Pro Evolution Soccer 2009

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
راستی چند تا سوال داشتم
1-سرعتی ترین تیم باشگاهی و سرعتی ترین تیم ملی چه تیم هایی هستن؟؟
2-بهترین تیم های باشگاهی و ملی چه تیم هایی هستن؟؟
3-چه طور میشه نذاشت حریفت از پشت محوطه جریمه شوت برنه؟؟

1- منچستر - فرانسه - برزیل - بارسا هم بد نیست..

2- منچستر - برزیل

3- A و RB رو بگیر نزدیک شدی تکل از جلو برو.. اگر نزدیک بازی کن حریف باشی یا شوت نمیکنه یا شوتش خطا میره..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نمی دونم من یک فصل بیشتر ادامه ندادم ولی فکر کنم شما بعد از مدتی می تونید ترکیب رو خودتون بچینید و ضربه ایستگاهی رو هم خودتون بزنید. البته من در فصل اول 2 بار ضربه ایستگاهی زدم.

Shayan Cena

کاربر سایت
May 5, 2009
52
دو تا سوال.آیا میشه pes رو با سیستم لینک بازی کرد؟یعنی دو تا کنسول رو بهم وصل کنیم و مثلا 4به4 بازی کنیم.
دومی هم که چه جوری عکس خودمون را از تو گوش برای گذاشتن روی صورت لود کنیم.ممنون

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دو تا سوال.آیا میشه pes رو با سیستم لینک بازی کرد؟یعنی دو تا کنسول رو بهم وصل کنیم و مثلا 4به4 بازی کنیم.
دومی هم که چه جوری عکس خودمون را از تو گوش برای گذاشتن روی صورت لود کنیم.ممنون
سوال اول!!!
فکر کنم بشه!!!ولی اگرم نشه 2:2میشه!!!
برای دومی هم به دوربین 360 نیاز داری!!!!

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
با دسته ایکس باکس بازی کردن فوتبال سخته ایا میشه دسته پلی استیشن 3 رو بهش وصل کرد من شنیدم که میشه دسته پلیاستیشن 2 رو وصل کرد میخواستم ببینم میشه 3 رو هم وصل کرد با تشکر

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان عزیز لیست آچیومنت های این بازی به همراه راهنمایی در سایت BC قرار گرفت. در صورت مشکل مراجعه فرمایید با تشکر. موفق باشید

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام
یک سوال داشتم.
تو قسنت become a legend چجوری میشه بازی های اول رو که تا مثلا دقیقه 70 تو بازی نیستی اون تیکه ها رو رد کرد؟یعنی کاری کنی که دیگه لازم نباشه بازی کردن بازیکنای دیگه رو با سرعت دوبرابر نگاه کنی؟
ممنون میشم بهم بگید

یا حق

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
تو قسنت become a legend چجوری میشه بازی های اول رو که تا مثلا دقیقه 70 تو بازی نیستی اون تیکه ها رو رد کرد؟یعنی کاری کنی که دیگه لازم نباشه بازی کردن بازیکنای دیگه رو با سرعت دوبرابر نگاه کنی؟

نمیشه ،‌باید نگاه بکنی ;)

mahan26

کاربر سایت
Jul 5, 2008
197
نام
علی
update

از بچه ها کسی میدونه اپدیت pes 2009 چه جوریه

من همه چیزو از خود کنسول تا بازیش اپدیت کردم اما بازیکنا اپدیت نشدن .

اگرم جای دیگه در موردش نوشته شده پیدا نکردم .

اگر کسی میدونست یه خبر بده ممنون میشم .

یا علی

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
تا اونجای که من میدونم بازیکن ها آپدیت نمیشن و فقط امکان داره برخی مشکلات رو درست کنند..

نه آپدیت پچ است که توی لایو قرار داده شده و 174 مگابایت است . لباس های لیگ انگلیس رو درست کردند + نقل و انتقالات این فصل رو . من هم دانلود کردم ولی نمی دونم چجوری باید باهاش کار کرد .

من به یه چیزی شک دارم . اگر برید به مموری کنسول ، بعد دانلود اون فایل می بینید توی بخش games می بینید زده Pro Evolution Soccer 2009 در حالیکه سیو ها و فایل های ما توی عنوان PES 2009 جاگذاری شده اند . یعنی دو تا پوشه اونجا ایجاد شده .

من فکر می کنم چون بازی های ما اصل نیستند این مشکل پیش میاد . باز اگر دوستان تونستند آپدیت بکنند بی خبر نگذارند . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر