Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

سلام .
دوستان من الان کاملا گیج شدم ... صد تا کرک و هات فیکس تو این صفحه هست ... یکی راهنمایی کنه وقتی که ما بازی رو نصب کنیم کدوم کرک رو بریزیم که به مشکل نخوریم:
Crack Skidrow Repack 5.2 Megabyte
یا اون کرکی رو که دوستمون با فونت سبز توی صفحه پیش گذاشتن حدود 10 مگه ؟:-/
دوست عزیز اون کرکی که من صفحه قبل گزاشتم رو دانلود کن هیچ مشکلی نداره من بازی رو با اون تموم کردم

من الان چیکار کنم که اون چوب دستی با اهرم ها صاف بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم باید دو تا اهرم باشه اما یکی هست .
جای اون یکی اهرم هست اما اهرمی نیست . (تو عکس مخص کردم)

عکس ها :
5zouz4ksmvjgc7lwpzri.jpg

rgecmyt8gx21hljr852.jpg

c8aqz901jh5pk3q4duz.jpg
با کمک دوست عزیز و گرامی ام GAMERSINA مشکل حل شد .>:d<>:d<

یکی بیاد کرک کامل بازی را بزاره .
قزیه این کپی گرفتن از سیو بازی چی هست مگه مشکل کرک حل نشده؟
قزیه این که باید بازی رو روی نرمال بریم چی هست

راهنمای لطفا؟؟؟؟

یکی بیاد کرک کامل بازی را بزاره .
قزیه این کپی گرفتن از سیو بازی چی هست مگه مشکل کرک حل نشده؟
قزیه این که باید بازی رو روی نرمال بریم چی هست

راهنمای لطفا؟؟؟؟

این نسخه crack repack fix skidrow دانلود کنید!
تو پستای قبلیه من هست.

چجوری رد کردین ؟
هیچی این راهنما رو بخون مشکلت حل میشه.
بالاخره منم بازی رو یه روزه تموم کردم اصلا اون چیزی نبود که از یه چنین عنوانی انتظار داشتم ولی بازم بد نبود ، گرافیک هنری و فنی بازی توی قسمت های پایانی خیلی خودنمایی میکرد ، دشمن ها بشدت تکراری بودن ، گیم پلی بازی بدون شاخ و برگ و خیلی یکنواخت بود ، داستان بازی خوب بود اما عمق و جذابیت کافی رو نداشت ، مدت زمان بازی خیلی کوتاه بود و در کل من امتیاز 6 از 10 رو به این بازی میدم.
از همه دوستانی هم که کرک توی این تاپیک گذاشتن ممنونم

متاسفانه دوستان هی لینک کرک میدند که همشون هم یکیه فقط از سایت های مختلف و حجم های فشرده شده/
در کل بازی 2 تا کرک بیشتر نداره اونم اخرینش همین Prince of Persia The Forgotten Sands Crackfix Repack-SKIDROW هست پس الکی دنبال کرک دیگه ای نگردید.

متاسفانه دوستان هی لینک کرک میدند که همشون هم یکیه فقط از سایت های مختلف و حجم های فشرده شده/
در کل بازی 2 تا کرک بیشتر نداره اونم اخرینش همین Prince of Persia The Forgotten Sands Crackfix Repack-SKIDROW هست پس الکی دنبال کرک دیگه ای نگردید.

اگه میشه همین بزار
راستی شما با این تموم کردی بازی را

سلام
دوستان من چند تا سوال فنی دارم خواهشا ً کمکم کنید .
1- سیو بازی در ویندوز سون( 7 ) کجاست من کل پوشه ی یوبی سافت را از درایو سی پروگرم فایلز دارم کپی می کنم چون پوشه ی سیو را پیدا نکردم !
2- من هم مثل اکثر دوستان پشت آن در معروف گیر کردم و بازی را از اول new game شروع کردم و الان دوباره رسیدم به یک مرحله قبل از اون در ... نکته اینجاست که آیا من باید بازی و سیوهایم را کلا ً پاک می کردم یا همینکه نیوگیم کردم مشکل حل می شود !؟
3- اگر بخواهم کرک بازی ام را عوض کنم آیا باید بازی را از اول نصب کنم یا فقط کافیست کرک جدید را روی کرک قبلی رپلیس کنم !؟
4- کدام یک از کرک هایی که دوستان معرفی کرده اند تضمینی ست که تا آخر بازی به مشکل نخورم !؟
با تشکر

کرک بدون مشکل بازی

یادتون باشه بازی رو از اول نصب کنید و این کرک رو بریزید
سیو های بازی در اثر پاک کردن بازی باقی میمونن و مشکلی از نظر سیو براتون پیش نمیاد

SKIDROW CRACK FIX 2

1.Copy the dll file to C;/program files/Ubisoft
2.Copy the remaining Contents to the installed Directory
3.Copy the Ubisoft Launcher and the dll file from C;/program files/Ubisoft and place it in the installed directory.
4.Replace when asked
5.Enjoy

دانلود
http://rapidshare.com/files/403831510/POP_SkidrowCRK2Fix_By_Angel_ferbourtoi.org.rar

کرک بدون مشکل بازی

سیو های بازی در اثر پاک کردن بازی باقی میمونن و مشکلی از نظر سیو براتون پیش نمیاد

SKIDROW CRACK FIX 2

3.Copy the Ubisoft Launcher and the dll file from C;/program files/Ubisoft and place it in the installed directory.
4.Replace when asked
5.Enjoy​

سیو بازی در ویندوز 7 کجاست !؟
لطفا ً ترجمه ی فارسی مراحل نصب کرک را هم بنویسید .
با تشکر

کرک بدون مشکل بازی

SKIDROW CRACK FIX 2

4.Replace when asked
5.Enjoy​

داخل پوشه ی این کرک یه فایلی به نام skidrow.exe وجود داره آیا باید اونو اجرا کنیم !؟

اگه میشه همین بزار
راستی شما با این تموم کردی بازی را __
دوست من کلا 2 تا کرک بیشتر وجود نداره یکی کرک اولیه SKIDROW که مشکلات زیادی داشت و دوم کرک proper جدید که همون Crackfix Repack هست که 6 مگ حجم داره و غیر از این هیچ کرکی وجود نداره و اینکه دوستان میگویند من با فلان کرک بازی را تموم کردم همشون یکیه شما فقط Crackfix Repack را دانلود کنید.(لینکی که دوستمون گذاشته)
http://rapidshare.com/files/403831510/POP_SkidrowCRK2Fix_By_Angel_ferbourtoi.org.rar

دوستان دیگه هم کرک بالا را دانلود کنند و با سیو قبلیشون ادامه بدند ولی اگر دیدند بازم نتونستند مراحل را رد کنند مجبورند بازی را از اول برند یا سیو از دوستان دیگه بگیرند.

دوست من کلا 2 تا کرک بیشتر وجود نداره یکی کرک اولیه SKIDROW که مشکلات زیادی داشت و دوم کرک proper جدید که همون Crackfix Repack هست که 6 مگ حجم داره و غیر از این هیچ کرکی وجود نداره و اینکه دوستان میگویند من با فلان کرک بازی را تموم کردم همشون یکیه شما فقط Crackfix Repack را دانلود کنید.(لینکی که دوستمون گذاشته)

دوستان دیگه هم کرک بالا را دانلود کنند و با سیو قبلیشون ادامه بدند ولی اگر دیدند بازم نتونستند مراحل را رد کنند مجبورند بازی را از اول برند یا سیو از دوستان دیگه بگیرند.

برای نصب این کرک آیا نیاز هست بازی را پاک کنیم و مجددا نصب کنیم !؟
لطفا به سوالات قبلی من هم پاسخ بدهید

Back