Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دوستان تو بخش skin manager میشه کاراکترهای دیگه ای شد ولی قفل هستن
چجوری باز میشن؟

با گرفتن ligh seed يه سري كد بهتون ميده ... اونا رو وارد ميكنيد و آزاد ميشه . البته كد ها رو صفحات قبل دوستان گذاشتن . يادمه يكي گفته بود با lightseed 1001 يكي از اسكين ها باز ميشه ...

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام بر دوستان عزيز
خواستم اينو تو تاپيك هاي ديگه بذارم ولي دلم نيومد
اينم يه ترينر كه براي اين بازي پيدا كردم
با اين ميتونيد لايت سيد هاي خود را بينهايت كنيد

يا حق

Attachments

• prince of persia_trainer.zip
    26.5 KB · مشاهده: 0

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
عزيزم يه جا ديگه آپ كن كه كاربران غير پرميوم هم استف كنن . اگه ميخواي اونا فقط استف كنن برو تو تالار پرميوم بزار! :biggrin1:

tomharrison

کاربر سایت
Jul 6, 2008
80
سلام
بچه ها من حوصله ام نگرفت همه تاپیک ها رو بخونم تا ببینم کسی راجع به این قضیه چیزی گفته یا نه ؟
چون زیادن .
دقت کردین وقتی که با Elika حسیر رو نشون میدین (با زدنی کلید E ) وقتی نور از دست Elika میاد بیرون Elika یه جمله فارسی میگه ؟
مثلآ یه بار میگه : مسیر را نشانم بده
یه بار میگه : یاری ام ده
و ...
خیلی برام جالب بود که تو شماره های قبلی همش مصر و هندی مندی و همه ساختاری توش بود به جز ایرانی . چون در اصل Persia همین ایران خودمون باید باشه . اما تو این شماره یه حرکت خوبی زدن .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سلام
بچه ها من حوصله ام نگرفت همه تاپیک ها رو بخونم تا ببینم کسی راجع به این قضیه چیزی گفته یا نه ؟
چون زیادن .
دقت کردین وقتی که با Elika حسیر رو نشون میدین (با زدنی کلید E ) وقتی نور از دست Elika میاد بیرون Elika یه جمله فارسی میگه ؟
مثلآ یه بار میگه : مسیر را نشانم بده
یه بار میگه : یاری ام ده
و ...
خیلی برام جالب بود که تو شماره های قبلی همش مصر و هندی مندی و همه ساختاری توش بود به جز ایرانی . چون در اصل Persia همین ایران خودمون باید باشه . اما تو این شماره یه حرکت خوبی زدن .

بله همه متوجه شدن
مگه میشه این همه فارسی حرف بزنه کسی نفهمه؟:confused:

Saeed_P

کاربر سایت
Jan 11, 2009
2
سلام .
ببخشید می خوام مثل خودت سریع حرف بزنم .
این بازی یکی از پر گرافیک ترین بازی های روزه .
اونی هم که می گی مثل کارتون می مونه مدل بازیه که تا حالا هیچ کمانی نتونسته به یه همچین سطحی برسه که بازی هاش رو به این گرافیک نزدیک کنه .
البته شما نظر شخصی خودتون رو گفتین که نشون میده از دنیای گرافیک خیلی سر رسته ندارین .
فقط به این اشاره می کنم که دادن اون خط های دور شخصیت ها برای کسایی که کارتون می سازن خیلی سخته چه برسه به این که بخوان توی یه بازی با اون ههمه هجم برنامه نویسی و غیره یه همچین کار جالبی بکنن . دیگه بقیه اش رو خودتون بگیرید چه کار سختی انجام دادن

Saeed_P

کاربر سایت
Jan 11, 2009
2
می خواستم ببینم این نسخه از بازی هم مثل نسخه های قبل پایان دیگه ای هم داره ؟
توی نسخه های قبل می شد کاری کرد که آخر بازی تغییر کنه . توی این نسخه هم می شه کاری کرد که پایان بازی تور دیگه ای تموم بشه ؟

salman30

کاربر سایت
Apr 16, 2008
18
من امروز بازی رو نصب کردم البته یه هفته ای هست بازی رو خریدم ولی خوب به خاطر گرافیکش زیاد تمایل به بازی کردنش نداشتم ولی امروز که شروع به بازی کردم شیفته این گرافیکش شدم واقعا بی نظیره (قابل توجه دوستانی که از گرافیکش ایراد گرفتن)
آقا من یه جا گیر کردم کسی هست بتونه کمکم کنه. توی اول مرحله Tower Of Ormazd میاد پیش غوله که توی چند جای بازی باید پرتش میکردیم پایین ، یه هو دریچه ای که ازش وارد این قسمت شدم بسته شد و سه تا در هم هست که اونا هم بستن و از هیچ جایی نمیشه پرتش کرد پایین ، جونششم که اصلا کم نمیشه حالا من باید چیکار کنم
پیشا پیش از کمکتون ممنونم

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دقیق یادم نیست ولی اگه تو یه محیط بسته اتاق مانند هستی باید :
به ستون های چهار گوشه اتاق بزنیش ( اونایی که انگار کمی خراب شدن و حالت چوبی دارن تقریباً و اونایی که سنگی و سالم هستن خراب نمی شن ! )

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
من امروز بازی رو نصب کردم البته یه هفته ای هست بازی رو خریدم ولی خوب به خاطر گرافیکش زیاد تمایل به بازی کردنش نداشتم ولی امروز که شروع به بازی کردم شیفته این گرافیکش شدم واقعا بی نظیره (قابل توجه دوستانی که از گرافیکش ایراد گرفتن)
آقا من یه جا گیر کردم کسی هست بتونه کمکم کنه. توی اول مرحله Tower Of Ormazd میاد پیش غوله که توی چند جای بازی باید پرتش میکردیم پایین ، یه هو دریچه ای که ازش وارد این قسمت شدم بسته شد و سه تا در هم هست که اونا هم بستن و از هیچ جایی نمیشه پرتش کرد پایین ، جونششم که اصلا کم نمیشه حالا من باید چیکار کنم
پیشا پیش از کمکتون ممنونم
اینجایی که هستی یه محیط چهار گوشه هست اگه اشتباه نکنم . باید غول رو بکشونی به گوشه ها و بزنیش توی اون چیزهایی که توی گوشه ی اتاق هست... فکر کنم 4 بار این کارو بکنی حله ...

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
بازی پر از زیباییست و نو اورایی داره با اینکه خیلی از جاهای بازیو باید برگردی و تکراری میشه اما محیط به قدری خوب کار شده که ادم دلش میخواد بارها این قسمت هارو بره البته نباید از طبیعی بودن حرکات پرنسسم چشم پوشی کرد کلا ubisoft گل کاشت

و احتمالا دوستانم فهمیدن elika فارسی حرف میزنه!!!!!!!! اولش فکر کردن توحم زدم اما بعد.......:cheesygri:laughing:!!!!!

آخرین ویرایش:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
بازی پر از زیباییست و نو اورایی داره با اینکه خیلی از جاهای بازیو باید برگردی و تکراری میشه اما محیط به قدری خوب کار شده که ادم دلش میخواد بارها این قسمت هارو بره البته نباید از طبیعی بودن حرکات پرنسسم چشم پوشی کرد کلا ubisoft گل کاشت

و احتمالا دوستانم فهمیدن elika فارسی حرف میزنه!!!!!!!! اولش فکر کردن توحم زدم اما بعد.......:cheesygri:laughing:!!!!!

حرف نمیزد بهتر بود ... پر از سوتی و با لهجه مسخره !

salman30

کاربر سایت
Apr 16, 2008
18
shhhabEmjruem و Insomniac عزیز خیلی ممنونم از راهنمایتون.:blushing: راستی امروز کلیک (جام جم) در باره pop4 مقاله داده بود، می گفت: «جاهایی از نقشه رو که گذروندیم رو میشه از توی نقشه انتخاب کرد و یهو بریم همونجا و مسیرش رو طی نکنیم!»:eek: حقیقت داره؟ کسی می دونه چه جوری میشه این کار رو کرد؟ امیدوارم حقیقت داشته باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر