق باشه . خیلی عجیبه ! از دوستان دیگه کسی اطلاعی داره بگه !

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
دوستاني كه PES 2009 رو لايو بازي ميكنند ، وضعيت لايو اين بازي چگونه هست ؟ من شنيدم اصلا جالب نيست و بازي داراي لگ بسيار شديد ميباشد . و سوال بعد اينكه درسته كه ميگند تو لايو اين بازي حتما بايد هر دو نفري كه لايو بازي ميكنند هم ريجن باشند ؟ ممنون ميشم پاسخ بدين

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
همه ي PES هاي جديد فقط 5 درجه سختي دارن كه آخرش هم تاپ پلير است . راستي اصلا اين بازي در حدو اندازه هاي نسخه هاي قبلي نبود و من خيلي باهاش حال نكردم .(در حالي كه من از طرفداراي اين بازي بودم .):(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر