Prince Of Persia - X360 Version

:eek:درست میشنوم ؟؟؟؟ توی بازی فارسی صحبت میکنند ؟؟؟؟ :eek:

وقتی دوستان چیزی نمیدونید الکی شیطان رو به خدا متصل نکنید ! مگه اهورا مزدا زئوسه ؟؟؟؟؟؟؟:laughing::cheesygri

اهورا مزدا نام دیگر خدا است که در ان زمان به کار میبردند ! و اولین پیامبر هم زرتشت بود که اومد و این دین رو اورد دوستان دقت کنید خواهشا ;)

این حرف شما اقا کیا مثل این میمونه که بگی شیطان فرشته بوده ! مثل خیلی ها که میگند !:-"

این حرف من نیست حرف تاریخِ ;)
اهورامزدا نام دیگر خداست؟ یعنی همون الله ؟ نه !
نمیخوام بیشتر توضیح بدم.بحث بیخودی پیش میاد و تاپیک منحرف میشه.

مرسی:love:

منم نمیخوام بحث کنم فقط خواستم حقیقت روشن بشه واسه ی شما!
نکنه شما میخوای بگیند که زرتشتیان یکتا پرست نبودند ؟؟؟؟ بعدشم الله به فارسی میشه همون خدا

راستی این چیز ها تاریخی نیست بلکه بیشتر شبیه به اسطوره هایی مثل کریتوس و زئوس که فقط داستانشون هست و هیچ وقت وجود نداشتند

اینو بخون
بر پایه باورهای کهنِ زروانی که بدعتی در مزدیسناست و دیگر دینهای پس از آن چون مانویان "اهورامزدا و اهریمن هردو زاده ی زروان (خدای زمان) بودند و جهان عرصه جنگ این دو نیروی نیک و بد است ولی سرانجام چیرگی در پایانِ جهان با اهورامزداست و چون اهورامزدا پاکی مطلق است بدی در او راه ندارد . پس هر آنچه که بد است اهریمنی است." البته این سخن در هیچ جای گاهان نیست و زروان در زبان اوستایی تنها به معنای زمان است و ارتباطی با خداوند ندارد.

آخرین ویرایش:
باز هم Review Score ای چرت و پرت از Gamespot !!!
8 !!!!!!!!!!!!
به Banjo Kazooei داده 8.5 اونوقت به این که 9.5 میخواد ، داده 8 !!!!!!!
ساسان جان نمیدونم Banjo بازی کردی یا نه ولی به نظر من بهترین بازی پلتفورمر 360 هست وبسیار جذابه حالا چون خودم طرفدار قدیمیش هستم شاید نظرم اینه ولی شاید کریتیک GS هم مثل من بوده :biggrin1:
گیم اسپات بعضی وقتا مخش قاطی میشه
به سونیک میده 8 به پرنس هم میده 8 :laughing:
نوید با نظرت در مورد سونیک موافقم چون هیچوقت خوب نبوده 3D ش حالا این نسخه اخریه رو نمیدونم ولی احتمالا خوب بوده که 8 گرفته
ولی فکرکنم اینا بازیهای هر gener رو با هم مقایسه میکنن و نمره میدن :confused:
ولی کلا POP رو عشقه :love: با امتیازش چیکار دارین برین حالتونو بکنین :biggrin1:

اقا اهنگای بازی راکن ؟ حال میدن اهنگاش ؟

اقا کسی جواب مارو نمیده ؟

این که کاری نداره رفیق شما خودت بازیو بگیر بازی کن تا ببینی اهنگاش راکن یا جاز و یا...........:)
حال میدن اهنگاش
مگه میشه اهنگی موقع بازی کردن پرنس پخش بشه و حال نده؟؟؟:laughing::laughing:

این که کاری نداره رفیق شما خودت بازیو بگیر بازی کن تا ببینی اهنگاش راکن یا جاز و یا...........:)
اخه عزیز من:mad::biggrin1: قبل از بازی یه حال دیگه میده و عطش قبل از خرید بازیرو زیاد میکنه:)

اقا کسایی که بازی کردن جواب مارو بدن خیلی برام مهمه چون کلا با بازیهایی که موسیقی راک توشون باشه خیلی حال میکنم:laughing:

اگه تیریپ اهنگاش مدل pop :warrior within باشه که خداست

آخرین ویرایش:
منم نمیخوام بحث کنم فقط خواستم حقیقت روشن بشه واسه ی شما!
نکنه شما میخوای بگیند که زرتشتیان یکتا پرست نبودند ؟؟؟؟ بعدشم الله به فارسی میشه همون خدا

راستی این چیز ها تاریخی نیست بلکه بیشتر شبیه به اسطوره هایی مثل کریتوس و زئوس که فقط داستانشون هست و هیچ وقت وجود نداشتند

اینو بخون
بر پایه باورهای کهنِ زروانی که بدعتی در مزدیسناست و دیگر دینهای پس از آن چون مانویان "اهورامزدا و اهریمن هردو زاده ی زروان (خدای زمان) بودند و جهان عرصه جنگ این دو نیروی نیک و بد است ولی سرانجام چیرگی در پایانِ جهان با اهورامزداست و چون اهورامزدا پاکی مطلق است بدی در او راه ندارد . پس هر آنچه که بد است اهریمنی است." البته این سخن در هیچ جای گاهان نیست و زروان در زبان اوستایی تنها به معنای زمان است و ارتباطی با خداوند ندارد.

حقیقت برای من روشن هست
شما نمیخواد خودتونو تو زحمت بندازین;)
دقیقا همینطور که گفتی همه اینا داستانِ از زروان و کرونوس و زیوس گرفته تا الله و امام ته چاه و ادم و حوا ...
خوب زرتشتیا یکتا پرست بودن من کی گفتم نبودن اصلا بودن یا نبودن چه ربطی به حرفای ما داشت
نه دیگه الله به فارسی نمیشه خدا;)
زرتشت هم هیچوقت ادعای پیامبری نکرد !
-------
حالا از این حرفا که بگذریم بالاخره فارسی هم حرف میزنن؟ :دی

موزیک‌های این بازی توی چند حالت نوسان داشتند.

Prince 1 موزیک‌هاش کاملا فانتزی و البته تا حدی حماسی بودند که در زمان خودش غوغا کرد.
Prince 2 که به شدت خشن و راک بودند و با سبک جدید بازی کاملا همخوانی داشتند. کلا POP2 از نظر خشونت خیلی بالاتر از 1 بود و واقعا هم زیبا و عالی بود.
Prince3 اومد اون دوتا قبلی را با هم مخلوط کنه که عملا گند زد و حال آدمو بهم می‌زد.

امیدوارم این شماره به روز‌های اوج خودش نزدیک بشه. من خودم هنوز بازی را نگرفتم ولی فکر می‌کنم چیز‌های جدید و جالبی برای تجربه کردن داشته باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or