Portal 2 | PC

portal2_coop.jpg

valve Software
Sci-Fi First-Person Shooter
Release: Apr 19, 2011​

حتما همه نسخه ی اول رو به یاد دارید !
یکی از خلاقانه ترین عناوین تاریخ که سال 2007 در قالب پک حیرت انگیز Orange Box همه را شکه کرد!

حالا valve با شماره ی 2 برگشته که با توجه به شواهد موجود یک عنوان فوقالعاده وسیع با یک خط داستانی قوی خواهد بود.

گلادوس را که به یاد دارید دشمن اصلی شما در شماره ی قبل که از دید IGN بهترین شخصیت منفی تاریخ هم هست.
ببینید انبار دیگر با چه شخصیت پردازی هایی طرف خواهیم بود!

اگر شایعات حقیقت داشته باشد خط داستانی بازی بسط دهنده و توضیح دهنده ی وقایع HL2
نیز خواهد بود .

ما بی صبرانه منتظریم تا در سال 2011 از شاهکار VAVLE لذت ببریم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG
لازم نیست که حتما Orange Box رو بگیرید یا دانلود کنید که!خود PORTAL بعدا به صورت Stand-alone برا PC و XBL عرضه شده. اونو دانلود کنید.
اوه اوه ...! نمیدونستم این خواهرمون این کاره اس...! :d رفتم یکشو بازی کنم ....! :d
تو بازی حتی یه بار هم به صورت مستقیم قیافه اش رو نمیبینی. باید با پورتال ها سعی کنی ببینی:دی این شکل و قیافه اش رو هم برای بازی دوم با این جزئیات طراحی کردن که به احتمال 99% نهایتا تو یه صحنه میبینیمش. (مثل گوردون فریمن توی HL)

خوب دوستان با توجه به نزدیکی عرضه ی Portal 2 آهنگ Still Alive رو میذارم تا حس نوستالوژیکتون فوران کنه :دی
http://173.193.9.79/mp3/39699217/Portal - //-[www.flvto.com].mp3
مرسی عزیزم ،واقعاً آدم رو تو مود پرتال می بره :)

کلاً پرتال در عین اینکه از نظر داستانی نسبتاً ساده بود و حتا معماها هم شاید به اون شکل دشوار نبود (که از دید من نقطه حساب نمی شه) اما آدم رو تحت تاثیر قرار می ده و بازی یک حال و هوای خاصی داره که باعث می شه اثرش تا مدت ها تو ذهن آدم بمونه. من امیدوارم پرتال 2 هم همین تاثیر گذاری رو داشته باشه !

Rep+

• Like
Reactions: Quantic Dream
بازی 19 آوریل عرضه میشه ، سه روز دیگه . تا اون روز هم حتی با کرک اگه بیاد قابل بازی نیست .
درسته چون تحت استیم هست و باید از اون طرف کدگذاری ـش برداشته بشه .
این لینک های دانلود هم لیک شده ...;)

من امروز با وجود اینکه دمق و بی حوصله و خسته بودم رفتم و بازی رو گرفتم ولی بازم با این وضعیت به من حال داد
و یک ساعت بازی کردم. دیالگ ها همون چیزی بود که من رو سرحال اورد و شنیدن صدای گلادوس کاملا منو شارژ کرد
پازل های اولیه خیلی ساده بود ولی خوب مطمئنا سخت تر و جذاب تر میشه
مشکلی که من رو اذیت کرد لودینگ های بین هر مرحله بود که با وجود اینکه همه بازی ها دارن میرن روی حالت بدون انتظار و لودینگ کمی مشکل ساز هست و باید این مشکل توی این موتور حل بشه و یکی دیگه انتی الیاسینگ بود که روی کنسول ها وجود نداره ( نسخه 360 رو بازی کردم) که با اومدن نسخه پی سی سعی میکنم ادامه بازی رو روی اون نسخه برم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or