Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
کرکی به اسم repack وجود نداره!

repack یعنی نسخه کم حجم شده بازی و اون repack کرک منظورش کرکیه که واسه نسخه کم جچم گذاشته شده همین!

کرک اصلی بازی فقط همون skwfix2 هست که لینکش قبلا قرار داده شده ولی باز هم میزارم
--------------

بفرما:

اموزش :

1- فایل ubiorbitapi_r2.dll رو درون این پوشه کپی کنید C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher

2- بقیه فایلها رو درون محل نصب بازی کپی کنید

3-از این ادرسC:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher فایل biorbitapi_r2.dll و ubisoftluncher.exe رو کپی کنید داخل محل نصب بازی

4- بازی رو اجرا کنید
دوست من معنی repack را میدونم و این را به صورت عمدی گذاشتم که با کرک اول اشتباه نگیرند چون در تمام سایت های دانلود این جمله Prince of Persia The Forgotten Sands Crackfix Repack-SKIDROW هست برای همین تو سرچ گوگل راحت بتوانن پیداش کنن و اصلا چیزی به نام crackfix 2 وجود نداره شما تو گوگل بزنی خیلی خیلی سخت میتونی یه لینک دانلود با این عنوان پیدا کنی و متاسفانه خیلی از دوستان را با این crackfix 1 و 2 گیج کردید(منظورم شخص شما نیست).اما در اصل به این crackfix repack میگم چون کرک اولی به هیچ عنوان کرک فیکس نیست(از عنوانش هم معلومه crackfix راهیچ وقت به کرک اولی بازی نمیگویند چون قبلش کرکی نبوده که فیکس شده باشه متاسفانه به صورت اشتباه بین همه جا افتاده) و دوم اینکه حجم اولی حدود 20 بود که دومی 6 مگ هست برای همین کاملا کلمه repack ضروریه وگرنه سایت های دیگه دلیلی نداشت بزارند.
شما عنوان Prince of Persia The Forgotten Sands Crackfix 2 را تو گوگل بزن به هیچ عنوان چنین جمله ای تو سایت هایی که گوگل لیست میکنه پیدا نمیکنی همه سربرگ سایت ها شما را به این Prince of Persia The Forgotten Sands Crackfix Repack-SKIDROW میرسونه یا یک سایت معروف دانلود به من نشون بدید که چیزی غیر از جمله ای که من میگم نوشته باشه.
www.rlslog.net/prince-of-persia-the-forgotten-sands-crackfix-skidrow
www.freshwap.net/.../213946-prince-of-persia-the-forgotten-sands-crackfix.html
scenereleases.info/.../prince-of-persia-the-forgotten-sands-crackfix-repack-skidrow.html
www.btarena.org/.../prince-of-persia-the-forgotten-sands-crackfix-repack-skidrow
چند روز پیش من رفتم به یکی از سایت های دانلود و crackfix را دانلود کردم بعد اومدم تو انجمن یکی نوشته crack fix 2 با هزار ذوق و شوق دانلودش کردم دیدم همونی هست که دانلودش کردم برای همین از دوستان میخوام دیگران را گیج نکنند چون یک کرک فیکس بیشتر وجود نداره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: devil eyes

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
من تو تون مرحله ای که یک تعداد سوسک بالدار از یک سوراخ میزنه بیرون گیر کردم مجسمه اول که درست کردم پلکانا رفت بالا ولی مجسمه دوم نمیشه درست کرد چکار باید بکنم:-/

aref3dsmax

کاربر سایت
Oct 20, 2007
2
سلام.من آخرین کرک 6 مگی Skidrow‌رو گرفتم.مشکلم حل شد. اما crack fix 2 رو راه می ندازم. میگه save‌شما یافت نشد.
رفتم تو فولدر User\ Local \ Storage \ Skidrow \ 11 دیدم save هام اونجا هستن.بعد کرک fiX 2 رو پاک کردم.
و حالا مشکلم تو بازی
تو مرحله 2تا مونده به آخر Solomon Hall‌1 حایی میرسم 3 تا غول تولید کننده غول با هم هستن.همه رو کشتم. ولی بعدش هیچ جا نمیره. تو فروم ها سرچ زدم ظاهرا مشکل از کرک بازیه که اجازه نمی ده چک پوینت بعدی زده بشه.

کسی راه حلی داره؟
کسی Save‌کامل بازی رو داره؟

مشکل اون مرحله شما دوست خوبم

وقتی می خواین مجسمه رو بچرخونین میبینین 1 ستون آب داره میاد پایین.با شیفت زمان رو متوقف کن تا آب یخ بزنه.حالا که یخ زد مثل مانع میشه تا بتونی 2 تا ستون رو روی همه تنظیم کنی.
راهنمایی :
یکاری کنین که 2 طرف مجسمه بیافتن سمت چپ آب.بعد آب رو فریز کنین .حالا که 2 تا با هم یکی شدن آب رو از فریز خارج کنین.حله؟

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من تو تون مرحله ای که یک تعداد سوسک بالدار از یک سوراخ میزنه بیرون گیر کردم مجسمه اول که درست کردم پلکانا رفت بالا ولی مجسمه دوم نمیشه درست کرد چکار باید بکنم:-/
کلید SHIFT رو موقعی که اون چرخه (نمی دونم بهش چی میگن:d) رو تکون میدی بگیر بعد موقعی که اب ثابت شد خودت دیگه می فهمی چیکار کنی.

بالاخره من هم بدون هیج مشکلی (مثل عدم باز شدن در ها و...)بازی رو تموم کردم و خیلی هم از این یکی خوشم اومد.

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
من تو بازی the two of thrones گیر افتادم اصلا معلوم نیست باید چیکار کرد
هرکی این بازی رو میکنه بگه تا سیو رو بهش بدم تا رهنماییم کنه

آدرس سیوی که میگم

http://isinjeles.persiangig.com/games/Save38.SAV
دوست عزیز این تاپیک مختص نسخه جدید بازی ~~~> the Forgotton Sands است .
نه the two of thrones .

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ها ؟!!! یعنی چی ؟

این بازی ربطی به ایران از نظر من نداره ربط به پارس و پارسی و آریایی داره .
هیچی فقط احساس میکنم بزودی رکورد امین رو میزنی
lol
بعد ایران چیز جدایی از آریا و آریایی و پارس هست؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر