Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

;همین طور دوستان گفتن 2تا کرک بیشتر نیست از چند تا سایت مختلف که من 2 تاش رو گرفتم و هرجا به در بسته میخورم کرک رو عوض میکنم در باز میشه حالا این نصب مجدد چه صیغه ایه نمیدونم پیشنهاد میکنم2 تا کرک رو بگیرید و هر جا گیر کردین اون یکی کرک رو بریزید درست میشه واسه من که تا اواخر بازی رفتم هر جا گیر کردم این کارو کردم حل شد :"

اگه یکی به من کمک کنه ممنون میشم
بازی برای من اصلا اجرا نمیشه
وقتی روی ایکنش کلیک میکنم صفحه سیاه میشه بعد این پنجره باز میشه
95592391392934163548.jpg
بعد که اولیه رو میزن این میاد
41933753749197951405.jpg
چند لحظه بعدم بسته میشه کلا

اگه یکی به من کمک کنه ممنون میشم
بازی برای من اصلا اجرا نمیشه
وقتی روی ایکنش کلیک میکنم صفحه سیاه میشه بعد این پنجره باز میشه
95592391392934163548.jpg
بعد که اولیه رو میزن این میاد
41933753749197951405.jpg
چند لحظه بعدم بسته میشه کلا
شما سيستمت چيه؟؟؟؟
يه امتحانم رو xp بكن شايد حل شد!!!:d:d

منظورتون و نفهمیدم
من ویندوز 7 دارم یعنی رو 7 کار نمیکنه

نه اينكه كار نكنه !
من خودم رو7 بازي كردم!!
من فقط گفتم يه امتحان بكن (اگه 2تا ويندوز داري)
آخه تو بازار ايران ويندوزها خيلي باهم فرق دارن مثلا 7 من با7 شما به هيچ عنوان يكي نيست!!
حالا شما بگو سيستمت چيه!!!:d:d

نه اينكه كار نكنه !
من خودم رو7 بازي كردم!!
من فقط گفتم يه امتحان بكن (اگه 2تا ويندوز داري)
آخه تو بازار ايران ويندوزها خيلي باهم فرق دارن مثلا 7 من با7 شما به هيچ عنوان يكي نيست!!
حالا شما بگو سيستمت چيه!!!:d:d
ASUS M2N_SLI
AMD Athlon 64 x2 Dual core 5000+ 2.61GHz
2 GB Ram
ATI Readon HD 4350 512 Mb
دیگه چی؟:d

ASUS M2N_SLI
AMD Athlon 64 x2 Dual core 5000+ 2.61GHz
2 GB Ram
ATI Readon HD 4350 512 Mb
دیگه چی؟:d
فك نكنم از لحاظ سيستم مشكلي داشته باشي:d:d
ممكنه مشكل از ويندوزت باشه!!(ممكنه)
تو بازي هاي ديگه مشكلي نداري؟؟؟؟
حاللا منتظر باش دوستايي ديگه هم بيان بهت جواب بدن!!!;)

کرک بدون مشکل بازی

یادتون باشه بازی رو از اول نصب کنید و این کرک رو بریزید
سیو های بازی در اثر پاک کردن بازی باقی میمونن و مشکلی از نظر سیو براتون پیش نمیاد

SKIDROW CRACK FIX 2

1.Copy the dll file to C;/program files/Ubisoft
2.Copy the remaining Contents to the installed Directory
3.Copy the Ubisoft Launcher and the dll file from C;/program files/Ubisoft and place it in the installed directory.
4.Replace when asked
5.Enjoy

دانلود
http://rapidshare.com/files/403831510/POP_SkidrowCRK2Fix_By_Angel_ferbourtoi.org.rar

سلام داداش
میشه این کرک رو یه جا دیگه اپلود کنی که منم بتونم دانلود کنم؟؟
ممنون میشم:x

دوست من کلا 2 تا کرک بیشتر وجود نداره یکی کرک اولیه SKIDROW که مشکلات زیادی داشت و دوم کرک proper جدید که همون Crackfix Repack هست که 6 مگ حجم داره و غیر از این هیچ کرکی وجود نداره و اینکه دوستان میگویند من با فلان کرک بازی را تموم کردم همشون یکیه شما فقط Crackfix Repack را دانلود کنید.(لینکی که دوستمون گذاشته)
http://rapidshare.com/files/403831510/POP_SkidrowCRK2Fix_By_Angel_ferbourtoi.org.rar

دوستان دیگه هم کرک بالا را دانلود کنند و با سیو قبلیشون ادامه بدند ولی اگر دیدند بازم نتونستند مراحل را رد کنند مجبورند بازی را از اول برند یا سیو از دوستان دیگه بگیرند.

کرکی به اسم repack وجود نداره!

repack یعنی نسخه کم حجم شده بازی و اون repack کرک منظورش کرکیه که واسه نسخه کم جچم گذاشته شده همین!

کرک اصلی بازی فقط همون skwfix2 هست که لینکش قبلا قرار داده شده ولی باز هم میزارم
--------------
سلام داداش
میشه این کرک رو یه جا دیگه اپلود کنی که منم بتونم دانلود کنم؟؟
ممنون میشم:x

بفرما:

اموزش :

1- فایل ubiorbitapi_r2.dll رو درون این پوشه کپی کنید C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher

2- بقیه فایلها رو درون محل نصب بازی کپی کنید

3-از این ادرسC:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher فایل biorbitapi_r2.dll و ubisoftluncher.exe رو کپی کنید داخل محل نصب بازی

4- بازی رو اجرا کنید

ممنون از تمام دوستان و GAMERSINA عزیز .
منم بازی رو دیشب تموم کردم .
کلا به این بازی امتیاز 9/10 میدم .
گرافیک : 8.5/10
گیم پلی : 10/10
صداگذاری : 9.5/10
معمایی بودن و فکری بودن : 9.5/10پ
تنوع در مراحل : 8.5/10

ممنون .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟