PlayStation Plus

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
یوبی پلاس داخل پلی استیشن دیلاکس هست ؟ اگه آره میشه این اساسین جدیده پلی داد باش ؟

یوبی پلاس روی اکسترا و دیلاکس یا همون پریمیوم هست.
اما mirage رو هنوز نمیارن .
شما حداقل یکسال صبر کن

• Like
Reactions: Destro

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
یوبی پلاس روی اکسترا و دیلاکس یا همون پریمیوم هست.
اما mirage رو هنوز نمیارن .
شما حداقل یکسال صبر کن
اون چیزی که روی کنسول ها هست، فقط یوبی سافت کلاسیک کاتالوگه با اونی پلاس که روی پیسی فقط در دسترسه فرق می کنه کلا
بازی ها دی وان فقط روی اون پلن که روی پیسی هست میان (خود یوبی داره این سرویس رو روی پیسی ماهی 15 دلار میفروشه چطور ممکنه روی پلاس رایگان قرارش بده :D)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
PlayStation Plus Game Catalog for October 2023.

𝗔𝗹𝗹 𝗴𝗮𝗺𝗲𝘀 𝘄𝗶𝗹𝗹 𝗯𝗲 𝗮𝘃𝗮𝗶𝗹𝗮𝗯𝗹𝗲 𝗼𝗻 𝗧𝘂𝗲𝘀𝗱𝗮𝘆 𝗢𝗰𝘁𝗼𝗯𝗲𝗿 𝟭𝟳.

𝐄𝐱𝐭𝐫𝐚/𝐏𝐫𝐞𝐦𝐢𝐮𝐦

-Gotham Knights | PS5
-Disco Elysium – The Final Cut | PS4, PS5
-The Dark Pictures Anthology: House of Ashes | PS4, PS5
-Alien: Isolation | PS4
-Dead Island Definitive Edition | PS4
-Outlast 2 | PS4
-Elite Dangerous | PS4
-FAR: Changing Tides | PS4, PS5
-Gungrave G.O.R.E.
-Eldest Souls | PS4, PS5
-Röki | PS4, PS5

𝐏𝐫𝐞𝐦𝐢𝐮𝐦 (𝐃𝐞𝐥𝐮𝐱𝐞)

-Tekken 6 | PS4, PS5
-Soulcalibur: Broken Destiny | PS4, PS5
-Ape Escape Academy | PS4, PS5
-IQ Final | PS4, PS5

IMG_4089.jpeg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
The Dark Pictures آخری رو بازی نکردم اما House of Ashes در مقایسه با قبلیا بنظرم خیلی بهتر بود و درکل کار خوبی بود، اگه به این سبک علاقه دارید حتما برید سراغش.

Disco Elysium هم که دیگه شاهکار قرن :>

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
The Dark Pictures آخری رو بازی نکردم اما House of Ashes در مقایسه با قبلیا بنظرم خیلی بهتر بود و درکل کار خوبی بود، اگه به این سبک علاقه دارید حتما برید سراغش.

Disco Elysium هم که دیگه شاهکار قرن :>
به نظر من بهترین بازی این استودیو until dawn بود quarry هم به کیفیت اون نمیرسید تعریف house of ashes رو زیاد شنیدم امیدوارم خوب باشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
این سری Dark Pictures رو توصیه میکنم با یکی از دوستاتون برید به هدف مسخره بازی. :D به مراتب لذتش بیشتر از تنهایی و جدی رفتنشه. :-"

من وقتی اولین نسخه رو شروع کردم بعد از یه ساعت پاکش کردم :D خیلی لوس و نچسب و کلیشه‌ای بود. حالا نمیدونم سیستم کواپش چطوریاس :D

بازی‌های این ماه هم GunGrave رو کنجکاوم بازی کنم با اینکه میدونم خیلی فسیلی هستش ولی یه وقتایی اینجور بازیا حال میدن :D
ولی Eldest Souls خیلی وقته تو رادارم بود و خوشحالم پلاس شد. بازی حالت باس راش داره. گیم‌پلی خوب و جذابی داره. بازی سختی هم هستش و زیر مجموعه سولزبورن قرار میگیره.
تکن ۶ هم بد نی واسه پرمیوم ولی به شخصه دلم میخواد تکن ۳ رو بیارن. کلا ۳تا بازی کلاسیک هست که خیلی دوس دارم زودتر بیان واسه پرمیوم. تکن ۳ و هرکول و پپسی‌من :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
حجم بازی های مهم :

▫️Gotham Knights
- PS5 : 43.476 GB

▫️Disco Elysium – The Final Cut
- PS4 : 16.167 GB
- PS5 : 8.626 GB

▫️The Dark Pictures Anthology: House of Ashes
- PS4 : 56.000 GB
- PS5 : 29.364 GB

▫️Gungrave G.O.R.E.
- PS4 : 29.878 GB
- PS5 : 31.702 GB

▫️Eldest Souls
- PS4 : ~2.000 GB
- PS5 : 865 MB

▫️FAR: Changing Tides
- PS4 : 3.394 GB
- PS5 : 1.208 GB

▫️Röki
- PS4 : 2.084 GB
- PS5 : 1.271 GB

▫️Elite Dangerous
- PS4 : ~35.740 GB

▫️Outlast 2
- PS4 : 21.340 GB

▫️Dead Island Definitive Edition
- PS4 : 7.169 GB

▫️Alien: Isolation
- PS4 : 20.103 GB

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من وقتی اولین نسخه رو شروع کردم بعد از یه ساعت پاکش کردم :D خیلی لوس و نچسب و کلیشه‌ای بود. حالا نمیدونم سیستم کواپش چطوریاس :D
اپیزود اول کلیشه خالص بود، یعنی قشنگ خز و خیل ترین فیلمای ترسناک رو بگیری تبدیل به بازی کنی میشه این :D
اگه بخاطر کوآپ و گرافیکش نبود احتمالا ادامه نمیدادم.

اپیزود دوم هم کلیشه ای هست ولی حداقل کانسپت جالبی داره و کمی ریشه در واقعیت.

سیستم کوآپ جالبی داره، هر پلیر یه بخشی از داستان رو در دست میگیره و بعضی جاها پلیرا به هم میرسن و انتخاباشون روی زنده موندن یا مردن شخصیت مقابلشون تاثیر داره.
مثلا این مورد: (تو اسپویلر میگم اگه نمیخوای هیچوقت کوآپ پلی بدی بخون:D)
اپیزود اولو با رفیقم رفتم، یه جا میدیدم یه موجود بی ریخت رسید جلوم و هی به سمتم میومد، به رفیقم میگفتم این چیه! کجایی تو؟ اونم میگفت نمیدونم یه یارویی جلومه تو کجایی؟ از آخر دیدم داره میاد سمتم زدم کشتمش بعد معلوم شد توهم بوده اینی که زدم کشتمش رفیقم بوده :)) از آخر از کل گروهشون دو نفرشونو تونستم زنده نگه دارم
دوستان این Disco Elysium چه سبکی هست ؟ توی یو تیوب دیدم هیچی نفهمیدم انگار همش مثل مجله یه تصویری بود که یکی صحبت میکرد
کلا Role Playing هست و هیچ اکشنی نداره، تمرکز رو داستان و بیلدی که ساختی هست، هر انتخابی که تو بازی انجام میدی رو روند جلو رفتن مراحل تاثیر گذاره.

خلاصه دیالوگ محور هست کلا و اگه حوصله شنیدن شونصدتا لاین رو نداری بیخیالش شو، ولی قطعا یکی از بهترین نویسندگی های تاریخ گیمینگ رو داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر