Pro Evolution Soccer 2009

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ببین دوست عزیز شما اگر از این بازی بدت میاد میتونی بازیش نکنی
اتفاقا دیشب نشستم درست فیفا 08 رو 1 ساعتی بازی کردم و با تمام
احترامی که برای طرفدارهاش قائلم دیدم اصلا به مزاج من سازگار نیست
قصد بد گویی ندارم ولی شایدم من بلد نیستم این بازی رو
در هر صورت بی خیاله این فیفا vs پرو بشیم بهتره
موفق باشی

FLY HIGH

کاربر سایت
Nov 10, 2008
19
خواهشن دیگه بحث این فیفا رو اینجا نکنید..

انقدر گفتن fifa خوب شده ما هم آخری خ ر شدیم که 4 تومن هم رفت تو پاچمون .. بابا بیخیال..
آقای محترم خجالت بکش یکم ادب داشته باشی بد نیست.این حرفت یعنی تمام کسانی که
فیفا خریدن و میخرن خر تشریف دارن آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:evil:
واقعا برات متاسفم

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام چرا تو گزینه اب و هوا زمین برفی وجود نداره یعنی توی این بازی زمین برفی رو حذف کردند یا اینکه بعدا ازاد میشه توی پرو 08 چمن زمین بازی رو میتونستیم به سه شکل دلخواه در بیاریم ایا توی این نسخه هم میشه با تشکر

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
واقعا برات متاسفم

چی میگی آخر شبی ..؟

به خودمون هم نمیتونیم حرف بزنیم .. چه ربطی به شما داشت.. :confused:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
واقعا برات متاسفم

ببین دوست عزیز بیخود شلوغ نکن
کسی جمع رو مخاطب قرار نداد
ایشون داره خودش رو میگه
شما بهتره واسه خودت متاسف باشی چون بیخودی به خودت گرفتی

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
واقعاً تعجب میکنم الآن چندین صفحه است یه عده به همدیگه میپرند و یه عده هم مدام میگن J کی میاد ؛ به همین دلیل است که 21 صفحه تاپیک رفته جلو ؛ به نظر من تنها دلیلی که سری PES تا حدود زیادی ، مخاطب اش رو از دست داده ، استفاده از GamePlay جدیدی است که از سری 2008 پیش گرفته ؛ این گیم پلی اصلاً حال و هوای گیم پلی سابق WE و PES رو نداره ؛ بیشتر بازیکنان مثل اینکه کم خونی دارند و یا همچین چیزی ؛ نحوه دویدن و ... همگی عوض شدن و عکس العمل دروازبانان هم کاملاً شبیه سری Fifa شده ؛

زمین برفی از همون اول مشکل داشت برای بازی ؛ تقریباً شبیه نیمکت بازیکنان است ؛ الآن آوردن توی نیمکت یه عده بازیکن Default گذاشتند و توی هربازی این بازیکنان هستند و نمیشه کاری کرد که مثلاً از لیست Substitution تیم ، یک سری بازیکن رو اونجا قرار داد ؛

حداقل تنها چیزی که داره اینه که Cup ها و League هاش یه جوری به دل میشینه ؛ آدم رو میخکوب میکنه بشین تا آخرش برو ... قهرمان شو .

;)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
واقعاً تعجب میکنم الآن چندین صفحه است یه عده به همدیگه میپرند و یه عده هم مدام میگن J کی میاد ؛ به همین دلیل است که 21 صفحه تاپیک رفته جلو ؛ به نظر من تنها دلیلی که سری PES تا حدود زیادی ، مخاطب اش رو از دست داده ، استفاده از GamePlay جدیدی است که از سری 2008 پیش گرفته ؛ این گیم پلی اصلاً حال و هوای گیم پلی سابق WE و PES رو نداره ؛ بیشتر بازیکنان مثل اینکه کم خونی دارند و یا همچین چیزی ؛ نحوه دویدن و ... همگی عوض شدن و عکس العمل دروازبانان هم کاملاً شبیه سری Fifa شده ؛

زمین برفی از همون اول مشکل داشت برای بازی ؛ تقریباً شبیه نیمکت بازیکنان است ؛ الآن آوردن توی نیمکت یه عده بازیکن Default گذاشتند و توی هربازی این بازیکنان هستند و نمیشه کاری کرد که مثلاً از لیست Substitution تیم ، یک سری بازیکن رو اونجا قرار داد ؛

حداقل تنها چیزی که داره اینه که Cup ها و League هاش یه جوری به دل میشینه ؛ آدم رو میخکوب میکنه بشین تا آخرش برو ... قهرمان شو .

;)

ببین امید جان
قرار این بوده که طرفدارایه فیفا اینجا اسپم ندن و کسی رو تحریک نکنن
که متاسفانه هر از چند گاهی این کار رو میکنن و نتیجش هم ...

در مورد گیم پلی جدیده پرو که از سری 2008 به اینطرف عوض شده حق با شماس
منم همین احساس رو دارم ولی شنیدم که تیم سازنده بازی عوض شده و به قول
معروف جوون گرایی کردن

ایراد بخوای بگیری زیاده ولی خوب حسن هم زیاد داره
مثلا یه ایراد از نظر من اینه که تو همه بازیها داورا یکی هستن و از اون بدتر داور و
کمکهاشم چهره هاشون یکی هست فقط قداشون متفاوته

یا اینکه مربی و تماشاچیها و نبودن نقطه وسط زمین و نقطه پنالتی و ...

در مورد جی کی میاد هم بازم حق با تو هست
خوده من شاید 5 بار تا الان گفتم که J و US کی میان ولی دیگه چی بگم ...

موفق باشی;)

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
یعنی ما به هیچ وجه نمیتونیم زمین برفی بیاریم یا اینکه همش باید توی چمن یک شکل بازی کنیم یا تو تعویض ها مشکل داشته باشیم مطمئنین جلوتر زمین برفی باز نمیشه تیمهاشم که ناقص

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
مهندسان محترم ! 1. همونطور که بازی Gow 2 لیک شد و خیلی زودتر از تاریخ عرضه رسمی برای دانلود روی نت اومد . امکان اینکه این اتفاق برای pes 09 هم بیفته هست . پس علت پرسش اینکه نسخه جی اومده یا نیومده همین موضوع هست .
2. یکی از دوستامون در پست 310 اشاره به کم خونی در بازیکن ها و ... کردن . همچنین اختلاف بسیار زیاد گیم پلی pes 08 با نسخه های قبلی ! خوشحال می شم این دو موضوع رو باز کنن و بیشتر برای ما توضیح بدند .

موفق باشید

love music

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
نام
سینا
من 360 دوست مو گرفتم بازی کردم اون چیزی که می خواستم نبود ولی بازم بیض هیچی 1 ایراد داره بعضی از بازی کنان بیش از حد قوی هستند

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
یکی از دوستامون در پست 310 اشاره به کم خونی در بازیکن ها و ... کردن .

این کم خونی رو نه در کسب علوم پزشکی بلکه با تجربه نسخه های قبلی PES و WE میتونید متوجه بشید ؛ طرز دویدن بازیکنان و حرکت اون ها و رد شدن از کنار مدافعین و کلاً گیم پلی بازیکنان بسیار عوض شده ؛ قبلاً بازیکنان موقع حرکت مقاومت و Stability بیشتری داشتند و بیشتر میشد روشون حساب باز کرد ؛ در این نسخه های جدید نمیشه به بازیکنان اطمینان داشت ؛ هرآن ممکنه مدافع بیاد و بهش نخورده بازیکن شما سرنگون بشه روی زمین ؛ البته قبول دارم این موراد همگی از "واقعی جلوه دادن بازی" نشأت میگیره ولی به نظر من بهتره این گونه موارد رو فقط توی بازی های FIFA ببینیم ؛ بهتره نورپردازی رو فقط توی FIFA ببینیم ؛ اجازه بدند PES همون روال سابق رو داشته باشه در عوض به نکته های ریز بازی بیشتر برسند ؛ من از چندین سال است که از این سری تیم های License نشده کونامی شاکی هستم ؛ چرا باید یه عده پیراهن و بازیکنان شون تصحیح شده باشند ولی یه تیمی مثل مثلاً Olympiacos یه بازیکنش شبیه به بازیکن واقعی نباشه ؛ بجای تغییر در حرکت بازیکنان ، تمامی تیم ها رو با چهره بازیکنان و نام واقعی اون ها ، تصحیح شده و ارائه میدادند به نظرم بهتر بود ؛

دوست مون به نکته خوبی اشاره کردند ؛ داورها | داورها از همون سری PS1 این بازی تا کنون هیچ تغییری به جز بالا بردن گرافیک صورت اون ها نداشتند ؛ هیچ موقع ندیدیم یه داور واقعی در بازی قضاوت بکنه ؛ همیشه یه سری داده های پیش فرض برای هسته بازی داده شده و مثلاً توی ریجن آسیا میاد و چهره داور رو سفید میکنه و توی آفریقا سیاه و واقعاً هیچ چی ؛

در آخر طوری شده که برای این بازی یه سایت تشکیل میدند و بازیکنان و تیم ها رو تصحیح میکنند و فایل Save میگذارند تا بقیه بگیرند ؛ من قبلاً برای نسخه PC حدود 2 گیگ فقط پچ سوپرلیگ و بقیه پچ ها رو دانلود کرده بودم چرا ، چون گیم پلی بازی رو دوست داشتم ولی میخواستم تیم ها و Scoreboard ها و استادیوم های جدید و بهتری داشته باشم ؛

توضیح دیگه ای ندارم بگم ؛ نمیدونم تا چه حد موافق هستید ولی من قبول اش دارم ؛

;)

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
با pc حال کن جای ما رم خالی کن ( سوال : چجوری این کارو می کنی؟)

بچه ها ارزش خریدن داره ؟ یعنی چه تغییری نسبت به قبل داشته؟ از فیفا بهتره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر