Prince of Persia: The Forgotten Sands | X360 Version

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
البته این نظر شماست!تو تاپیک بهترین بازیی که تو مرتون بازی کردید,بازی POP:WW رای آورد.اما SOT ا اصلا کسی نگفت!
در کل باز هم نظر شماست ولی به نظر من POP:FS می تونه به یک بازی خوب تبدیل بشه.
(این هم در نظر بگیر که من از طرفداران pop هستم و این بازی را در همه ی نسخه ها و بار ها بازی کردم.و می دانم که سبک pop چی داره.می تونی امضام را ببینی یا گیمر تگم را!)
کلا بین طرفداران دوتا عنوان اول و دوم POP همیشه جنگ و دعواست . ولی خب مهم اینه که بهترین بازیهای این سری 2 تا بازی اول و دوم هستن . البته تو فروم اختصاصی Ubi هم که رای گیری بود برای بهترین بازی در سری ، Warrior Within با اختلاف 5-6 درصدی جلو تر از Sands of Time بود . اما کلا اگه بخوایم از نظر منتقدین نگاه کنیم SOT وضعیت بهتری داره . امتیازات بهتری هم گرفته ولی کلا نظرها در مورد این دوبازی متفاوته ، با این حال من Warrior Within رو شدیدا بیشتر دوست دارم

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
کلا بین طرفداران دوتا عنوان اول و دوم POP همیشه جنگ و دعواست . ولی خب مهم اینه که بهترین بازیهای این سری 2 تا بازی اول و دوم هستن . البته تو فروم اختصاصی Ubi هم که رای گیری بود برای بهترین بازی در سری ، Warrior Within با اختلاف 5-6 درصدی جلو تر از Sands of Time بود . اما کلا اگه بخوایم از نظر منتقدین نگاه کنیم SOT وضعیت بهتری داره . امتیازات بهتری هم گرفته ولی کلا نظرها در مورد این دوبازی متفاوته ، با این حال من Warrior Within رو شدیدا بیشتر دوست دارم
اخ گفتی خداییش warrior within یه دنیای دیگه ای بود.تاریکی،ترس، خشونت و ناامیدی تو بازی موج میزدالبته همه اینا در کنار بعضی از مناظر متضاد باهاشون که پر از امید بود قرار میگرفت و واقعا یه احساس خاصی به ادم دست میداد.پیچیدیگی داستانشم که واقعا تکون دهنده بود.
امیدوارم این شماره هم به ww نزدیکتر باشه که البته بعید میدونم.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
به نظر من دلیل اینکه SOT رو منتقدا بیشتر پسندیدن و امتیازهای بالاتری هم گرفت اینه که SOT تو سال 2003 واقعا یه سورپرایز بود! ایراد اصلی که به WW وارده اینه که بین اکشن و ادونچر بالانس نیست و بازی بیشتر اکشنه!! برخلاف بازی قبلی
ولی من خودم WW رو بیشتر دوست دارم. به خاطر گیم پلی طولانی تر و پرنس جدی تر و داهاکا و کلا اتمسفر تاریک تر

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
سلام
من فقط Previewی که IGN گذاشته بود رو دیدم.میخواستم از بچه هایی که بیشتر تریلرهاش رو دیدن بپرسم که تو این تریلر ها جایی "Dahaka" رو هم نشون داده!!؟:biggrin1:آخه با توجه به اون دمو های CGی که اول Warrior Within بود و داهاکا تو شهر هم دنبال پرنس بود احتمال حضورش تو بازی هست!خبری هست!!؟:biggrin1:
فکر کن سینا داهاکا هم باشه! دیگه از این بهتر نمیشه! مثلا همون دمویی رو که گفتی بتونیم این دفعه خودمون بازی کنیم!
من که خودم فکر میکنم باشه! چون این شماره داستان بین SOT و WW رو روایت میکنه دیگه پس باید باشه!

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
شرمنده كه ماانقدر پرتيم.
اين بازي براي ايكس باكس بيشتر از يه ورژن كه نيومده؟
بعد اون ورژن اسمش كدوميكي از اينايي كه گفتيد هست؟
درضمن اون ورژني كه من براي ايكس باكس گرفتم خبري از فارسي صحبت كردن نبود!!

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
اين بازي براي ايكس باكس بيشتر از يه ورژن كه نيومده؟
بعد اون ورژن اسمش كدوميكي از اينايي كه گفتيد هست؟
درضمن اون ورژني كه من براي ايكس باكس گرفتم خبري از فارسي صحبت كردن نبود!!
بله، فقط یکی هست.
اسم بازی PoP خالی بود البته بهش PoP2008 و یا PoP Prodigy هم میگن.
اگه دقت کنید اون خانومه (elika) بعضی جاها مثلا موقعی که می خواست اون سیاهی ها رو از بین ببره، یک جمله به فارسی می گفت.

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
بله، فقط یکی هست.
اسم بازی PoP خالی بود البته بهش PoP2008 و یا PoP Prodigy هم میگن.
اگه دقت کنید اون خانومه (elika) بعضی جاها مثلا موقعی که می خواست اون سیاهی ها رو از بین ببره، یک جمله به فارسی می گفت.
دستتون درد نکنه.ممنون.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
فکر کن سینا داهاکا هم باشه! دیگه از این بهتر نمیشه! مثلا همون دمویی رو که گفتی بتونیم این دفعه خودمون بازی کنیم!
من که خودم فکر میکنم باشه! چون این شماره داستان بین SOT و WW رو روایت میکنه دیگه پس باید باشه!
الان این پست رو دیدم چشام به برق زدن افتادن!!
یعتی اگه داهاکا تو این بازی باشه ارزش بازی به نظر من چند برابر میشه!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آره دیگه!تموم حالش به همون داهاکا هست!:biggrin1:اگه باشه میشه به بازی امیدوار بود!البته تابلوئه که هست!ولی خُب ایندفعه دیگه نمی کشیمش!!باید فقط از دستش فرار کنیم!!:biggrin1:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خیلی دوست دارم داهاکا باشه ولی فکر کنم هیچ کدام از شخصیت های محبوب بازی تو این شماره نباشن.اول اینکه پرنس تا قبل از اینکه به جزیره ی زمان بره,داهاا را فقط تو خواب دیده بود.پس احتمال حضو او کمه!می رسیم به فرح,خوب آخرین دیدار فرح و پرنس برمی گشت به آخر قسمت اول.که یک شب کامل برای داستان تعریف کرد.بعد از اون قضیه ی جزیره ی زمان پیش آمد و هم چیز دوباره برگشت.و اون شب و صحبت های پرنس از یاد فرح رفت و وزیر هم زنده شد.بنابراین فرح پرنس را در قسمت سوم به یاد نداشت.بنابراین طبق روال عادی پرنس و فرح نباید همدیگر را در اون هفت سال دیده باشند.مگر اینکه در این قسمت باشه و در پایان بازی,دوباره یه اتفادقی نثل اخر قسمت اول بیافته و مه چز برگرده از اول(که البته احتمال داره باشه.چون تو این قسمت مالک شن ها را آزاد می کنه.دقیقا عین پرنس در قسمت اول)پس در کل احتمال حضور فحر کمه.وزیر هم به کلی شانسی برای حضور در این قسمت نداره.چون اخر قسمت اول مرد و فقط به خاطر اتفاقات WW دوباره زنده شد و داستان WW هم که مال بعد از این نسخه ی FS هست.پس وزیر در طول این این هفت سال جنازه ای بیش نبوده.و در آخر کالینا هم که اصلا پرنس نمی شناسدش در این قسمت و بعدا با او آشنا می شود.
ولی به نظر من این نسخه شانس این را دارد که بهتر از WW بشود1واااای!یادش بخیر!WW چه خاطراتی را برایم به همراه داشت!یادم شبی که اولین بار کالینا را کشتم,فرداش المپیاد داشتم!داشتم قایمکی بازی می کردم.سر اون بازی با چهارتا از بچه ها شرط بستیم که کی زودتر تموم می کنه!و با اختلاف اندکی من اول شدم!:cheesygri

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
اصلا کلا این بازی همش داره بین زمان جا بجا میشه بنابراین نمیشه به طور قطع یا از روی استدلال گفت که چه شخصیاتایی خواهند بود! ممکنه یهو ببینی باراک اوباما و بچه های اینوری (بگم سیاسی میشه) هم هستن! :cheesygri

کلا قشنگیه داستان پرینس به همینه که همش سر در گمی که الان کجای بعد یهو یه شخصیتی چیزی می بینی می فهمی!

به شخصه نسخه یک به قدری واسم لذتبخش بود که هیچ کدوم از سه نسخه بعدی نتونست جاش رو بگیره! گرافیک خارق العاده ای که داشت هنوزم به نظرم کهنه نشده!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه ها هر چی آرزو و خیال و رویا در مورد این بازی داشتین بریزین دوووووور :sick:

الان گیم پلی دارم می بینم ازش. افتضاح به تمام معنا. هیچ حرکتی کمبویی نداره. هیچ کار خاصی انجام نمیده. فقط از اینجا اونجا میره بالا.

هر تعداد دشمن هم بیاد یه یک ضربه (که انگار دکمه رو نگه میداری و شمشیر برق میزنه) همرو میکشه.

اما گرافیک بازی واقعا زیباست اینجاشو نمیتونم کتمان کنم.

گیم پلی در حد بسیار مضخرفیه و .... بخدا نمیدونم چی بگم اینقدر حرصم در اومده. دیروز که رفتم بذارم واسه دانلود دیدم توی GT از دید بینندگان گرفته 5. تعجب کردم که چر؟؟ الان که خودم دیدم میبینم که 2 هم زیادیشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هرچقدر ویدئوهای بیشتری ازش میبینم، تنفرم بیشتر میشه. درحد و اندازه نام POP نیست. در اینجا باید بگم POPـه 2008 رو ترجیح میدم به این.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر