Prince of Persia: The Forgotten Sands | X360 Version

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494
اره دیگه بدبختی میکشه اونم بدجور:biggrin1: منظورم سیاستای یوبیه که شاهزاده رو به این وضع انداخته. اخه یه بازی اکشن به این سبک با اون تاریخ بعد فقط مثبت 13سال!! اینا به خاطر پول دوستی کیفیت کارشون رو اوردن پایین . به نظر من اینا به جای اینکه به فکر مخاطبای اصلی این سری باشن بیشتر به فکر جذب بچه هان.فکر کنم اگه همینطوری پیش بره، برا شماره بعد با دولتشون قراداد ببندن تا برای اموزش تاریخ به مدارس ابتدایی کشورشون شاهزاده پارس بسازن!:biggrin1:

یعنی شما دوست داری بیام بگن سری pop یه سه گانه هستش و دیگه ادامه نخواهیم داد:confused:
اگه اینجوری که هیچ بازی بزرگ نمیشه;)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
یعنی شما دوست داری بیام بگن سری pop یه سه گانه هستش و دیگه ادامه نخواهیم داد:confused:
اگه اینجوری که هیچ بازی بزرگ نمیشه;)
شما چجوری از حرفای من اینو گرفتی ؟؟! من گفتم که کیفیت مهمه حالا بخوان 200 شماره بسازن فقط مهم اینه که کیفیت بازی وسبکش حفظ بشه.که ظاهرا این قضیه تو شماره جدید(تو بخش مبارزات) داره اتفاق نمیوفته!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
باز هم طرفداری های چشم بسته شروع شد.

اتفاقا POP2008 مبارزاتی داشت که این جدیده رو قورت میداد. این جدیده فاجعه ای بیش نیست.
طرفداری چشم بسته چیه فردین جان .

من به عنوان کسی که همه نسخه های POP رو تا اخر بازی کردم شماره اخر یکی از ساده ترین در عین حال بدترین Boss Fight های کل این سری بازی رو داشت . Boss های بازی که اصلا در حد اون چیزی نبودن که بشه اسمشون رو کذاشت Boss ، مکانیسم بازی هم کاملا روی ادونچر بنا شده بود . این حرف من نیست میتونی تو نقد های سایت های معتبر هم این حرف ها رو در مورد راحتی بازی ، مکانیسم ساده ی مبارزات ، بالانس نبودن بازی بین ادونچر و اکشن رو مطالعه کنی . شاید بازی از نظر ویژال یه سبک جدیدی بود ولی اون چیزی نبود که همه از POP انتظار داشتن . در ضمن مگه تو Boss Fight های The Forgotten Sands رو دیدی ؟
به هر حال من با نظرت مخالفم .

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494
شما چجوری از حرفای من اینو گرفتی ؟؟! من گفتم که کیفیت مهمه حالا بخوان 200 شماره بسازن فقط مهم اینه که کیفیت بازی وسبکش حفظ بشه.که ظاهرا این قضیه تو شماره جدید(تو بخش مبارزات) داره اتفاق نمیوفته!
اگه منظورت فقط بخش مبارزات هستش قبول دارم زیاد جالب نیست;)
چرا میشه. GOW III.
میشه ولب من منظورم بازی های دیگست مثل sc,pop,gta,و.............. هستش;)

من به عنوان کسی که همه نسخه های POP رو تا اخر بازی کردم شماره اخر یکی از ساده ترین در عین حال بدترین Boss Fight های کل این سری بازی رو داشت . Boss های بازی که اصلا در حد اون چیزی نبودن که بشه اسمشون رو کذاشت Boss ، مکانیسم بازی هم کاملا روی ادونچر بنا شده بود . این حرف من نیست میتونی تو نقد های سایت های معتبر هم این حرف ها رو در مورد راحتی بازی ، مکانیسم ساده ی مبارزات ، بالانس نبودن بازی بین ادونچر و اکشن رو مطالعه کنی . شاید بازی از نظر ویژال یه سبک جدیدی بود ولی اون چیزی نبود که همه از POP انتظار داشتن . در ضمن مگه تو Boss Fight های The Forgotten Sands رو دیدی ؟
شما هم مثل من این سبک pop دوست داری:smile:
خوش سلیقه هستی:smile:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
هیکل شخصیت بازیش خیلی مسخرست.

پاش خیلی کلفته. سینش هم پهن نیست یک دسته. پاش اما زیادی کلفته :D
عجب ایراد شاخی گرفتی فکر کنم همین باعث شکست این بازی بشه:biggrin1:
اتفاقا به نظر من هیکلش خیلی هم خوبه . به نظر من که از هیکل خیلی از شخصیتای دیگه نظیر کریتوس خیلی هم بهتره.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

منم دوست دارم و به این بازی امید دارم!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

نیما چی داری میگی واسه خودت :D بابا اصلا من چی گفتم تو چی تحویل دادی.

اصلا تا حالا گیم پلی ازش دیدی که این حرفا رومیزنی. فکر میکنی فقط خودتی که عاشق POP هستی. ایکاش سیو هام رو نگه می داشتم تا میدیدی اون موقع توی PC چند بار و با چه درجه های سختی این سری بازی رو تموم کرده بودم.

منظور من از اینکه قبلی رو به این ترجیع میدم میشه اینکه، این شماره فاجعه است. من کی گفتم قبلی POP بود. فقط خواستم میزان فاجعه رو بیان کنم.

واقعا شماها خیلی جکین.
icon_lol.gif

خودتم حالیت نیست چی داری میگی و الکی داری طرفداری می کنی. کلا بازی POP همیشه بر روی گیم پلی بنا شده بود نه چیزه دیگه. برای مثال اون زمان نه شماره 2 بازی گرافیک درست و حسابی داشت و نه شماره 3. اما همچنان جذاب بود. چون گیم پلیش باعث جذابیت میشد.
خوب وقتی گیم پلی و مبارزات نباشه مگه خرم بیام بگم بازی خوبیه؟؟؟ واقعا برای حرفت نمیتونم توجیهی پیدا کنم و فقط دارم میخندم :D

چه مثال های هم سبکی زدی واقعا. اینم مثل قدیم بسازن ما هم بگیم آره دنبالست. اما POP از همون نسخه قبلی به اینور دیگه عمرشوداد به شما.
من حاظرم روی سرم شرط ببندم که حتی 1 دونه گیم پلی از شماره جدید رو ندیدی. عزیز من چشماتتو باز کن بعد طرفداری کن.
امروز بودو از یه جا پیدا کن ببین بعد بیا :D (هر چند ما ایرانی ها هیچ وقت اشتباهمون رو قبول نمیکنیم)
منم دوست دارم و به این بازی امید دارم!
موظب امید هات باش جاهای الکی هدرش ندی. فردا که امتیاز مجلات و سایت ها رو دید قبلت وای نسته.

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,009
نام
محمد
با هر نسخه از این بازی زیبا یاد ایران زنده نگه داشته میشه!:smile:
:confused:
ياد كدوم ايران اونوقت؟:biggrin1:

به جز اسم بازي من هيچي از ايران تو بازي نميبينم

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
:confused:
ياد كدوم ايران اونوقت؟:biggrin1:

به جز اسم بازي من هيچي از ايران تو بازي نميبينم
آره درسته!! اما این داستان بازی pop قدیم در ایران وجود داشته و ubi هم از این فرصت استفاده کرده و بازیشو ساخته!(یادمه یه جا اینو خوندم)!
همچنین بازی assassin creed هم واقعت داشته و در ایران بوده! (زمان یکی از شاها)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
با توجه به دمو هایی که از بازی دیدم ، گرافیک بازی به لطف Anvil Engine خوب (نه عالی) کار شده (مخصوصا جزئیات در و دیوار) ولی انیمشن های بازی فاجعه هستن ! یعنی خیلی خشک و بیروه هستن ، من نمیدونم AC کجا و این کجا ! اینا چشون شده ؟ میخوان POP رو به فنا بدن ؟

مبارزات هم که همونجور که فردین گفت اصلا خوب کار نشدن . داستان هم خوب میزنه !:biggrin1:
ولی در کل این بازی رو خواهم گرفت .:biggrin1:

پ.ن : یاد POP 1 و 2 میوفتم گریم میگیره که چه بلایی سر این سری داره میاد :((

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
با توجه به دمو هایی که از بازی دیدم ، گرافیک بازی به لطف Anvil Engine خوب (نه عالی) کار شده (مخصوصا جزئیات در و دیوار) ولی انیمشن های بازی فاجعه هستن ! یعنی خیلی خشک و بیروه هستن ، من نمیدونم AC کجا و این کجا ! اینا چشون شده ؟ میخوان POP رو به فنا بدن ؟

مبارزات هم که همونجور که فردین گفت اصلا خوب کار نشدن . داستان هم خوب میزنه !:biggrin1:
ولی در کل این بازی رو خواهم گرفت .:biggrin1:

پ.ن : یاد POP 1 و 2 میوفتم گریم میگیره که چه بلایی سر این سری داره میاد :((
اقا شما چی داری میگی انیمیشنهاش افتضاحن؟؟!! اتفاقا یکی از نکات خوبش تا حالا همین انیمیشنهای نرم و زیبای شاهزاده بوده که به نظر من از assassin creed هم بهتره.

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494
واقعا شماها خیلی جکین.
icon_lol.gif

خودتم حالیت نیست چی داری میگی و الکی داری طرفداری می کنی. کلا بازی POP همیشه بر روی گیم پلی بنا شده بود نه چیزه دیگه. برای مثال اون زمان نه شماره 2 بازی گرافیک درست و حسابی داشت و نه شماره 3. اما همچنان جذاب بود. چون گیم پلیش باعث جذابیت میشد.
خوب وقتی گیم پلی و مبارزات نباشه مگه خرم بیام بگم بازی خوبیه؟؟؟ واقعا برای حرفت نمیتونم توجیهی پیدا کنم و فقط دارم میخندم :D

چه مثال های هم سبکی زدی واقعا. اینم مثل قدیم بسازن ما هم بگیم آره دنبالست. اما POP از همون نسخه قبلی به اینور دیگه عمرشوداد به شما.

من حاظرم روی سرم شرط ببندم که حتی 1 دونه گیم پلی از شماره جدید رو ندیدی. عزیز من چشماتتو باز کن بعد طرفداری کن.
امروز بودو از یه جا پیدا کن ببین بعد بیا :D (هر چند ما ایرانی ها هیچ وقت اشتباهمون رو قبول نمیکنیم)

موظب امید هات باش جاهای الکی هدرش ندی. فردا که امتیاز مجلات و سایت ها رو دید قبلت وای نسته.

1.باشه من جک میگم و تو راست میگی:-"
2.من اسم چند تا بازی بزرگ گفتم
چه ربطی به سبک داره:confused:
3.سر این چیزا شرط میبندی سرت از دست ندی:laughing:
4.چرا وقتی حرف جساب میزنن مسخرش میکنی:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر