Prince Of Persia - X360 Version

منم بازی رو گرفتم. در یک کلام فوق العاده مخصوصا طراحی محیط که واقعا توپه !!!
راستی یه سوال! اونجایی که میریم توی غار و با یک غول سنگی آبی می جنگیم وقتی از رو صخره پرتش میکنم و میگه تند تند X بزنید باید کاره دیگه ای هم انجام بدیم؟(چون با تمام سرعت X میزنم ولی بازم پرتم میکنه اونور)

به به بالاخره بازی را گرفتم:love:
خیلی با حاله فقط کاشکی یکمی گرافیکش بهتر بود.از همه لحاظ کامل و حرفه ای ولی من این طوری نمی پسندم.راستی دقت کردید آهنگ منوی اصلی بازی یک آهنگ ایرانیه.کاملا معلومه تم شرقی داره.
به جان خودم همش دارم Y می زنم و می رم جلو تا الیکا هی بگه راه راست،روشنم کن،در خدمت اورمزد،راه راست را نشان بده و... خلاصه باهاش کلی حال کردم.
درسته بازی open world نیست ولی موقعی که y را زدم مسیر را نشون داد ولی من از طرف دیگه رفتم و رسیدم به اون سکو که دنیا را خوب میکنه.و این نشون میده که بیش از یک راه برای ادامه ی بازی وجود داره.حالا می خوام دوباره بازی را از اول برم تا ببینم راه اصلی چی بود.:biggrin1:
فعلا بدرود.:love:

دوست عزیز osos جان ، نکنه انتظار داره از اول تا آخر بازی هر مرحله کارهای متنوع و جدید بتونی انجام بدی ، و اینکه شخصیت عوض بشه و پرنس سوار ماشین و هواپیما و اینجور چیزا بشه ؟! و شایدم اینکه کارهای خاصی با الیکا بتونی انجام بدی (!!) ؟!
واقعا عجیبه والا !

کلا نمره ی 8.5 تا 9 از 10برا این بازی مناسبه خدا شفا بده این گیم اسپاتو .....:)
تو بازی همش پرنس و الیکا اویزونن بهم ....
قیافه پرنس هم باحاله
گیم پلی فوق العاده نو اورانست و چیز های جدیدی رو به این سبک بازی ها اضافه کرده
گرافیک هم که بسیار زیبا هست و در نوع خودش بینظیر هست
اهنگای بازی هم شرقی اصیل هستن و واقعا به بازی میان
این بازی قطعا جزو بازیهای برتر سال 2008 میتونه باشه

اقا من ندیدیم فارسی صحبت کنن ؟ بعد در مورد اولای داستان بازی توضیح بدید پدر الیکا اومد چیکار کرد ؟
چرا الیکا این قدرت جادویی رو داره ؟ چرا به پرنس کمک میکنه ؟

من حرفم را پس می گیرم.گرافیکش خیلی هم با حاله.طرز رفتار پرنس هم یه جورایی مثل دانته می مونه ازش خیلی خوشم اومد.فقط ای کاش چیز هایی که مربوط به داستان می شد را سی جی نشون میدادند.این طوری که هی باید دکمه بزنی تا ادامه ی حرفشون را بزنند یکمی زد حال و سرده.
اقا من ندیدیم فارسی صحبت کنن ؟ بعد در مورد اولای داستان بازی توضیح بدید پدر الیکا اومد چیکار کرد ؟
چرا الیکا این قدرت جادویی رو داره ؟ چرا به پرنس کمک میکنه ؟

برای شنیدن،شما برید تو تنظیمات صدا و بعد موسیقی و افکت ها را قطع کنید.بعد کنار الیکا باستید و y را بزنید.
پدر الیکا به حرف اهریمن گوش کرد و آزادش کرد.بهونش هم اینه که درخت داره نابود میشه و دیگه نمیتونم اهریمن را نگه داره و البته مرگ مادر الیکا هم در این زمینه بی تاثیر نبوده.
الیکا خودش هم تازه داره با این نیروها آشنا میشه اون خودش یک اوراست و محافظ درخت.بعد از اینکه اهریمن از درخت آزاد شد کم کم نیروهای او هم فعال شد.
الیکا به پرنس کمک نمی کنه بلکه این پرنسه که داره به الیکا کمک می کنه تا دنیا را از شر اهریمن نجات بده.

سلام!
.طرز رفتار پرنس هم یه جورایی مثل دانته می مونه ازش خیلی خوشم اومد
آره . مخصوصا که به فرح میگه DONKEY :biggrin1:
.فقط ای کاش چیز هایی که مربوط به داستان می شد را سی جی نشون میدادند.
آره پایه ام.اما اینجوری هم بد نیست چون بعضی اچیومنت هارو کسایی که از الیکا حرف میکشن میگیرن:biggrin1:

چه ها گرافیک در چه حدی است؟GS خوب می ده؟:biggrin1:
گرافیک بازی به نظر من خیلی جذاب و شاد هست کلا سبک خاصی داره:love:
GS هم خوب میده من تازه اوایل بازی هستم به راحتی 100 تا گرفتم:biggrin1:
کمک:
توی The Cavern بعد از اینکه اون زنه رو میکشیم چی کار باید کرد هر چی y رو هم میزنم مسیر درستی نشون نمیده!

دوستان من یکی از دهکده(حالا هر چی شهر) هارو آزاد کردم(آباد کردم) حالا به هر دهکده ای میرم و Y رو میزنم یه چی مینویسه و مسیر رو نشون نمیده منم حیرون شدم و دور دهکده رو میچرخم و انگار نه انگار،چه جوری این قدرت الیکا رو فعال کنم که مسیر رو با یه نور نشون میداد؟؟؟:bash::praying:

دوستان این بازی فقط یک پایان داره؟ سعی کنید همه light Seed هارو بگیرید بعد برید سراغ Boss Fight آخرش... به هر حال اگر همون یه Ending بیشتر نباشه خیلی Memorial هست!!!
The Story has just only begun . ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or