Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
توی نقشه انتخاب کرد و یهو بریم همونجا و مسیرش رو طی نکنیم
فقط 3یا 4 بار این امکان میسر هست اونم وقتی که Boss اون مرحله رو گذروندی ...

چه جوری میشه این کار رو کرد؟
مکان مورد نظرتو تو نقشه علامت میزنی بعدش روی دکمه E کلیک میکنی ...

ویرایش : وقتی دکمه E رو میزنی باید تو نقشه باشی ت یراست بدون طی کردن مسیر تو رو اونجا ببره ...

آخرین ویرایش:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
shhhabEmjruem و Insomniac عزیز خیلی ممنونم از راهنمایتون.:blushing: راستی امروز کلیک (جام جم) در باره pop4 مقاله داده بود، می گفت: «جاهایی از نقشه رو که گذروندیم رو میشه از توی نقشه انتخاب کرد و یهو بریم همونجا و مسیرش رو طی نکنیم!»:eek: حقیقت داره؟ کسی می دونه چه جوری میشه این کار رو کرد؟ امیدوارم حقیقت داشته باشه!

نقشه رو باز کن
هر جا که میخوای بری با موس برو روش و space بزن تا آبی رنگ بشه
توی بازی دکمه E رو بزن تا الیکا راهنماییت کنه که از کجا بری ...

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
نقشه رو باز کن
هر جا که میخوای بری با موس برو روش و space بزن تا آبی رنگ بشه
توی بازی دکمه E رو بزن تا الیکا راهنماییت کنه که از کجا بری ...

منظور اون دوستمون طی نکردن مسیر بود یه چیز تو مایه های طی الارض:cheesygri

بازی یه ذره زیادی اسون نیست؟؟؟؟؟؟:eek:

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
دوستان اگه می خواید پرنستون تبدیل به این شخصیت ها بشه تو skin maneage این code هارو بزندید:
altair:13372805
prince 1:52585854
البته اول باید chose skin بزنید بعد تو اون کادر این 2تا کد بزنید
توی کد دومی elikam تبدیل میشه به اون دختره تو پرنس 1

در رابطه با اون دوستمون که راجبه طی کردن مسیر پرسیده بود بگم از جاهایی که فتح کردید به جاهایی که قبلا فتح شده میتونید teleport کنید به این صورت که تو نقشه محل انتخاب بعد دکمه e بزنید

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
من تعجب می کنم می گید خوب بوده بازی. :confused: راستش من gamer حرفه ای نیستم ولی قسمتای قبلیشو حداقل 5 بار بازی کردم و هربارم لذت بردم با اینکه این قسمت رو فقط زور می زدم تموم شه و شد. خاله بازی شده بود. جز گرافیکش همه چیش پس رفت کرده به نظر من

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
دقيقا مشكلمون اينه كه با قسمتهاي قبل مقايسه ميكنيم . اين يه پرنس جديده . ربطي به سريهاي قبل و اون گيم پلي نداره . البته من خودمم حس تموم كردن بازي رو نداشتم و پاكش كردم! اما خب اينم يه جور بازيه! يه سري عاشق از در و ديوار بالارفتن هستن!

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
من تعجب می کنم می گید خوب بوده بازی. :confused: راستش من gamer حرفه ای نیستم ولی قسمتای قبلیشو حداقل 5 بار بازی کردم و هربارم لذت بردم با اینکه این قسمت رو فقط زور می زدم تموم شه و شد. خاله بازی شده بود. جز گرافیکش همه چیش پس رفت کرده به نظر من

انصافا تو کدوم یکی از شماره های قبلیش نبردهایی به این سبک زیبا داشت؟؟
بازی هرچی کم داشته باشه چیزی که زیاد داره نو اوریه

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دقيقا مشكلمون اينه كه با قسمتهاي قبل مقايسه ميكنيم . اين يه پرنس جديده . ربطي به سريهاي قبل و اون گيم پلي نداره . البته من خودمم حس تموم كردن بازي رو نداشتم و پاكش كردم! اما خب اينم يه جور بازيه! يه سري عاشق از در و ديوار بالارفتن هستن!
اينو خوب اومدي اصلا از اسمش معلومه ديگه Prince Of Persia
اگر اسم بازي بود Prince Of Persia 4 اونبخت بايد مقايسه ميكرديم
اين سري بازي POP يه شروع جديد و يك داستان جدا براي بازي هست
ولي ميگن بازيش خيلي يكنواخته :eek:جديدن گيمر ها نميدونم چه انتظاري از بازي دارن چون به همه بازي ها ميگند كليشه اي و يكنواخت :-"چرا نميدونم
انصافا تو کدوم یکی از شماره های قبلیش نبردهایی به این سبک زیبا داشت؟؟
بازی هرچی کم داشته باشه چیزی که زیاد داره نو اوریه
تنها مشكلي كه داشت اين بود كه بازي كمي اسون بود و دشمنا خيلي كم بودن و پرنس هم كه مردن نداشت همين
اگر تا اخر بازي رفته باشين ميفهميد داستان بازي چقدر جالبه و مثله بازي هاي ديگه نيست كه از اولش ميشه فهميد اخرش چي ميشه
گيم پلي هم كه عالي بود
گرافيك هم كه ديگه مهشر بود كاراكتر هم از نظر من بهتر از قبلي بود و حتي كاراكتر زن
كلا بازي عالي بود و 100% ادامه داره

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
تنها مشكلي كه داشت اين بود كه بازي كمي اسون بود و دشمنا خيلي كم بودن و پرنس هم كه مردن نداشت همين
اگر تا اخر بازي رفته باشين ميفهميد داستان بازي چقدر جالبه و مثله بازي هاي ديگه نيست كه از اولش ميشه فهميد اخرش چي ميشه
گيم پلي هم كه عالي بود
گرافيك هم كه ديگه مهشر بود كاراكتر هم از نظر من بهتر از قبلي بود و حتي كاراكتر زن
كلا بازي عالي بود و 100% ادامه داره

100% تایید میشه:cheesygri
راستی کسی اون کد ها رو که داده بودم امتحان کرد؟:cheesygri

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
راستی توجه کردین اسمش هیچ ربطی به داستان بازیش نداره؟؟ تنها نقطه اشتراکش با اسم Prince of Persia شماره های قبلشه. و گرنه هیچ پرینسی ما که توش ندیدیم. باز Princess of Persia بیشتر بهش میخوره. :biggrin1:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
راستی توجه کردین اسمش هیچ ربطی به داستان بازیش نداره؟؟ تنها نقطه اشتراکش با اسم Prince of Persia شماره های قبلشه. و گرنه هیچ پرینسی ما که توش ندیدیم. باز Princess of Persia بیشتر بهش میخوره. :biggrin1:
اينجوري هم ميشه گفت ولي به اين زودي نميشه قضاوت كرد
اين تازه شماره 1 اين سري بازي هستش و شايد در نسخه هاي بعدي همه چيز عوض بشه چون بالاخره UBI هم كه ديگه مخش تاب نداره:-"اسم بازي رو Prince OF Persia بگذاره و هيچ پرنسي وجود نداشته باشه
درسته يا نه؟:confused::biggrin1:

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan

مگه elika پرنسس نبود؟؟؟؟؟:((:eek::confused::confused:

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
اينجوري هم ميشه گفت ولي به اين زودي نميشه قضاوت كرد
اين تازه شماره 1 اين سري بازي هستش و شايد در نسخه هاي بعدي همه چيز عوض بشه چون بالاخره UBI هم كه ديگه مخش تاب نداره:-"اسم بازي رو Prince OF Persia بگذاره و هيچ پرنسي وجود نداشته باشه
درسته يا نه؟:confused::biggrin1:

درسته اینم ممکنه چون داستانش کاملا ادامه داره. معلوم نیست بعدش چی میشه.

مگه elika پرنسس نبود؟؟؟؟؟:((:eek::confused::confused:

خب عزیز خودت گفتی پرنسس. Princess یه کمله جداست از Prince. :biggrin1:

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
منم تموم کردم انصافا بازی قشنگی بود به خصوص اخرش که خیلی جو زده شده بودم:laughing: و متوجه نشدم حتی ئاسمون مهمون اومده:cheesygri در رابطه با پرنسم حالا یه دونه بوذ دیگه!!! زن و مرد بودن که مهم نیست مهم نیت!!!:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر