Pro Evolution Soccer 2009

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
این کم خونی رو نه در کسب علوم پزشکی بلکه با تجربه نسخه های قبلی PES و WE میتونید متوجه بشید
چه خوب شد که گفتید !
طرز دویدن بازیکنان و حرکت اون ها و رد شدن از کنار مدافعین و کلاً گیم پلی بازیکنان بسیار عوض شده ؛ قبلاً بازیکنان موقع حرکت مقاومت و Stability بیشتری داشتند و بیشتر میشد روشون حساب باز کرد ؛ در این نسخه های جدید نمیشه به بازیکنان اطمینان داشت ؛ هرآن ممکنه مدافع بیاد و بهش نخورده بازیکن شما سرنگون بشه روی زمین
اتفاقا هیچ نوع تغییر خاصی پیدا نکرده و من با این گفتتون دیگه کاملا اطمینان دارم که شما اصلا pes باز نیستی ! چه در نسخه های قبلی و چه در نسخه pes 08 مطمئن ترین راه رد شدن از مدافعین با استفاده از سرعت بازیکنان و از کناره ها بوده و واین ویژگی هیچ تغییری نکرده . مقاومت در این نسخه بسیار عالی هست و از لحاظ فیزیک بازی در سطح خیلی خوبی قرار داره . و به هیچ وجه امکان نداره که مثلا رایت فیلیپس بخواد فردیناند رو دریبل کنه و بتونه با قدرت بدنی از فردیناند رد بشه و اگه 1000 بار هم بهم برخورد کنن . توپ ماله فردیناند هست . پس همیشه می شه بهش اطمینان کرد _ اینو هر pes بازی می تونه تایید کنه _ اون نسخه شما که مدافعین نخورده به بازیکن سرنگون می شن احتمالا pes نبوده !
البته قبول دارم این موراد همگی از "واقعی جلوه دادن بازی" نشأت میگیره ولی به نظر من بهتره این گونه موارد رو فقط توی بازی های FIFA ببینیم ؛ بهتره نورپردازی رو فقط توی FIFA ببینیم ؛ اجازه بدند PES همون روال سابق رو داشته باشه در عوض به نکته های ریز بازی بیشتر برسند ؛ من از چندین سال است که از این سری تیم های License نشده کونامی شاکی هستم ؛ چرا باید یه عده پیراهن و بازیکنان شون تصحیح شده باشند ولی یه تیمی مثل مثلاً Olympiacos یه بازیکنش شبیه به بازیکن واقعی نباشه ؛ بجای تغییر در حرکت بازیکنان ، تمامی تیم ها رو با چهره بازیکنان و نام واقعی اون ها ، تصحیح شده و ارائه میدادند به نظرم بهتر بود
کدوم واقعی جلوه دادن ؟ همون فیفا هم که می گی باید در اون چیز های واقعی ببینیم هر سال از این واقعیت ها می زنه و خودشو به pes نزدیک می کنه . ضریب پاس های اشتباه رو بر می داره و هزاران کار دیگه انجام می ده . در مورد نورپردازی هم که نمی دونم ربطش به این موضوع چی بود ؟ در مورد لایسنس و این جور چیز ها هم همین طور . مثل روز روشنه که شما pes باز نیستی دوست من . شک نکن !

پ.ن : در کل همه عالم و ادم می دونن که pes کمترین تغییر رو در هر سری شماره هاش می ده و در نسخه 2008 هم تغییر خاصی ندیدیم و این رو همه می دونن . نمی دونم شما چه طوری عقیده پیدا کردی که این نسخه خیلی متفاوته و ... در هر صورت هر کس می تونه با نظر و عقیده خودش زندگی کنه و مانعی نیست !

موفق باشید

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,008
نام
محمد
من نميدونم چند دفعه بايد به اينكه نسخه j كي مياد جواب داده بشه .20 صفحه س كه همين سوال پشت سر هم پرسيده ميشه و همش هم پاسخ داده شده توسط دوستان.
حالا اين دفعه من ميگم شايد يه فرجي شد معضل اين نسخه j هم حل شد.:biggrin1:
نسخه j برا 27 نوامبر مياد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اینقدر این بازی محبوب هست که نمیتونند بیشتر از این منتظر بمونند. :biggrin1:

این همه صبر کردید یک 12 - 13 روز دیگه هم صبر کنید..

ولی خدایش اگه ریجن دستگاه من J بود تا حالا 100 دفعه فروخته بودمش..:mad: (کی به شما گفت J بخرید..؟)

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
توی کل این 22 صفحه هیچکسی نیومد یک توضیح درست و حسابی در رابطه با گیم پلی بازی بده ! اقایونی که بازی رو خریدند چرا هیچی نمی گن پس ؟ یه خورده از شیوه گلزنی در بازی بگید . سانتر از جناحین هنوزم جواب می ده ؟ دروازه بان ها هنوزم با ضربه های بقل پا مشکل دارن و 100 درصد گل می خورن ؟ یکی بیاد توضیح درست و حسابی بده !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
توی کل این 22 صفحه هیچکسی نیومد یک توضیح درست و حسابی در رابطه با گیم پلی بازی بده ! اقایونی که بازی رو خریدند چرا هیچی نمی گن پس ؟ یه خورده از شیوه گلزنی در بازی بگید . سانتر از جناحین هنوزم جواب می ده ؟ دروازه بان ها هنوزم با ضربه های بقل پا مشکل دارن و 100 درصد گل می خورن ؟ یکی بیاد توضیح درست و حسابی بده !

بابا مگه من چند صفحه قبل توضیح ندادم..! :-"

گیم پلی بازی نسبت به 08 بهتر شده و راحتر میتونی با توپ بازی کنی .. ولی وقتی رویه درجه سختی بالا بازی میکنی سریع توپ رو ازت میگیرند..:biggrin1:

اصلا نمیشه با زور و قدرت توپ رو از یک بازیکنی رد کرد و فقط احتیاج به مهارت و تکنیک داره..

پرسینگ مدافع ها هم بالا رفته و اگه حواست نباشه 2 سوت توپ ازت میگیرن..

سانتر کردنم خیلی جذاب شده و توپ رو کمتر به صورت قوسی سانتر می کنند و شتاپ توپ هم بیشتر شده..

اما زدن ضربه سر بسیار سخت شده و حتما باید در موقعیت مناسب قرار بگیری..

و اینجوری نیست که مثلا مسی رویه سر فردیناند هد بزنه و باید حتما فضای اطرافت خالی باشه.. که احتیاج به مهارت بالا داره..

دروازه بان خودمون که هنوز شوت هستند و معلوم نیست چی خوردن .. :mad: ولی دروازه بانها کامپیوتر واقعا خفنی عمل میکنند و بعضی از شوتها رو روئیایی می گیرند.:eek:

بیشترین چیزها که توجه منو جلب کرد یکی شوت از گوشه های محوطه جریمه هست (البته داخل محوطه) که واقعا لذت بخش هست مخصوصا وقتی با رونی شوت می کنی..:love:

دریبل زدن هم بهتر شده و تسلت (درست نوشتم) کافی رو رویه توپ داری فقط زیاد نباید نزدیک مدافع ها بشی..

تو اون سایت که زده ریجن j هستش.(free)
اون دمو بازی هست که گفته free ..

اگر نسخه j بیا من حتما اینجا می گم فعلا pal و uc اومده..

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام

دوستان 3 روز تا زمان عرضه رسمی بازی برای نسخه j باقی مونده . دیگه انتظارات داره به پایان می رسه :biggrin1: کسی لینکی چیزی پیدا کرد مارو بی خبر نذاره !

ken_amini

کاربر سایت
Aug 13, 2008
27
سلام

دوستان 3 روز تا زمان عرضه رسمی بازی برای نسخه j باقی مونده . دیگه انتظارات داره به پایان می رسه :biggrin1: کسی لینکی چیزی پیدا کرد مارو بی خبر نذاره !
دوست عزیز پس امروز این بازی برای جی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا خبرش بدید برای اولین باره میخوام PES رو روی 360 بازی کنم:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر