Prince of Persia: The Forgotten Sands | X360 Version

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اقا شما چی داری میگی انیمیشنهاش افتضاحن؟؟!! اتفاقا یکی از نکات خوبش تا حالا همین انیمیشنهای نرم و زیبای شاهزاده بوده که به نظر من از assassin creed هم بهتره.
انیمیشن ها نرم هستن ولی خیـلی غیر طبیعی هستن ! مثلا به پرش هاش توجه کنین ! چیزی که نداره فیزیک هست ! میپره یکدفعه تو هوا میره بالاتر ! یا وقتی که داره میدوه ! خیلی مصنوعی و زشت میدوه ! کجای AC اینجوریه ؟

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
انیمیشن ها نرم هستن ولی خیـلی غیر طبیعی هستن ! مثلا به پرش هاش توجه کنین ! چیزی که نداره فیزیک هست ! میپره یکدفعه تو هوا میره بالاتر ! یا وقتی که داره میدوه ! خیلی مصنوعی و زشت میدوه ! کجای AC اینجوریه ؟
عجب افتضاحیه پس!:biggrin1:
من که هنوز گیم پلیشو ندیدم ولی اینطور که شما میگین...!اون از گیم پلی اینم از انیمیشن هاش!
پس هیچ امیدی نیست!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بنظرم بخش های پلتفرمش خوبه ولی جنگ هاش زیاد دلچسب نیست و به هیچ وجه درخور اسم POP نیست !

ولی همچنان میگیرمش !:biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
عجب افتضاحیه پس!:biggrin1:
من که هنوز گیم پلیشو ندیدم ولی اینطور که شما میگین...!اون از گیم پلی اینم از انیمیشن هاش!
پس هیچ امیدی نیست!
بازی خوب کار شده ولی عالی نیست و مهمتر از اون در شأن سری POP نیست ... اما در کل هنوز هیچ چیز قطعی نیست ! :biggrin1: بزار بیاد !:biggrin1:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
به هر حال هر چه قدرم که انیمیشن اینجوری باشه و اونجوری باشه ولی بازم حتما باید خریداری شه هرچی باشه پرنس ها....

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
به هر حال هر چه قدرم که انیمیشن اینجوری باشه و اونجوری باشه ولی بازم حتما باید خریداری شه هرچی باشه پرنس ها....
100% موافقم ! من یک خاطراتی از نسخه های Sandy :biggrin1: (همو Trilogy اولی :biggrin1:) دارم که وقتی دمو های این بازی رو میدیدم اشک تو چشمام داشت حلقه میزد ! :biggrin1:

در ضمن نیاز شدید به این بازی برای اینکه ببینیم پرینس در فاصله ی بین نسخه های اول و دوم چه بلا هایی سرش اومده که اینقدر تغییر کرده احساس میشه ! :biggrin1:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
100% موافقم ! من یک خاطراتی از نسخه های Sandy :biggrin1: (همو Trilogy اولی :biggrin1:) دارم که وقتی دمو های این بازی رو میدیدم اشک تو چشمام داشت حلقه میزد ! :biggrin1:

در ضمن نیاز شدید به این بازی برای اینکه ببینیم پرینس در فاصله ی بین نسخه های اول و دوم چه بلا هایی سرش اومده که اینقدر تغییر کرده احساس میشه ! :biggrin1:
اخ...اخ گفتی...:((:((
خداییش بهترین و به یادماندنی ترین نسخه های پرنس همون نسخه ها بود یادش بخیر...:biggrin1:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
به!!چرا شایعه درست میکنید اخه! اونایی که تاحالا یه دمو از بخش فایتینگ بازی یا بخش پلتفرمینگش ندیدن بیخود قضاوت نکنن.انیمیشنها توی این بازی، به نظر من از هر بازی دیگه ای بهتر کار شده و فکر میکنم سازنده ها حداقل دیگه خبر داشتن که اگه تو هر بخشی کم کاری کنن، به خاطر سبک این بازی باید یکی از روون ترین انیمیشنهای ممکن رو تحویل بدن!
شما چرا ایراد بنی اسرائیلی میذاری رو بازی؟! تو پست قبلیت اومدی گفتی انیمیشنا خشک و...هستن بعد حالا اومدی حرفت رو کاملا عوض کردی؟؟! این که نشد که! اگه از بازی به هر دلیلی که نمیدونم دلیلش چیه خوشت نیومده دیگه بیخود بازی رو نکوبون دیگه عزیز من!!

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سلام رفقا!

خدایی از تریلر های اینجوری نمیشه چیزی فهمید!! اکثر مواقع برداشت غلطه!!!!!!!!
من تو همین سایت خودمون و تو فروم Splinter Cell: Conviction دیدم که قبل از انتشار بازی اونقدر از روی تریلر هاش ازش تعریف کردن و بعدش همه اومدن اظهار ندامت کردن و گفتن عجب بازی تکراری و این حرفا!!!!!!!!!!! :laughing:

بذارین بازی بیاد!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
سلام رفقا!

خدایی از تریلر های اینجوری نمیشه چیزی فهمید!! اکثر مواقع برداشت غلطه!!!!!!!!
من تو همین سایت خودمون و تو فروم Splinter Cell: Conviction دیدم که قبل از انتشار بازی اونقدر از روی تریلر هاش ازش تعریف کردن و بعدش همه اومدن اظهار ندامت کردن و گفتن عجب بازی تکراری و این حرفا!!!!!!!!!!! :laughing:

بذارین بازی بیاد!
به!!مثل اینکه کوچه رو اشتباهی اومدیا:biggrin1: اینجا همه دارن این بدبخت رو میکوبونن مثل چی..

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
به!!مثل اینکه کوچه رو اشتباهی اومدیا:biggrin1: اینجا همه دارن این بدبخت رو میکوبونن مثل چی..

منم تریلر گیم پلی رو دیدم اصلات خوشم نیومد! یعنی خیلی شلوغ شده بود مثل قبل دشمنا قوی و تعداد پایین نبودن! زیاد و مضخرف بودن!:biggrin1: یاد DMC افتادم!

اما بازم فقط باید صبر کنی تا خود بازی بیاد! یعنی من میگم اگه مثل تریلرش باشه اصلا جالب نیست. اما مساله اینه که به نظرم هیچ جوره شبیه تریلراش نشه!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
منم تریلر گیم پلی رو دیدم اصلات خوشم نیومد! یعنی خیلی شلوغ شده بود مثل قبل دشمنا قوی و تعداد پایین نبودن! زیاد و مضخرف بودن!:biggrin1: یاد DMC افتادم!

اما بازم فقط باید صبر کنی تا خود بازی بیاد! یعنی من میگم اگه مثل تریلرش باشه اصلا جالب نیست. اما مساله اینه که به نظرم هیچ جوره شبیه تریلراش نشه!
دوست من وقتی یه بازی تو تریلر هاش خیلی خوبه,ممکنه بازی اصلی داغون باشه!:biggrin1:
ولی عکسش امکان نداره!:biggrin1:
یعنی اگه یه بازی تو تریلر هاش داغون بود,بدون بازی اصلی داغونتر از اونیه که حتی فکرشو بکنی!!:biggrin1:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
من یه تریلر از گیم پلی دیدم، بعد به این نتیجه رسیدم که کرکتر اصلی بازی، یکمی زیادی قویه.
مثلا با قدرت Air تونست جماعت عظیمی رو به فنا بده.
و بدتر از اون قدرت Fire بود که شاهزاده محترم فقط زحمت راه رفتن رو داشت و دشمنان نگون بخت با رد شدن از رد پاهای آتشین شاهزاده جزغاله می شدن.
به نظرم این مورد می تونه با حضور دشمنان قَـدَرتر تعدیل بشه (البته بعید میدونم دوستان زحمت تعدیلش رو کشیده باشن).
باس منتظر موند و دید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر