Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

اقا این چه وعضه بازیه اونجا که برای دوسته ما senator55 اهرم رو هوا معلق بود برای ما اصلا نیست
اصلا اهرمی در کار نیست
نمیدونم چیکار کنم
کمک

اقا این چه وعضه بازیه اونجا که برای دوسته ما senator55 اهرم رو هوا معلق بود برای ما اصلا نیست
اصلا اهرمی در کار نیست
نمیدونم چیکار کنم
کمک
مشکل منم همین بود، باید از اول بری.
منم تمومش کردم با همین کرک آخری.

من دارم بازی رو پاک میکنم خواهشا یه نفر که بازی رو تموم کرده بگه کدوم کرک رو دانلود کنم که دیگه مشکلی نداشته باشه.

سلام من یجایی رسیدم یه ستون وسط زمین دو تا میله داره که باید اونارو به ترتیب فشار بدی تا اب از دیوار بریزه اب ها رو به یخ تبدیل کنی و بری بالا اوجا رو رد کردم رسیدم بالا اون بالا یه اهروم روی زمین که فشارش میدم در رو بروش باز نمیشه نمیدونم چی کار باید بکنم از دیوار هم تیر شلیک میشه و روی زمین هم تیغ هستش

یعنی مشکل از کرک؟

سلام دوستان خسته نباشید این کرک رو بریزید تا آخر بازی میتونید برید نه میخواد بازی رو از اول نصب کنید نه میخواد سیو هاتونو پاک کنید من تاآخر بازی رفتم تست شدس

http://gf.wiretarget.com/prince_of_persia.htm

سلام
اقا دستت درد نکنه با این کرک مشکلم حل شد :x

سیومم پاک نکردم:x

اقا من الان رسیدم به the final climb
ولی هنوز وقت نکردم این قسمت را تموم کنم.
دوستانی که تا اخر رفتم منو راهنمایی کنند که ایا به اخر بازی رسیدم؟
یا بعد از این قسمت هم بازی ادامه داره؟؟
چون راضیه توی بازی گفت که برای رسیدن به اون یارو که فکر کنم اسمش یک چیزی تومایه های retaj یا همچین چیزیه باید از اونجا برم بالا. اونجا را یعنی the f.c را برم بالا و رتاج را بکشم بازی تمومه؟
این آخرین سکانس بازی هست .;):d

با سلام . به دوستان عزیز .
این راهنمای بازی رو دوست عزیزم MRR.SUB نوشته که برای اولین بار هست در نت من در اینجا میذارم .، واقعا کامل هست ، اگه کسی تونست (من نتونستم به دلیل کمبود وقت) عکس دار ـش کنه ، ممنون میشم .

لینک های دانلود :

RapidShare

2Shared (شیلتر شده)

Uploaded

پسوورد (Passworld) :
senator55

خب یه نفر لطف کنه بگه اینجا رو باید چجوری رفت هر کاری میکنم چرخ دنده از روی دندونه های سمت چپ بالا نمیره:

ویرایش: مشکلم حل شد.

آخرین ویرایش:
من الان چیکار کنم که اون چوب دستی با اهرم ها صاف بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم باید دو تا اهرم باشه اما یکی هست .
جای اون یکی اهرم هست اما اهرمی نیست . (تو عکس مخص کردم)

عکس ها :
5zouz4ksmvjgc7lwpzri.jpg

rgecmyt8gx21hljr852.jpg

c8aqz901jh5pk3q4duz.jpg

واسه رد کردن این قسمت باید از اول بریم ؟

از اول رفتن مشکلی نیست :> ، بازم بیایم اینجا همین آش و همین کاسه باشه چـــه کار کنیم ؟! :-/

سلام .
دوستان من الان کاملا گیج شدم ... صد تا کرک و هات فیکس تو این صفحه هست ... یکی راهنمایی کنه وقتی که ما بازی رو نصب کنیم کدوم کرک رو بریزیم که به مشکل نخوریم:
Crack Skidrow Repack 5.2 Megabyte
یا اون کرکی رو که دوستمون با فونت سبز توی صفحه پیش گذاشتن حدود 10 مگه ؟:-/

Back