Portal 2 | PC

portal2_coop.jpg

valve Software
Sci-Fi First-Person Shooter
Release: Apr 19, 2011​

حتما همه نسخه ی اول رو به یاد دارید !
یکی از خلاقانه ترین عناوین تاریخ که سال 2007 در قالب پک حیرت انگیز Orange Box همه را شکه کرد!

حالا valve با شماره ی 2 برگشته که با توجه به شواهد موجود یک عنوان فوقالعاده وسیع با یک خط داستانی قوی خواهد بود.

گلادوس را که به یاد دارید دشمن اصلی شما در شماره ی قبل که از دید IGN بهترین شخصیت منفی تاریخ هم هست.
ببینید انبار دیگر با چه شخصیت پردازی هایی طرف خواهیم بود!

اگر شایعات حقیقت داشته باشد خط داستانی بازی بسط دهنده و توضیح دهنده ی وقایع HL2
نیز خواهد بود .

ما بی صبرانه منتظریم تا در سال 2011 از شاهکار VAVLE لذت ببریم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خب واقعا به این بازی بزرگ چقدر توجه میشه تو اینجا... Blah Blah Blah
تقریبا 5 روز بیشتر به عرضه رسمی این بازی بزرگ باقی نمونده اما نه شور و حالی دیده میشه نه تاپیکش توی بخش هیچکدوم از پلتفرم ها مهم شده و ....
خواستم بگم اونایی که مثلا میخوان بازی رو ارجینال بخرن همین امروز میتونن بازی رو با قیمت 44 دلار پیشخرید کنند و بعدش محتواش رو دانلود کنند و منتظر سر رسیدن تاریخ عرضه رسمی باشن و با خیال راحت بازی کنند(حجم بازی هم حدودا 10 گیگه)
یه ویدئو 7 دقیقه ای هم از Tutorial بخش Co-opـــش دیدم که واقعا فوق العاده بود، اصولا معلومه که با یه شاهکار تمام عیار طرف هستیم. فکر کنم بخاطر سیستم عرضه بازی که تقریبا مثل Starcraft II هست و تا روز عرضه اجازه بازی به هیچکسی رو نمیده نقد و بررسی های بازی بعد از انتشارش منتشر بشند.
اینم لینک مشاهده آخرین تریلر بازی:
Youtube
و در پایان جا داره به اکثریت جامعه گیمر ها بگم که انقدر نوب نباشید و حتی اگه فکر میکنید همچین بازی هایی رو بلد نیستید حداقل امتحانش کنید و بوسیله یه Guide از سایت های معتبر به پایان برسونیدش لااقل اینجوری احساس بدی نسبت به اینگونه بازی ها پیدا نمیکنید و تلاش میکنید که خودتون رو توی این سبک پیشرفت بدید.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
(حجم بازی هم حدودا 10 گیگه)
فکر کنم
اگه با Orange box مقایسه کنی و حجم پرتال تو اون بسته به عمق فاجعه :d پی می بری ! بازی هم از لحاظ غنای محتوا و هم Presentation نسبت به بازی اول چندین برابر شده !

معرکس :d

من که انتظار میانگین حدود 93-94 دارم.

خود بازی که بی نظیره اما اگه بهش به عنوان تنها ساخته ی امسال Valve نگاه بکنید ، دیگه نمیتونید ازش دل بکنید :d

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خب من یه توضیحی در مورد لیک شدن این بازی بدم بد نیست.
از دیروز این امکان توی استیم قرار گرفت که کاربران میتونستند بازی رو پیشخرید کنن و همون موقع دانلودش کنند ولی برای انجامش تا تاریخ عرضه جهانیش باید صبر بکنن(تقریبا مثل StarCraft II) حالا یه نفر اومده بازی رو پیش خرید کرده و محتویات دانلود شدش رو آپلود کرده و اونجور که من توی فروم استیم خوندم فایل های بازی کاملا Encrypted شده هستند و برخی از فایل های اجرایی بازی رو هم که حجم خیلی کمی دارند Valve توی این محتوا قرار نداده و توی روز عرضه در قابل یه آپدیت کوچیک اونا رو به بازی اضافه میکنه و کاربران میتونند بازی رو راحت انجام بدن. و باز هم خوندم که این بازی از یه قفل امنیتی پیشرفته بهره میبره که حتی بعد از عرضه و اضافه شدن اون فایل ها هم اجازه نمیده بازی خیلی زود هک بشه پس حالا حالا ها باید منتظر کرک شدنش موند.
خب راستش من خودم قصد دارم نسخه ارجینالش رو بگیرم اما بنظرم 45 دلار یکم زیاده(با احتساب قیمت های فضایی فروش کردیت کاردها و اینکه نسخه دیجیتالی هم هست) جالب اینه که Valve یه بسته خرید هم گذاشته که میتونی با 80 دلار 2 تا نسخه از بازی رو بگیری و یکیش رو به یکی از دوستات هدیه کنی و در کنار این دو نسخه دو نسخه از شماره اول بازی هم رایگان دریافت میکنید. حالا میخواستم ببینم اگه کسی مایل بود ارجینال بخره یا فروشگاهی بود که بدون دردسر میتونه از استیم خرید کنه یه P.M به من بده که با هم در تماس باشیم.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من توي اين نسخه هم دچار مشكل هستم !!
همون ويديو كه دو نفري داشتن مولتي بازي ميكردن رو ديدم باز هم دچار سردرد و حالت تهوع شدم. چه برسه كه خودم بخوام بشينم بازيش كنم
(اين بازي برا من نفرين شده :d)

• Like
Reactions: VahiD_ST

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
منم مطمئنم میانگین امتیازات بازی خیلی بالا میشه. چند تا تریلر از بازی رو از سایت game spot دانلود کردم واقعا چقدر شکیل ساختن این بازیرو. اصلا تو این سبک رقیب نداره.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دیشب هم Gamespot بصورت زنده بازی رو انجام داد و در کنار مجری گیم اسپات یکی از سازندگان ارشد بازی هم قرار داشت و به سوالات گیمر ها پاسخ میداد، مرحله اول قست تک نفره رو نشون داد که Chell توی یه اتاق از خواب بیدار میشه و Weathly(اون رباته که شکل کره هست و چشمش آبیه!) هم باهاش صحبت میکنه بعد کانتینری که Chell رو حمل میکنه ناگهان به حرکت درمیاد و به در و دیوار برخود میکنه و حسابی داغون میشه بعد وارد قسمت داخلی Aperture میشه و می ایسته Weathly هم روی ریلی که توی آسمون قرار داده شده به دنبال Chell میاد. معماهای اولیه بازی خیلی خیلی ساده هست و نهایتا به حمل جعبه و گذر از پرتال های تعویض رنگ کننده ختم میشه و بعد از اون سراغ قسمت Co-Op رفت و مقداری از گیم پلی اون رو نشون داد که واقعا عالی و خیره کننده بود. خلاصه اینکه توی فروم استیم بمانسبت عرضه این بازی غوغا به پا شده و در عرض چند دقیقه یهو 50 تا تاپیک جدید احداث میشه. یه نفر میگفت من الان دقیقا مثل بچه ای میمونم که در انتظار کریسمسه!

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
یعنی هیچ راهی نداره الان بشه بازی کرد ... آقا من پورتال میخوام :-s

ترجیحا به محض عرضه کرکی واسش ما رو هم در جریان بزارید ... مرسی ...

بی صبرانه منتظرم این شاهکاره والو رو بترکونم و اثبات کنم که مغزم فقط سلول سفید نداره ... سلول خاکستری و بعضا سیاه هم هست :D ...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
خلاصه اینکه توی فروم استیم بمانسبت عرضه این بازی غوغا به پا شده و در عرض چند دقیقه یهو 50 تا تاپیک جدید احداث میشه. یه نفر میگفت *من الان دقیقا مثل بچه ای میمونم که در انتظار کریسمسه!

حال میکنی اینجا چه استقبالی شده ؟ :d

*: " What are you waiting for? , Christmas? " :d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
با توجه به اینکه بازی تقریبا عرضه شده، اونایی که هنوز PORTAL رو بازی نکردن، برن بازی کنن. فوقش 2 ساعت و نیم طول میکشه:D
من شخصا صبر میکنم تا نسخه ی PS3 رو بگیرم که نسخه PC رو هم داشته باشم. اینجوری میان ترم هام هم تموم میشه.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر