Prince Of Persia - X360 Version

سری های قبلیش هم جذاب بودند.دوستان نشستند بازی می کنند که نمیاند اینجا نظر بدند.:-"یکم درباره ی بازی توضیح بدید.کات سن هم داره؟ریل تایمه یا سی جی؟دیگه دارم کف و خون قاطی می کنم.پس چرا نمیاد؟
راستی همین طوری با یه نظر سنجی سرپایی بگید که کدوم سری پرنس را بیشتر دوست داشتید؟من که :
اول:POP WW
دوم:POP T2T
و سوم:POP SOT
و هنوز این آخری را بازی نکردم ببین چه جوریه؟

پس چرا نمیاد؟

اومده که همه خریدیم داریم بازی میکنیم دیگه....

به نظر من شماره 2 پرنس قبلی واقعا محشر بود....هنوز بازی ای به خوبی اون ندیدم...ولی اینم خوبه تا اینجا که رفتم جلو بازی خوب و جذابیه...

boss ways

غول سنگی <<<>>> بردن به گوشه ی fertile ground و پرتاب کردن پایین تند تند x
زن ببر شکل <<<>>>black gate <<>>> وقتی 4 شهر رو گرفتی برای تمام کردن کارش یه معما دارد که الیکا چند تا میشه و باید اونو پیدا کنی میپرسه الیکا چه خصوصیتی دارد <<>>/؟/
این که وقتی داری پرت میشی پایین نجاتت میده از این استفاده کنید
بقیه غولاش زیاد مشکل نیست

آخرین ویرایش:
یه نکته
برای کسایی درگیر اچومنت بازی هستند سعی کنید بازی با دقت ببرید و جایی سقوط نکنید که الیکا دستتون بگیره اگر تو کل بازی الیکا کمتر از 100 بار نجاتتون بده یه اچیومنت 100 تایی میده. من که خودم تو این 7 ساعت 36 بار افتادم:cheesygri

اومده که همه خریدیم داریم بازی میکنیم دیگه....

به نظر من شماره 2 پرنس قبلی واقعا محشر بود....هنوز بازی ای به خوبی اون ندیدم...ولی اینم خوبه تا اینجا که رفتم جلو بازی خوب و جذابیه...

چی؟کجا؟کی؟ این را می دونم و بازی را هم خریدم ولی هنوز پست به دستم نرسونده.منظور من این بود.:cheesygri

درود
Ubisoft دیگه رسما رکورد تولید بازی های تکراری رو یک نواخت رو شکوند با این.
به Assassin's Creed میخندیدم.
تو هم برای مطرح شدن فقط ساز مخالف بچه ها بزن:evil:

غول سنگی <<<>>> بردن به گوشه ی fertile ground و پرتاب کردن پایین تند تند x
زن ببر شکل <<<>>>black gate <<>>> وقتی 4 شهر رو گرفتی برای تمام کردن کارش یه معما دارد که الیکا چند تا میشه و باید اونو پیدا کنی میپرسه الیکا چه خصوصیتی دارد <<>>/؟/
این که وقتی داری پرت میشی پایین نجاتت میده از این استفاده کنید
بقیه غولاش زیاد مشکل نیست

به جای اینکه تو اسپویلر بگذاری اومدی درشت نویسی هم کردی؟؟؟؟:mad:

درود
Ubisoft دیگه رسما رکورد تولید بازی های تکراری رو یک نواخت رو شکوند با این.
به Assassin's Creed میخندیدم.
ساز مخالف میزنی...( با آهنگ):biggrin1:

تو هم برای مطرح شدن فقط ساز مخالف بچه ها بزن:evil:
مزخرف نگو دیگه. بر خلاف شما حتی یک گوریل کور هم میتونه درک کنه از اول تا انتهای بازی فقط یک کار رو باید بکنی. دقیقا مثل Farcry 2 . از این به بعد هم باید از جناب عالی اجازه بگیرم برای کامنت دادن؟.
آره . این همیشه از این مسخره بازیا داره تو همه ی تاپیک ها . شما اهمیت نده ;)
همین که شما قبل از عرضه جهانی یک بازی 12 ساعته رو در چند لحظه تموم کردی، دیگه دلیلی برای جواب دادن به شما یکی وجود نداره. ( Dead Space و توپخونه و اینا ).

الف، گاف، کاف. خیلی ناراحتید بزنیدش به آب یخ Assassin مبارکتون رو یا اینکه بنده رو بندازید تو بلک لیست و خلاص. ولی کار به بی احترامی بکشه، خود دانید.

آخرین ویرایش:
دوستان من یه سوال می پرسم؟!!؟!
این بازی هم مثل شماره های قبلی لحظه های عاشقانه داره؟
یا نه فقط بزن برو جلو هستش؟!!؟!!!
من امروز سفارشش دادم برام می یارن!!!
ولی می خوام بدونم یه لاو کوچیک من و سیخ می کنه تا ته بازی.(هههه)!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or