Prince Of Persia - X360 Version

با سلام
حرف های شما درسته و قبول دارم که این بازی یک سری ایراداتی داره.مثلا:

1.بازی واقعا آسون شده چه درمبارزه و چه در بقیه موارد.و ای کاش که این الیکا اینقدر به ما کمک نمی کرد.
2.و این که تعداد مبارزات خیلی کم شده و به نظر من فرقی بین باس ها و سربازان معمولی نیست(از نظر سختی) و همین طور که من مبارزه با دشمن زیادتر را بیشتر قبول داشتم(در پرنس 2 با یک حرکت می شد سر 4 نفر را قطع کرد.)
3.و همه ی مشکلاتی که دوستان بیشتر اطلاع دارند.

ولی با همه ی اینها به نظر من بازیه خوبیه وبا اینکه تمام توضیحات game spot قابل قبوله ولی حقش بالا تر از این امتیازی بود که بهش داده.

به سازندگان بازی هم حق بدید.اونا قصد داشتند تا همه ی طرفداران این بازی که به چند دسته تقسیم شده بودند را دوباره راضی کنند.کمبو ها ی بازی شبیه speed kill های شماره ی 3 شده.تغییر دنیا از بد به خوب شبیه تغییر زمان شماره 2 و چون اکثرا طرفدار شماره 1 هستند سبکش را بیشتر ادونچر کردند.و ...

خلاصه با همه ی این بحث ها من دوست دارم به جای اینکه ازش ایراد بگیرم،ازش لذت ببرم.چون تنها بازی هست که مربوط به ایران و ایران باستان میشه و فعلا به جز بعضی از اشتباهات فرهنگی چیزی ضد ایران نداره.و این برای من کافیه.تازه داستان این نسخه بیشتر از همیشه مال ایرانه.
------------------------------
و اما در مورد شخصیت:
من که نگفتم دانته شده.من گفتم حرف زدنش در مواردی و همچنین طرز رفتارش اون هم تازه در اوایل بازی(جدیدا همون حس پرنس قبلی را داره) یاد آور دانته ست.و برای توصیفش مجبور شدم با دانته مقایسش کنم.در حالی که اصلا این طور نیست.
فرض کنیم شبیه دانته هم شده باشه.مگه ایرادی داره.شخصیت یا به نظر من باید خیلی آروم و با وقار و خون سرد(مامور 47 و الطیر) و یا خشن و پر جذبه(مارکوس فنیکس و کراتوس) و یا حتی شوخ و با مزه باشه.(دانته)درحالی که پرنسی که در 1 و 3 بود یک شخصیت میانه داشت و در 2 کمی خشن تر که بهتر کار شده بود.و در ضمن یکی از شخصیت های محبوب من است.
من فکر نمی کنم با یک کمی شوخی کردن پرنس،چیزی از او کم بشه یا اون را به دانته نزدیک کنه.در ضمن این یک پرنس جدید است. وبه نظر من این تغییر خوبی است.

جاهایی که من را به یاد دانته انداخت:
وقتی که برای اولین بار الیکا را دید یعنی الیکا پرت شد روش.
و موقعی که با سربازان پدر الیکا می جنگید و یکی را فراری داد شروع کرد به رجز خونی و دومی از دست الیکا فرار کرد.
آیا شما هم در این صحنه ها به یاد دانته افتادید یا نه؟

این نظر من بود و نظر شما هم برای من قابل احترامه.
با تشکر

و اما در مورد شخصیت:
من که نگفتم دانته شده.من گفتم حرف زدنش در مواردی و همچنین طرز رفتارش اون هم تازه در اوایل بازی(جدیدا همون حس پرنس قبلی را داره) یاد آور دانته ست.و برای توصیفش مجبور شدم با دانته مقایسش کنم.در حالی که اصلا این طور نیست.
فرض کنیم شبیه دانته هم شده باشه.مگه ایرادی داره.شخصیت یا به نظر من باید خیلی آروم و با وقار و خون سرد(مامور 47 و الطیر) و یا خشن و پر جذبه(مارکوس فنیکس و کراتوس) و یا حتی شوخ و با مزه باشه.(دانته)درحالی که پرنسی که در 1 و 3 بود یک شخصیت میانه داشت و در 2 کمی خشن تر که بهتر کار شده بود.و در ضمن یکی از شخصیت های محبوب من است.
من فکر نمی کنم با یک کمی شوخی کردن پرنس،چیزی از او کم بشه یا اون را به دانته نزدیک کنه.در ضمن این یک پرنس جدید است. وبه نظر من این تغییر خوبی است.
سوءتفاهم نشه. من نگفتم چرا شما prince رو با dante مقایسه کردی. (دلیل مقایسه رو هم فهمیدم چیه خودم) من گفتم برای سازنده ها متاسفم که کاری با prince کردن که بشه با dante مقایسش کرد. چون prince یک شخصیت نیمه خشن و عاشق بود ولی در این بازی اثری از اون prince نیست.
آخه مسئله اینه که اصل بازی پرنس جوری بوده که بیشتر ادونچر بوده تا اکشن.
این قضیه رو هم میشه از شماره های قدیمی تحت داس و SOT که از شماره 2 و 3 بازی خیلی بهتر بود فهمید.
بازی اکشن که تا دلتون بخواد هست ولی این بازی که اصلش ادونچر بوده تا اکشن رو نباید اکشنش میکردن که این کار رو تو شماره 2 و 3 انجام دادن.
خیلی ها هم هنوز در این 3 گانه شماره اول رو بهترین شماره میدونن.البته این کاملا سلیقه ایه و این هم نظر شخصی من هست.
pop یک بازی adventure هست ولی بازی ای بود که از همون شماره اولش که اومد با action همراه بود. همان نسخه های 2 بعدی هم کلی مبارزات جالب داشتن. قرار نیست بازی مثل god of war بشه ولی قرار هم نبود که تو کل بازی 4 تا boss رو 5 بار بکشین و 10 تا دشمن به اسم ahriman soldier، که همشونم یک قدرت هستن تقریباً.

دوستان کسی با الطایر(شخصیت بازی اساسینس کرید) بازی کرده؟ چجوریاس؟
باید برامون باز بشه؟

من توی یوبی اشتراک دارم ولی وقتی در حالت آنلاین توی main menu دکمه Y رو میزنم میخواد به یوبی سافت وصل بشه ولی پیغام خطا میده

یه جای دیگه هم هست توی extras گزینه اسکین اونجا هم م.پوینت میخواد تا اسکین شخصیتت عوض بشه

به نظر شما کدومشه ؟

با سلام این بازی ارزش خریدن داره؟گرافیکش یک چیز تو مایه های ناروتو شده درسته؟

من هم فکر که گرافیکش تو ذوغم میزنه ولی خوب بازم نمیتونستم از این بازی بگزرم و خریدمش که واقعا زیبا شده و اصلا هم تو ذوغم نخورد:biggrin1: گیم پلی سریعی داره و داخل بازی هم از لود((حتی خیلی کوچیک)هم خبری نیست
در کل 100% ارزش خرید داره;);););););)

pop یک بازی adventure هست ولی بازی ای بود که از همون شماره اولش که اومد با action همراه بود. همان نسخه های 2 بعدی هم کلی مبارزات جالب داشتن. قرار نیست بازی مثل god of war بشه ولی قرار هم نبود که تو کل بازی 4 تا boss رو 5 بار بکشین و 10 تا دشمن به اسم ahriman soldier، که همشونم یک قدرت هستن تقریباً.

خب همین دیگه این قضیه از بیخ و بن مشکل داره ولی در شماره اول یعنی SOT این حرکت خیلی به بازی لطمه ای نمیزد. ولی در شماره های بعد دیگه بازی حالت اکشن پیدا کرده بود ولی از اون ادونچر خبری نبود.
اینا هم حالا اومدن اینجوری خودشون رو به همون پرنس قدیم و نسخه های دو بعدی نزدیک کنن که خب اینجوری شد که به نظر من بد نشد که این راه رو در پیش گرفتن.
ولی در کل حرف شما درسته اشکان جان.

از نظر من تنها مشکل مراحل بازی بیش از حد تخیلی بودن اونا بود.

منم با این قضیه موافقم. مخصوصا این ادا و اطوارهایی که پرنس با الیکا در میاره خیلی جالب نیست برای این بازی.

با سلام این بازی ارزش خریدن داره؟گرافیکش یک چیز تو مایه های ناروتو شده درسته؟

واقعا بازی قشنگیه.گرافیک خیلی خوبه هر چند تو چند دقیقه اول ممکنه کمی تو ذوق بزنه ولی کمی که بازی کنی واقعا ازش لذت میبری.به نظر من تنها ایراده بازی اینه که بیش از حد آسونه.مثلا من تو روز اول با اینکه زیاد هم آشنا نبودم 130 تا GS گرفتم.ولی در کل ارزش خریدن داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or