Pro Evolution Soccer 2009

mammad90

کاربر سایت
May 30, 2008
29
آقا من یه سوال دارم میخوام بدونم که گیم پلی این بازی توی Xbox با PS3 فرقی داره آخه هر کی میاد پیش من که قبلا با PS3 بازی کرده میگه ماله اون بهتره؟:confused:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا من یه سوال دارم میخوام بدونم که گیم پلی این بازی توی Xbox با PS3 فرقی داره آخه هر کی میاد پیش من که قبلا با PS3 بازی کرده میگه ماله اون بهتره؟:confused:
من یک دفه با PS3 بازی کردم ولی به نظر من فرقی فاحشی نداشت. نمی دونم شاید چون من عاشق XBOX360 هستم اینو میگم:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نوید چی شدی؟کجا در رفتی؟
آقا فکر کنم همتون رو سر کار گذاشته این نوید ناقلا:cheesygri ولی حالا این کار به چه دردی میخوره؟:confused: خودتون بشینین ترکیب خودتون رو بسازین. مثل اینکه مثلا فرگوسن بیاد ترکیب تیم ملی رو بگه:eek: این که نمیشه، میشه:biggrin1:

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
آقا فکر کنم همتون رو سر کار گذاشته این نوید ناقلا:cheesygri ولی حالا این کار به چه دردی میخوره؟:confused: خودتون بشینین ترکیب خودتون رو بسازین. مثل اینکه مثلا فرگوسن بیاد ترکیب تیم ملی رو بگه:eek: این که نمیشه، میشه:biggrin1:
من شخصا استعدادی تو اینجور کارا ندارم!:biggrin1:
یعنی یک بار 3 ساعت نشستم ترکیب چیدم امتحان کردم.هیچ کدوم جواب نمیداد.دیگه اشکم در اومده بود.:biggrin1:ولی یه بار از همینجا چند تا سوال کردم در مورد ترکیب بعد به یکی از رفیقام که همیشه 4-0 ازش میباختم ازش 3-1 بردم:biggrin1:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بهترین ترکیب رو خوده سیستم بهتون پیشهاد میده
کافیه تو سیمپل ستینگ برید و X رو بزنید اگر میخواید آماده ترین بازیکنهاتون بازی کنن
گزینه player use condition رو تیک بزنید و اگر میخواید تکنیکی ترینها و بهترینهاتون تو
زمین باشن گزینه player use ability رو تیک بزنید و بعد confirm کنید بهترین ترکیب رو
بهتون میده اگر خوشتون اومد A بزنید و yes کنید و اگرم نه B بزنید و yes کنید
انشااله که بدردتون خورده باشه;)

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
سلام همگی:
hustler:ممنون
یه سوال هم داشتم:تو بیکام ا لجند.میتونم پستم رو تغییر بدم؟چطوری؟
بعد میتونم درجه سختی بازی رو بالا ببرم؟آخه الان که تغریبا 10 تا بازی مونده تا اولین نقل و انتقالات نمیشه!بین نیم فصل یا آخر فصل میشه؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام همگی:
hustler:ممنون
یه سوال هم داشتم:تو بیکام ا لجند.میتونم پستم رو تغییر بدم؟چطوری؟
بعد میتونم درجه سختی بازی رو بالا ببرم؟آخه الان که تغریبا 10 تا بازی مونده تا اولین نقل و انتقالات نمیشه!بین نیم فصل یا آخر فصل میشه؟

پست رو فکر نمیکنم بشه عوض کرد
درجه سختی رو هم تا جایی که یادمه به کل نمیشه تغییر داد
نه وسط نه آخر فصل

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
بهترین ترکیب رو خوده سیستم بهتون پیشهاد میده
کافیه تو سیمپل ستینگ برید و X رو بزنید اگر میخواید آماده ترین بازیکنهاتون بازی کنن
گزینه player use condition رو تیک بزنید و اگر میخواید تکنیکی ترینها و بهترینهاتون تو
زمین باشن گزینه player use ability رو تیک بزنید و بعد confirm کنید بهترین ترکیب رو
بهتون میده اگر خوشتون اومد A بزنید و yes کنید و اگرم نه B بزنید و yes کنید
انشااله که بدردتون خورده باشه;)

ممنون از تركيب:biggrin1::smile::love::blushing::cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر