Pro Evolution Soccer 2009

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
قربون هرچی پرسپولیسی عاشق:love::love::love:( قرمز خون منه ***پرسپولیس جون منه):biggrin1:
محمد جون تو دیگه کی بیدی ؟:love:
اما تو اروپا فقط اینتر و بارسا :love:
بابا ایول داری امین جون تیمتون اگه قدمتش برا عصر ماموت هم باشه باز هم تیم خز پدربزرگهای ایتالیاست ( میانگین سنی +40 ):biggrin1:( دور رفتو نامردی با سر رونالدینهو بردین منتظر دوربرگشت باش عزیزم:biggrin1:)
امسال هم قهرمان میشیم خدا میدونه حق داداش خوزه هست:biggrin1:( اگه میخوای کری بخونی بیریم تاپیک فوتبال حالتو بگیرم:biggrin1:)
نامردا اینتر رو کمی ضعیف ساختن :confused: یادته اینتر PES 08 چه غولی بود :love:

نمی خوام عواطفتون رو با آقا محمد (hustler) خراب کنم ..:biggrin1: و گرنه میخواستم یک چیزی بگم:biggrin1:

یعنی جدا میخوایی با یک میلانی کل بندازی..! :eek:
همون 40 سال به بالا ها بودن که 6 تا 6 میزدن بهتون حالا دیگه خز شدن .. ! یک جوری حرف میزنی مثل اینکه اینتر 40 سال به بالا نداره..! :biggrin1:

تو PES 08 اینتر غولی بود برایی خودش فقط نمیدونم چرا زیر 4 تا از من نمیخورد.. :biggrin1:

یک چیز میگم خندتون نگیره..:blushing:
باورتون میشه الان هفته 10 هست تو Become a Legend ولی من هنوز حتی رو نیمکت هم نرفتم..!! :(دارم بد جوری عصبانی میشم :mad:
اصلا این Become a Legend به من نمیاد .. اعصاب اینجور چیزا رو ندارم دوست دارم همه چیز دست خود آدم باشه نه وایستی اون بالا تا توپ برات بندازن..:-":mad:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نمی خوام عواطفتون رو با آقا محمد (hustler) خراب کنم ..:biggrin1: و گرنه میخواستم یک چیزی بگم:biggrin1:

همون 40 سال به بالا ها بودن که 6 تا 6 میزدن بهتون حالا دیگه خز شدن .. ! یک جوری حرف میزنی مثل اینکه اینتر 40 سال به بالا نداره..! :biggrin1:

تو PES 08 اینتر غولی بود برایی خودش فقط نمیدونم چرا زیر 4 تا از من نمیخورد.. :biggrin1:

باورتون میشه الان هفته 10 هست تو Become a Legend ولی من هنوز حتی رو نیمکت هم نرفتم..!! :(دارم بد جوری عصبانی میشم :mad:
اصلا این Become a Legend به من نمیاد .. اعصاب اینجور چیزا رو ندارم دوست دارم همه چیز دست خود آدم باشه نه وایستی اون بالا تا توپ برات بندازن..:-":mad:
بابا امین جون قبول کردم :biggrin1: بابا ابرومونو ترور نکن:biggrin1:
از فردا من میشم نیما 6 تاییها :biggrin1:
امین من باورم میشه چون خودمم مثل تو ام :biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

خوب اگه شما اینقده زیاده خواه نباشی و از یه تیمه کوچیک شروع میکردی رو نیمکت نمیشستی:cheesygri

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

راستی مگه چه تیمی هستی که همش نیمکت نشین شدی؟
چه تیمهایی رو میشه انتخاب کرد؟(همون اول)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بستگی به بازیه اولت داره!
خوب بازی کنی تیمایه بزرگم بهت پیشنهاد میدن!
......................
من اون اول نیوکاسل بودم اما دیدم همش تو تیمه دومم نیم فصل رفتم hull city که ته جدول بود و تا آخرای فصل بازیکن فیکس شدم!
فصل بعد هم همینطور تا فصل بعدش که خوب پیشرفت کردم رفتم همون نیوکاسل و فیکس شدم!
تا الان هم که 2014-2015 هستم فقط برای نیو کاسل 25 تا گل زدم و یه فصل هم آقای گل انگلیس شدم و یه سال هم بهترین بازیکن آسیا:love:
الانم تو استون ویلا هستم که اینقدر بازیکنه خوب گرفته تو champions league هم خوب نتیجه میگیریم.
ولی حال داد اول تو آستون ویلا فیکس نبودم:laughing: زدن owen رو 2-3 هفته مصدوم کردن من جاش اومدم:laughing:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بستگی به بازیه اولت داره!
خوب بازی کنی تیمایه بزرگم بهت پیشنهاد میدن!
......................
من اون اول نیوکاسل بودم اما دیدم همش تو تیمه دومم نیم فصل رفتم hull city که ته جدول بود و تا آخرای فصل بازیکن فیکس شدم!
فصل بعد هم همینطور تا فصل بعدش که خوب پیشرفت کردم رفتم همون نیوکاسل و فیکس شدم!
تا الان هم که 2014-2015 هستم فقط برای نیو کاسل 25 تا گل زدم و یه فصل هم آقای گل انگلیس شدم و یه سال هم بهترین بازیکن آسیا:love:
الانم تو استون ویلا هستم که اینقدر بازیکنه خوب گرفته تو champions league هم خوب نتیجه میگیریم.
ولی حال داد اول تو آستون ویلا فیکس نبودم:laughing: زدن owen رو 2-3 هفته مصدوم کردن من جاش اومدم:laughing:

خیلی باحاله
منم 11 هم (نوامبر) بیاد میگیرم (UC دارم)
برایه تیم ملی هم دعوت میشی یا نه فقط باشگاه هست

در ضمن امروز دیوید بکام به صورته قرضی 3 ماهه اومد به میلان

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
برایه تیم ملی هم دعوت میشی یا نه فقط باشگاه هست
آره!
منم تیم ملی دعوت شدم دیگه:cheesygri
منتها اینقدر تیم ملیمون افتضاحه که با وجود من بود که تونستیم به زور با تایلند مساوی کنیم:laughing:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آره!
منم تیم ملی دعوت شدم دیگه:cheesygri
منتها اینقدر تیم ملیمون افتضاحه که با وجود من بود که تونستیم به زور با تایلند مساوی کنیم:laughing:

تیم ملی ایران:biggrin1:
مگه تایلندم داره:confused:
من که ملیت رو ایتالیا انتخاب میکنم . حد اقل تو بازی خارجی بشیم یه حالی کنیم:smile:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
خوب اگه شما اینقده زیاده خواه نباشی و از یه تیمه کوچیک شروع میکردی رو نیمکت نمیشستی:cheesygri
بابا زیاد خواهیم کجا بود

راستی مگه چه تیمی هستی که همش نیمکت نشین شدی؟
چه تیمهایی رو میشه انتخاب کرد؟(همون اول)

نمی دونم چه تیمی هستم اولین تیمی که بهم پیش نهاد داد رو قبول کردم.. فعلا که دیگه زدم تو خط چمپیوز لیگ..

اولش یک بازی میکنی بعد یک هو چندتا تیم بهت پیشنهاد میدن که بستگی به اون بازی اولت داره و بعد خودت شرایط رو میسنجی و یک تیم رو انتخاب می کنی..

خیلی باحاله
منم 11 هم (نوامبر) بیاد میگیرم (UC دارم)

خدا تا حالا بهت صبر داد از این به بعدشم بده

در ضمن امروز دیوید بکام به صورته قرضی 3 ماهه اومد به میلان

الان بگید کی تیم کهکشانی ها هست..؟ :biggrin1:

بچه ها رونالدینیو نسبت به 2008 ضعیف تر شده؟سرعت و شتابش چنده؟

ضعیف تر که نشده .. ولی یکم سرعتش آمده پایین البته شاید من اینطوری احساس می کنم..

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
آقا گرافیک xbox360 فرقی با نسخه pc نداره اسم و قیافه بازیکنها درست هست.به نظرتون نسخه

pc رو بگیرم یا xbox360.
داداش نسخه PC همون نسخه 360 هست یعنی از رو 360 پرت کردن نسخه PC رو . پس برو 360 بگیر;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر