Prince Of Persia - X360 Version

دوستان این بازی فقط یک پایان داره؟ سعی کنید همه light Seed هارو بگیرید بعد برید سراغ Boss Fight آخرش... به هر حال اگر همون یه Ending بیشتر نباشه خیلی Memorial هست!!!
The Story has just only begun . ...

دوستان من یکی از دهکده(حالا هر چی شهر) هارو آزاد کردم(آباد کردم) حالا به هر دهکده ای میرم و Y رو میزنم یه چی مینویسه و مسیر رو نشون نمیده منم حیرون شدم و دور دهکده رو میچرخم و انگار نه انگار،چه جوری این قدرت الیکا رو فعال کنم که مسیر رو با یه نور نشون میداد؟؟؟:bash::praying:
back رو بزن برو رو شهری که میخوای با a انتخابش کن بعد بیا بیرون y رو بزن

آره . مخصوصا که به فرح میگه DONKEY
به فرح نمیگه دانکی.یه جور مسخره بازی در آوردند.
پرنس داره دنبال خرش می گرده که اسمش فرحه.
و دوستانی که الیکا راه را نشونشون نمیده باید همون طور که دوستمون گفتند روی نقشه یک مقصد برای خودشون انتخاب کنند.

یک تیکش به الیکا می گفت که می دونی پیدا کردن خر خوب چقدر سخته:) بعدش می گفت من فرش داشتم به این کلفتی.قیافه و صداش یه جور باحالی بود.
و اونهایی که هنوز بازی را نگرفتند پیشنهاد میکنم بگیرید.به نظر من مثل AC تکراری و خسته کننده نیست.

منم گرفتم خیلی عالیه و در یک کلام بی نظیره :love:
در دادن GS هم عالیه همون مرحله اول من 120 تا گرفتم و بقول دوستمون اگه بتونین اطلاعاتی در مورد الیکا دربیارین هم بهتون GS میده :cool:
و به هم توصیه میشه بخرن و بازی کنن :biggrin1:

دوست عزیز osos جان ، نکنه انتظار داره از اول تا آخر بازی هر مرحله کارهای متنوع و جدید بتونی انجام بدی ، و اینکه شخصیت عوض بشه و پرنس سوار ماشین و هواپیما و اینجور چیزا بشه ؟! و شایدم اینکه کارهای خاصی با الیکا بتونی انجام بدی (!!) ؟!
واقعا عجیبه والا !
ساسان جان از اون پست چنین تعبیری داشتی؟!!. ولی زیاد جالب نیست از اول تا اخر بازی فقط یک کار رو انجام بدی. بازی ادونچر خیر سرش.
آره فکر کنم با همین چرت و پرتاش کاربر فعالی رو گرفته...:laughing:
سر بحثی که در تاپیک Ninja Blade داشتی باهاش مثل اینکه بد عقده ی شدی.
----------------------------------

این بازی چه بخواید چه نخواید تکرار در تکرار و شباهت های بسیاری به ICO داره که اگر پارادوکس های زیادش رو جمع ببندیم دیگه چیزی ازش باقی نمیمونه.
مشکل اکثریت توی این فروم اینکه گرافیک حکم همه چیز رو داره براشون. فن واقعی باشید باید ایراداتش رو قبول کنید.

دوستان این بازی فقط یک پایان داره؟ سعی کنید همه light Seed هارو بگیرید بعد برید سراغ Boss Fight آخرش... به هر حال اگر همون یه Ending بیشتر نباشه خیلی Memorial هست!!!
من 1001 seed رو گرفتم ولی ending بازی تفاوتی نکرد.
بازی یک پایان بیشتر نداره.
کلا نظر من در مورد این بازی:
ایده بازی و همچنین طراحی هنری شخصیت ها و مراحل خیلی زیبا و عالی کار شدن بودن. از نظر من تنها مشکل مراحل بازی بیش از حد تخیلی بودن اونا بود.
مشکل اصلی این بازی این بود که حالت کاملا adventure به خود گرفته در صورتی که pop یک بازی action adventure هست. هیچ مبارزه نفس گیری در این بازی وجود نداره و همچنین تنوعی در دشمانن دیده نمی شه. مشکل دیگر اینکه خیلی هم بازی رو آسون کردن در واقع بازی مثل بازی های +3 شده دیگه که با توجه به گرافیکشم هر بچه ای می تونه راحت بازی کنه.
بازی مثل assassin's creed یک سیکل تکراری رو دنبال می کنه ولی به دلیل تنوع مراحلش به نظرم خسته کننده انقدر نیومد چون کوتاه هم هست یه مقدار بازیش.
داستان بازی خوب شروع می شه و توضیحات elika به prince در مورد وقایع اتفاق افتاده هم جالبه ولی ending اصلاً جالبی نداشت از نظرم و مشخص بود همینطور الکی می خواستن بازی رو تموم کنن و ملت رو بزارن سر کار تا قسمت بعدی هم بیاد.
حتی می تونستن آخر بازی قدرت انتخاب برای گیمر بزارن ولی نذاشتن.
امتیاز Gamespot در مورد این بازی و توضیحاتش به نظرم کاملاً به حق هست.

واقعاً متاسفم برای سازنده های PoP که بازی رو به جایی رسوندن که در مورد شخصیت اصلی بازی یسری می گن به به شبیه dante شده چون از لحاظ قدمت و اعتبار این دو شخصیت اصلاً قابل مقایسه نیستن.

منم بازی رو گرفتم. در یک کلام فوق العاده مخصوصا طراحی محیط که واقعا توپه !!!
راستی یه سوال! اونجایی که میریم توی غار و با یک غول سنگی آبی می جنگیم وقتی از رو صخره پرتش میکنم و میگه تند تند X بزنید باید کاره دیگه ای هم انجام بدیم؟(چون با تمام سرعت X میزنم ولی بازم پرتم میکنه اونور)
چقدر جواب !!!:eek:

واقعاً متاسفم برای سازنده های PoP که بازی رو به جایی رسوندن که در مورد شخصیت اصلی بازی یسری می گن به به شبیه dante شده چون از لحاظ قدمت و اعتبار این دو شخصیت اصلاً قابل مقایسه نیستن.
کلا اشکان جان اون جوری که به Dante بها داده شد و بازی را خوب ساختند به این شخصیت بها داده نشد.از نظر قدمت هم درست می گید!

کلا نظر من در مورد این بازی:
ایده بازی و همچنین طراحی هنری شخصیت ها و مراحل خیلی زیبا و عالی کار شدن بودن. از نظر من تنها مشکل مراحل بازی بیش از حد تخیلی بودن اونا بود.
مشکل اصلی این بازی این بود که حالت کاملا adventure به خود گرفته در صورتی که pop یک بازی action adventure هست. هیچ مبارزه نفس گیری در این بازی وجود نداره و همچنین تنوعی در دشمانن دیده نمی شه. مشکل دیگر اینکه خیلی هم بازی رو آسون کردن در واقع بازی مثل بازی های +3 شده دیگه که با توجه به گرافیکشم هر بچه ای می تونه راحت بازی کنه.
بازی مثل assassin's creed یک سیکل تکراری رو دنبال می کنه ولی به دلیل تنوع مراحلش به نظرم خسته کننده انقدر نیومد چون کوتاه هم هست یه مقدار بازیش.

منم موافقم...کلا بعد از بازی کردن اون شاهکارهای قبلی پرنس مخصوصا شماره 2و 3 اش انتظارم خیلی بالا رفته بود...ولی متاسفانه بازی خیلی اسون شده...راحت میتونستن دشمنان بازی رو خیلی بیشتر کنن و اینکه متنوع باشن ولی نکردن و به نظر من خیلی لطمه به بازی زده....حیف این مراحل زیبا و با گرافیک که توشون مبارزه حایی نداره...

یادتونه تو پرنس قبلی چه مبارزاتی داشتیم؟ یه غول بزرگ بود یادمه اون اوایل شماره 2 باید وقتی رو دیوار راه میرفتیم همزمان با اونم میجنگیدیم و از این دست موارد خیلی زیاد بود ولی متاسفانه تو این شماره تبدیل شده به یه چیزی تو مایه های tomb raider که همش از این دیوار به اون دیوار باید بپری و همین...هر 20 دقیقه هم یه دشمن سر راه میاد که اونم در عرض 30 ثانیه کشته میشه!!

اشکان جان اره دیدم همشو گرفتی ولی پایان بازی تغییر نمی کنه چون به احتمال زیاد این بازی هم 3 گانه هستش از اخرش مشخص بود چون>>>
پرنس به دلیل علاقه ای که به الیکا داشت مجبور شد ساقه زندگی از بین ببره تا الیکا به زندگی بر گردونه اخر بازی هم یه اچیومنت 80تایی میده که نوشته بازی ادامه داره کلا بازی خیلی قشنگی بود

یادتونه تو پرنس قبلی چه مبارزاتی داشتیم؟ یه غول بزرگ بود یادمه اون اوایل شماره 2 باید وقتی رو دیوار راه میرفتیم همزمان با اونم میجنگیدیم و از این دست موارد خیلی زیاد بود ولی متاسفانه تو این شماره تبدیل شده به یه چیزی تو مایه های tomb raider که همش از این دیوار به اون دیوار باید بپری و همین...هر 20 دقیقه هم یه دشمن سر راه میاد که اونم در عرض 30 ثانیه کشته میشه!!
آخه مسئله اینه که اصل بازی پرنس جوری بوده که بیشتر ادونچر بوده تا اکشن.
این قضیه رو هم میشه از شماره های قدیمی تحت داس و SOT که از شماره 2 و 3 بازی خیلی بهتر بود فهمید.
بازی اکشن که تا دلتون بخواد هست ولی این بازی که اصلش ادونچر بوده تا اکشن رو نباید اکشنش میکردن که این کار رو تو شماره 2 و 3 انجام دادن.
خیلی ها هم هنوز در این 3 گانه شماره اول رو بهترین شماره میدونن.البته این کاملا سلیقه ایه و این هم نظر شخصی من هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or