Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

هیچی فقط احساس میکنم بزودی رکورد امین رو میزنی
lol
بعد ایران چیز جدایی از آریا و آریایی و پارس هست؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا ایشون هم مثل دیگران ما رو عرب فرض میکنن و پارسی رو نمیشناسن
من غلط کنم ، درضمن این حرف من این است که آریایی رو این بازی ملاک قرار داده که چون زبان اصلی آریایی ها چه آنهایی که به اروپا و چه آنهایی که به فلات ایران اومدن فارسی بوده در این بازی از این زبان کم و بیش استفاده شده ، ولی هیچ توهینی نشده .

درضمن شیلتر شدن این انجمن هم مبارک باشه

بچه ها من اينجا گير كردم يه در روبرو هست كه وقتي رو اون سنگه مي رم باز نمي شه نمي دونم مشكل از بازيه يا اينكه يه كار ديگه بايد بكنم خواهشا راهنمايي كنيد.
viewer.php
[/URL][/IMG]

تو رو خدا کمک !!!!!
بچه ها من هم همينجا گير کردم و هر کرکي هم که ميريزم در باز نميشه !!!
البته در مسيري که در کرک فيکس نوشته شده :
c:\program files\ubisoft\ubisoft game luncher
من اينجا فايل ubisoft game lunche.exe را پيدا مي کنم و به محل نصب کپي مي کنم ولي فايل birobitapi_r2.dll نيست !!!
يعني بازي من ناقصه !؟
تو رو خدا اگه کسي اين فايل dll رو داره آپلود کنه من هم بتونم بازي رو ادامه بدم !
آقا به تازه واردها هم کمک کنيد !!!!!!!

تو رو خدا کمک !!!!!
بچه ها من هم همينجا گير کردم و هر کرکي هم که ميريزم در باز نميشه !!!
البته در مسيري که در کرک فيکس نوشته شده :
من اينجا فايل ubisoft game lunche.exe را پيدا مي کنم و به محل نصب کپي مي کنم ولي فايل birobitapi_r2.dll نيست !!!
يعني بازي من ناقصه !؟
تو رو خدا اگه کسي اين فايل dll رو داره آپلود کنه من هم بتونم بازي رو ادامه بدم !
آقا به تازه واردها هم کمک کنيد !!!!!!!
چرا قسم میدی این فایلی که میگی تو پوشه کرک هست اون فایل ubisoft game luncher رو باز کن جای گزین کن اگه کلا این برنامرو نصب نداری داخل بازی فکر کنم توی ساپرت هست و این فایل رو هم اونجا که بازیو نصب کردی بریز هم اون ادرس بالا من فقط تو ادرس بالا ریخته بودم بازی بالا نمیومد عوض کردم هیچ مشکلی با همون کرک که تو بازی بود نداشتم تا اخرش 1باگ داشتم که اونم با 1بار ریست حل شد ویندوزمم 7 64 بیت اورج.

من چند روز پیش اومدم دیدم 1نفر الکی عرق ملیش زده بالا منظورم عرغ نیتش 1حرفای خنده داری راجب فیلم 300 و ربطش به بازی بود که کلا کامپیوترو خاموش کردم فقط میخوام بگم میدونین این بازی برای چه دوره از تاریخ سرزمینمونه؟
اون شهری که توش بازی میکنیم کجاست و چطور ساخته شده؟
جالب بدونین این شهر ها و اطفاقات واقعی هست فقط بازی شده و تخیلات زیادی باهاش ادقام شده همیشه یوبی گفته ما به ادیان و سیاست ها هیچ کاری نداریم با دراوردن تاریخ به دلخاه خودمون بازی میسازیم و خوب بدونین تو شعبه مونتراال یوبی 12 ایرانی کار میکنن و جند عرب.
هروقت انقدر اطلاعات تاریخیتون بالا بود که سوالای من رو جواب بدین بعد بیاین بازی رو نقد کنین این کارتون باعث میشه ارشاد به این بازی گیر بده بازی هم اورج نشه تاا به بعضی شهرستانها بره.

کسی آخر نمیدونه مشکل من از کجاست
آخه تو Xp اجرا میشه من می خوام توی 7 بازی کنم
داداش من تو 7 64 بیت تموم کردم 2 بار فقط وینم اورج ولی کاری که کردم این بود:
تمام فایل های داخل پوشه کرک رو تو محل نصب بازی ریختم اون 1 فایل مال این ادرس :
البته مال من میشه:
c:\program files(x86)\ubisoft\ubisoft game luncher
تا اخر بازیم فقط 1باگ داشتم اونم با ریست حل شد.
بعدم برنامه ای رو خواستی در 7 به حالت xp در بیاری به جای xp مجازی این کارو کن:
1.روش کلک راست کن
2.properties رو بزن
3.روی تب campatibility کلیک کن
4.گزینه Run this program in compatibility رو تیک بزن
5.windows XP (sevice pack 3) click

سلام دوستان من کرک رو هم نصب کردم.وقتی وارد بازی میشه یه صفحه سیاه ظاهر میشه و دیگر هیچ من تو ویندوز 7 این بازی رو نصب کردم...همه چیزمم آپدیته.ولی بازم اجرا نمیشه کمک کنید ممنون میشم

تو ویندوز xp هم امتحان کردم...تا مرحله لود شدن میره...ولی هیچ وقت از لود بیرون نمیاد.تا ابد داره لود میکنه
کمک کنید ثوابی بس عظیم داره

سلام دوستان من کرک رو هم نصب کردم.وقتی وارد بازی میشه یه صفحه سیاه ظاهر میشه و دیگر هیچ من تو ویندوز 7 این بازی رو نصب کردم...همه چیزمم آپدیته.ولی بازم اجرا نمیشه کمک کنید ممنون میشم

تو ویندوز xp هم امتحان کردم...تا مرحله لود شدن میره...ولی هیچ وقت از لود بیرون نمیاد.تا ابد داره لود میکنه
کمک کنید ثوابی بس عظیم داره
من تو win7 32bit نصب کردم. و هیچ مشکلی نداشتم. با این کرک. حالا خواستی یک امتحان بکن که مطمئن باشی مشکل از کرک نیست.:

http://gf.wiretarget.com/prince_of_persia.htm

Prince of Persia: The Forgotten Sands v1.0 [5.1 MB] Fixed Files Updated

و حالا مشکلم تو بازی
تو مرحله 2تا مونده به آخر Solomon Hall‌1 حایی میرسم 3 تا غول تولید کننده غول با هم هستن.همه رو کشتم. ولی بعدش هیچ جا نمیره. تو فروم ها سرچ زدم ظاهرا مشکل از کرک بازیه که اجازه نمی ده چک پوینت بعدی زده بشه.

کسی راه حلی داره؟

سلام به تمامي دوستان
من هم دقيقا همين مشكل را دارم، يك در هستش كه بايد با آويزون شدن از يك ميله بارفيكس! باز بشه، ولي باز نميشه!:(

با سلام به دوستان
من با کرک Skidrow پشت در تله ها گیر کردم. قبل از در چک پوینت داره اما دفعه بعد که میاد در بسته شده و راهی هم نیست که برگردم و کلید رو بزنم. اگ از دوستان کسی save قبل از این در رو داره بزاره چون واقعاً حوصله ندارم که دوباره از اول همه رو برم

سلام

من یه جای بازی گیر کردم . وقتی حرف زدنم بار دوم ( یا سوم ) با اون زنه تموم میشه . می خوام برم جلو اما یه گودال بزرگی هست که نه میشه ازش پرش کرد نه میشه از طریق دیوار رفت جلو ( گلا طول اش خیلی زیاده و جلوش هم 4-5 تا از اسکلت های دشمن منتظرند که من برم اون ور دیوار :دی ) کسی میدونه چه جوری باید اینجارو رد کرد ؟

پ.ن پیداش کردم خودم :دی با دکمه کنترل . :دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or