Prince Of Persia - X360 Version

چرا من هر چی میپرسم باید هزار بار تکرار کنم تا یکی جواب بده ؟؟؟ !

برای باز کردن اسکین پرنس قدیمی ! باید به لایو وصل باشم یا نه ؟؟؟؟ تو رو خدا جواب بدین :(
به لایو هم وصل بشید اثری نخواد داشت به احتمال زیاد چون شخصی که پیش خرید کرده از این کد 110% استفاده کرده و این دیگه فاقد اعتبار هست (160%).

برای باز کردن اسکین پرنس قدیمی ! باید به لایو وصل باشم یا نه ؟؟؟؟
نه دوست عزیز.
یکی از بچه ها صفحه قبل نوشته بود که:
در بخش Skin Manger <-Extra دکمه Y بزنید وکد زیر را وارد کنید!
52585854
تا پرنس قدیمی را باز کنید!
الطائر رو هم می شه باز کرد. اولش تو منو Y بزنید. باید به اینترنت وصل باشید من خودم اینو امتحان نکردم نمی دونم چه طوریه.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
به لایو هم وصل بشید اثری نخواد داشت به احتمال زیاد چون شخصی که پیش خرید کرده از این کد 110% استفاده کرده و این دیگه فاقد اعتبار هست (160%).
فریدون جان با این کد میشه فرح و پرنس رو باز کرد.
منم این کد رو تست کردم و جواب داد.
البته Altair رو من امتحان نکردم.

بالاخره منم دیروز بازیرو تموم کردم فقط یک سوال

من اخره بازی درخت رو قطع کردم و جون الیکا رو برگردوندمو اهریمن برگشت خیلی زور داشت میخواستم ببینم پایان دیگه ای نداره؟

بالاخره منم دیروز بازیرو تموم کردم فقط یک سوال

من اخره بازی درخت رو قطع کردم و جون الیکا رو برگردوندمو اهریمن برگشت خیلی زور داشت میخواستم ببینم پایان دیگه ای نداره؟
بازی فقط همین یک پایان را داره
البته چون میخواستن شماره بعدی برای بازی بسازن اینطوری تمومش کردن که به نظر من به بدترین شکل تمومش کردن (به آچیومنت To Be Continued مراجعه شود
)

یه سوال؟
برای اینکه 540 light seed رو جمع اوری کنیم باید light seed های تمامی مناطق رو به طور کامل جمع کنیم؟

خیر احتیاجی به این کار نیست.

در مقایسه با تعداد لایت سید ها 540 تا خیلی کم هست اما برای جمع کردن یه راه ساده هست:
یه نگاه به نقشه بنداز و مناطقی رو که لایت سید زیادی دارن شناسایی کن و بعد از رفتن به اونجا با انتخاب نواحی اطراف و زدن Y به راحتی لایت سید جمع آوری کن.

پاینده باشید.:love::love::love:

نه فريدون من كد زدم اسكين باز شد:eek::eek:
Offline دیگه!.
فریدون جان پس علت اینکه یه سری بازی های دیگه مثل Geow و ... اینطوری نمی شن چی هست ؟ چرا یه سری احتیاج به تلویزیون WideScreen داره و یه سری نداره ؟
زیاد نمیدونم. احتمالا وقتی میخواد تصویر رو برای STV ها دانلسکیل کنه اون خطها به وجود میان چون تصویر به اون بزرگی و پهنی باید یه جوری نمایش داده بشه.
فریدون جان با این کد میشه فرح و پرنس رو باز کرد.
منم این کد رو تست کردم و جواب داد.
البته Altair رو من امتحان نکردم.
چقدر خوشحال تشریف دارن که کد پیری اُردر رو انطوری طراحی کردن
55.gif
. معمولا مزایای پیش خرید کردن بازی ها بصورت قابل دانلود از LIVE برای اون دسته از مشتری ها ارائه میشه.
این هم ازشگفتی های بیشمار این بازی ست.
تو هر قسمت نصف light seed ها رو هم جمع کنید کفایت میکنه .
اگر حوصله تون نمیکشه همون 540 تا کافیه تا تمام قدرتها رو بدست بیارد. بقیه رو هم نگرفتید چیزی رو از دست نمیدید!. عملا سرکاریه
179.gif
.

اتفاقا اگر درست نگاه كنيد بازي دوتا پايان داره :

تو پايان اول اينجوري تموم ميشه كه Elika ميميره و اون شهر هم نجات پيدا ميكنه و پرنس هم ميره دنبال كارش. تو پايان دوم هم پرنس Elika رو نجات ميده كه پايان بسيار تخمي اي بود.

اگر حوصله تون نمیکشه همون 540 تا کافیه تا تمام قدرتها رو بدست بیارد. بقیه رو هم نگرفتید چیزی رو از دست نمیدید!. عملا سرکاریه
179.gif
.
چرا هر 100 تايي كه بگيري يك اچيومنت ميده تا كلشون رو بگيري!

الان داشتم POP T2T ميزدم يادش بخير اون كجا و اين كجا ، بازي از لحاظ داستاني خيلي سر بود ها ولي اينقدر مزخرفش كرده بودن يكي اين كه كاركتر هاي بازي تو كلش سه تا بودن حتي توي تيتراژ پاياني هم توي صداپيشگان فقط دوبلر هاي پرنس ، پرنسس و پدر فرنسس رو ذكر كرده بود!!! حالا تعداد كاركتر هاي POP رو حتي در نسخه اول مدنظر داشته باشيد ، دشمن هاي بازي هم خيلي مسخره بودن كل بازي با Boss هاش 10 تا دشمن نداشت! چهار تا Boss داشت 3 تا هم دشمن كه توي مراحل مختلف بهشون برخورد ميكردي ميشن 7 تا يكي هم كه پدر 8 تا حالا اون حالت تغيير يافته پدر رو هم يكي حساب كنيم ميشه 9 تا ...

مسخره بود با 9 تا دشمن توي يك بازي بجنگي ، هيچ اثري از يك نفر هم تو بازي نبود يعني همه مردم رفتن حتي يك نفر هم نمونده؟ اين ديگه چه شهري يا كشوري هست؟ مسخره تو مسخره بود به نظرم.

نمیدونم چرا بازیای جدید انتظاراتو برآورده نمی کنن.غیر از gow2 ولی یادش بخیر بازیایی که هنوز صدتای این افتضاحاتن.

gta4,dmc4,ac....

چون هرچی میسازن فروش میره
بیکارن بیان هزینه اضافی کنن؟؟
با همون عنوانه دهن پر کن 4 تا آشغال میدن بیرون همه هم میخرن
همین;)

بابا بازی اون قدر بد نبودا طراحی گرافیکیش cell shade که خدایی باحاله .
کنترل بازی هم خوب بود داستانم بد نبود ولی اسون بود و شخصیت پرنس مثلا قبل زیاد جذاب نبود
اگه اخر بازی تو اسامی رو دیده باشید یک ایرانی من دیدم به اسم بابک که فامیلیش یادم رفت!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or