Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
واای خدا این دیگه کیه؟!!!!
تورو خدا بگو چند سالته؟؟یه سایتی میشناسم برو اونجا تست آیکیو بده.
منظورم اینه که شما گفتی من و رهام و بازینما توی فلان نظر مشترکیم.من هم که میدونستم از رهام بعیده همچین اظهار نظر هوشمندانه ای بده یه شوخی کوچولو باهاش کردم.
بابا بس کن.به نظر من اگه الان بن بشی بهتره چون اینهمه پست زدی و اونموقع حسابی حالت گرفته میشه!!!!!
انصافا تا حالا چند دفعه تاپیک رو منحرف کردی؟نه این تاپیک.هر تاپیکی.سعی بیشتر دقت کنی.قبل فشار دادن دکمه ارسال پاسخ سریع کمی فکر کن....
با تشکر...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط supermhr:
واای خدا این دیگه کیه؟!!!!
تورو خدا بگو چند سالته؟؟یه سایتی میشناسم برو اونجا تست آیکیو بده.
منظورم اینه که شما گفتی من و رهام و بازینما توی فلان نظر مشترکیم.من هم که میدونستم از رهام بعیده همچین اظهار نظر هوشمندانه ای بده یه شوخی کوچولو باهاش کردم.
بابا بس کن.به نظر من اگه الان بن بشی بهتره چون اینهمه پست زدی و اونموقع حسابی حالت گرفته میشه!!!!!
انصافا تا حالا چند دفعه تاپیک رو منحرف کردی؟نه این تاپیک.هر تاپیکی.سعی بیشتر دقت کنی.قبل فشار دادن دکمه ارسال پاسخ سریع کمی فکر کن....
با تشکر...
انصافا خیلی وقت نکردم
حالا هم اگر نمی خوای هر دومون اخراج بشیم ولش کن
ببینم کسی می دونه این پیر مرد کی هست چرا اینقدر به پرنس کمک میکنه به نظر من اونجا که میگه پرنس تو نمی تونی سرنوشتت رو عوض کنی مخصوصا میگه که پرنس رو لج بیوفته بره شاید بتونه سرنوشتش رو عوض کنه راستی کسی از این داها کا عکس نداره

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
دوستان خواهش ميكنم اين بحث رو تموم كنيد !

ببینم کسی می دونه این پیر مرد کی هست چرا اینقدر به پرنس کمک میکنه

اين پير مرد نسبتي با پرنس نداره ! دليل كمكش به پرنس اينه كه خيلي دوسش داره و ...

راستی کسی از این داها کا عکس نداره

من دارم ! :

dahaka.jpg

بعيد ميدونم با ديدن اين عكس داهاكا شب خوابت ببره ولي ...
1.gif

http://img.majidonline.com/pic/20523/dahaka.jpg

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ها این چه خوشگل بید یاد بچه گی های ناظممون میوفتم
اون وقت ما این رو باید بکشیم عمرن برم دو رو بازی کنم

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
ها این چه خوشگل بید یاد بچه گی های ناظممون میوفتم
اون وقت ما این رو باید بکشیم عمرن برم دو رو بازی کنم

نه ! همش بايد از دستش در بري ! كارش اينه كه صبح تا شب دنبال پرنس بدبخت بيفته !
فقط هم آب ميتونه بكشتش . هيچ چيز جلو دارش نيست !
آخر بازي اگه شمشير آبي رو پيدا كني ميتوني باهاش بجنگي ... كشتنش هم خيلي سخته ! اما ترينر رو واسه افرادي مثل تو گذاشتن ديگه !
8.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اهان یعنی با اب باید حالشو جا اورد همچین حالشو بگیرم که حوس کنه بره تو کربلا
ممنون ما دیگه ترینر رو گذاشتیم کنار یک سالی هست اخرین بازی که تراینر استفاده کردم یادم نیست

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نوشته شده توسط SUPERMHR:
درسته که madness از نظر لغوی معنی دیوونگی میده.اما توب جمله ای مثل A way to stop this madness این کلمه دیگه این معنی رو نمیده.
در اینجا معنی هرج و مرج و آشفتگی میده.
یعنی "راهی برای جلوگیری این هرج و مرج"
حتی با اینکه ترجمه نام Midtown Madness به "دیوونگی در شهر" یا "دیوونگی وسط شهر" ترجمه شده اما ترجمه بهتر آن "آشفتگی در شهر" یا "هرج و مرج در شهر" هست.
امیدوارم این قضیه حل بشه.
با تشکر...

دوست عزیز من يادم نمياد جايي گفته باشم توي همه جمله ها معني جنون رو ميده
معني اصلي كلمه Madness جنون و دیوانگیه و توی اون جمله ای هم که پیرمرد به شاهزاده میگه دقیقا همین معنی رو میده
اینم کاملا واضحه که هر کلمه ای توی هر جمله ای ممکنه یه معنی خاص بده
کلمه Look هم معنی اصلیش دیدن و نگاه کردنه در حالی که 100 جور معنی دیگم میده ... حالا من باید برم یه جمله دیگه بیارم که توش Look یه معنی خاص بده و بعد بگم اینجا اینجوری که شما میگی نیست !؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
به هر حال توی پرنس (نه یادم میاد کودوم یکی و نه یادم میاد کجاش!!!)این جمله گفته شده.منم برای همین از این مثال استفاده کردم. حالا یه سوال دارم.اصلا اون جمله پیرمرد چی بوده؟؟؟!!!!
ممنون ما دیگه ترینر رو گذاشتیم کنار یک سالی هست اخرین بازی که تراینر استفاده کردم یادم نیست
پس باید دوباره ازش استفاده کنی.
کشتنش توی حالت نرمال دیوونه کننده س.
اول باید زمان رو کند کنی همینطوری بیفتی به جونش.شنهات که تموم شد باید ازش دورشی بری دنبال شن اونم همینجوری از زیر زمین شاخکهاش رو میده بیرون دقیقا جایی که میخوای بری.من خودم اعصابم به هم ریخت تا راه فرار از شاخکو پیدا کردم.بعد دوباره باید بیفتی به جونش.
کایلینا کمکت میکنه و اون آویزوون میشه.میری سراغش و عین چی دستاش رو میزنی.اگه پرت شد پایین که هیچی.اگه نشد همچین بهت حمله میکنه که به عمرت توی هیچ بازیی ندیده باشی.جونت تا یه جایی پر میشه.دور و ورت دیگه شن نیست.اونم حرکاتش سریعتر میشه....
امیدوارم منصرف شی.
میگم آقا بهزاد این آواتارت خیلی ترسناکه.آدم فکر میکنه میخواد بیاد مارو بخوره.نمیدونم..شاید چون بدجوری قیافه حق به جانبی داره!!!راستی این تصویر کی هست؟؟؟
با تشکر.....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
باشه حالا ببینیم چی میشه راستی پرنس دو دوتا پایان داره میشه بگید هر کدومش چی
راستی بابا این منصور دیگه همون که فراری این ها رو خونده
راستی اگر ما رو ندیدید نگران نشید این اینترنت های سرعت بالای ایران من رو کشته
از بهزادم که خبری نیست

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
در پایان اول که با نداشتن شمشیر آب هست کایلینا برای اینکه بتواند خود را از کشته شدن توسط شما نجات دهد با شما درگیر میشود.شما هم به ناچار مقابله به مثل میکنید و او را شکست میدهید و پس از ساخت کشتی به شهر خود بابل برمیگردید.
در پایان دوم و پایان اصلی شما با گرفتن همه لایف آپگرید ها میتوانید به شمشیر آب دسترسی پیدا کنید.بعد از دعوت کایلینا به مبارزه شما جلوی او را از کشتن خود میگیرید و در این بین ناگهان سروکله داهاکا پیدا میشه و شما با قطع یکی از شاخکهای او متوجه میشوید که شمشیر آب میتواند بر او غلبه کند.پس با او درگیر میشوید و با پرتاب او در آب نابودش میکنید.
در آخر شما و کایلینا با ساخت یک کشتی به سمت شهر زادگاه خود یعنی بابل سفر میکنید.
با تشکر....

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام سلام سلام
ببخشید من چند روزی نبودم
یا خدا:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
چه خبر هست این جا×!!!!
خدا به خیر بگزرونونه(مثل امتحانام نشه)
چند نکته اولا لطفا دعوا های خانوادگی رو اینجا مطرح نکنید(چه برسه سر من بدبخت باشه)
ثانیا اینجا بحث در باره ی آواتار هست؟؟؟
ثالثا بحث های خیلی قدیمی نباید دوباره تکرار بشند(نظر شخصی من هست)من که داستان پرنس 1 و 2 رو گفتم و شایان هم لطف کردند و خیلی ازشون ممنونم اشکالاتش رو درست کردند(می خواهید باور کنید 5 ساعت تایپ کردم می خواهید باور نکنید×!!!)تشکر نمی کنید ارزش بازی رو پایین نیارین لطفا
رابعا این جا چت روم نیست(نزارین تایپیک بسته بشه×!!!!)
پنجمم(فکر نکنید نمی دونم می شه خامسا خواستم فارسی رو پاس بدارم)Swords Men به طور کلی دور پروژه هاش خط کشیده شد یهنی دیگه 100% این سگانه تموم شد
سادسا بهزاد جان خوش برگشتی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر