PlayStation Plus

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان خسته نباشید
الان دیدم سه نوع پلاس امده رده اسنشال و رده اکسترا و رده پریموم اینا چه فرقی دارند و چه چیزهای میدن یا تخفیف خوبی دارن توی خریدن
یه سه تا صحفات قبلی هم خوندم چیزی دستگیرم نشد میشه راهنمای کنید
با سپاس

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوستان خسته نباشید
الان دیدم سه نوع پلاس امده رده اسنشال و رده اکسترا و رده پریموم اینا چه فرقی دارند و چه چیزهای میدن یا تخفیف خوبی دارن توی خریدن
یه سه تا صحفات قبلی هم خوندم چیزی دستگیرم نشد میشه راهنمای کنید
با سپاس
1. پلاس اسنشال هست که ارزونترینه فقط بازیای ماهانه که رایگان میشن رو داره و قابلیت آنلاین بازی کردن یکسری بازیا (بعضی بازیا برای آنلاین بازی کردن نیازی به پلاس ندارن)
2. پلاس اکسترا که علاوه بر قابلیت اسنشال 400 تا بازی داره که هر ماه اضافه و کم میشن اینم لیست بازیاش PlayStation Plus games | A-Z of all game catalogue titles, classic catalogue, trials and more | PlayStation
3. پلاس دلوکس که علاوه بر قابلیت دوتای بالا چند تا بازی از ps1 و ps2 و ps3 داره که باید استریم کنین واسه ما بی خوده و قابلیت بازی کردن یکساعته از بازی های جدید
///////
واسه من اکسترا بهترین حالت هست تو این 6 ماهی که ps5 گرفتم هنوز بازی کم نیاوردم و وقت نکردم بازیای روز رو بگیرم

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
سلام دوستان،
من الان اشتراک اکسترا گرفتم،
اگه مثلا بازی فارکرای 6 بزنم تو بره تو لیست، اگه دو هفته دیگه از لیست بازیا خارج بشه میتونم بازی کنم یا حذف میشه؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
سلام دوستان،
من الان اشتراک اکسترا گرفتم،
اگه مثلا بازی فارکرای 6 بزنم تو بره تو لیست، اگه دو هفته دیگه از لیست بازیا خارج بشه میتونم بازی کنم یا حذف میشه؟
بازی های که خارج میشن قفل میشن
مثلا الان Stray از سرویس رفته اونایی که ادد کرده بودن بخوان اجراش کنن ارور میده

• Like
Reactions: amir200h

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوستان شاید این سوال بارها پرسیده شده باشه ولی من یه پلاس اسنشال دارم و حدودا تا دو ماه دیگه اعتبار داره اگر برفرض تا قبل از گرون شدنش من یک سال بخرم آیا از لحطه خرید اعمال میشه یا اینکه بعد از دوماه باقی مونده از اعتبار فعلیم به طور خودکار این یکسال که گرفتم فعال میشه ؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
سلام دوستان شاید این سوال بارها پرسیده شده باشه ولی من یه پلاس اسنشال دارم و حدودا تا دو ماه دیگه اعتبار داره اگر برفرض تا قبل از گرون شدنش من یک سال بخرم آیا از لحطه خرید اعمال میشه یا اینکه بعد از دوماه باقی مونده از اعتبار فعلیم به طور خودکار این یکسال که گرفتم فعال میشه ؟
تا اونجایی که میدونم همون موقع که میخری ۱۲ ماه به اشتراک الانیت اضافه میشه.

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
262

اضافه میشه، که البته خبر رسیده سونی بعد از پخش شدنه گرون شدنه سرویس، محدودش کرده به 2 سال پیش خرید رو، ولی بعد از گرون شدن بازم میتونین بگیرین هرچقدر که بخواید.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318

اضافه میشه، که البته خبر رسیده سونی بعد از پخش شدنه گرون شدنه سرویس، محدودش کرده به 2 سال پیش خرید رو، ولی بعد از گرون شدن بازم میتونین بگیرین هرچقدر که بخواید.

بعد میگن سونی طرفدار گیمره ،😐 انحصاری که شده ریمیک ریمستر ماشالا پلاس هرماه بدتر از ماه قبل قیمت اشتراک هم برده بالا ،👎از این طرف محدود کرده خریدو تا زمانی که گرون بشه😐 مردونه کسی که از سونی دفاع کنه فقط یه فن تعصبی 😤
حالا بمانده که تو گرون کردن بازی و کنسول پیش قدم بوده 😏
از طرفی هم همین پلاس اکسترا و.... از صدقه سری ماکرو وگرنه سونی عمرا از این ولخرجیا میکرد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستان از سایت پیمنتیفای | فروشگاه آنلاین انواع گیفت کارت | ارائه دهنده خدمات پرداخت بین المللی به هیچ وجه اکانت ظرفیتی و گیفت کارت نخرید .
پشتیبانیشون کلا جواب نمیده . تلفنشونم قطعه . دیشب گیفت کارت ۱۰دلاری خریدم ازشون هنوز تحویل ندادن . نوشته در حال انجام
با اینکه نماد الکترونیکی داره ، داره پول مردم و میخوره .
از جایی که همیشه ازش می‌گرفتم موجود نداشت اینجا گرفتم که کاش این کارو نمی‌کردم.
خلاصه حواستون باشه سایت‌هایی هستن با نماد الکترونیکی و درگاه پرداخت شاپرک که دارن تو روز روشن کلاه برداری میکنن.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
بعد میگن سونی طرفدار گیمره ،😐 انحصاری که شده ریمیک ریمستر ماشالا پلاس هرماه بدتر از ماه قبل قیمت اشتراک هم برده بالا ،👎از این طرف محدود کرده خریدو تا زمانی که گرون بشه😐 مردونه کسی که از سونی دفاع کنه فقط یه فن تعصبی 😤
حالا بمانده که تو گرون کردن بازی و کنسول پیش قدم بوده 😏
از طرفی هم همین پلاس اکسترا و.... از صدقه سری ماکرو وگرنه سونی عمرا از این ولخرجیا میکرد
ببین سونی کلا همشیه یه چشمش به مایکروسافته که بایدم باشه چون بازار رقابتی هست.همچنین مایکروسافت..یعنی یقین بدون اگر مایکروسافت اشتراک گیم پسش اینقدر سرو صدا نمی کرد الان ماها همون پلی استیشن پلاس قبلی رو داشتیم...حالا چرا سونی گرون کرده اشتراک هارو؟ چون مایکروسافت چند وقت پیش قیمت اشتراک های گیم پسشو برد بالا...سونی هم دید مایکروسافت برد بالا اینم که از خدا خواسته برد بالا...کلا این بازار رقابتی همچیش با دید زدن رقیب قابل پیشبینیه.

• Like
Reactions: EL-BARTO

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
اخه مش
ببین سونی کلا همشیه یه چشمش به مایکروسافته که بایدم باشه چون بازار رقابتی هست.همچنین مایکروسافت..یعنی یقین بدون اگر مایکروسافت اشتراک گیم پسش اینقدر سرو صدا نمی کرد الان ماها همون پلی استیشن پلاس قبلی رو داشتیم...حالا چرا سونی گرون کرده اشتراک هارو؟ چون مایکروسافت چند وقت پیش قیمت اشتراک های گیم پسشو برد بالا...سونی هم دید مایکروسافت برد بالا اینم که از خدا خواسته برد بالا...کلا این بازار رقابتی همچیش با دید زدن رقیب قابل پیشبینیه.
من قبول ندارم کلا سونی تا اندازه ی که به نفعشه رقابت میکنه چون الان بازار کنسول دستشه به یه ورشم نیست شما دقت کن ماکرو گیم پس گرون کرده ولی نه این اندازه از طرفی بازی های انحصاریش همون روز اول رو گیم پس عرضه میشه +بعضی مولتی پلتفرم ها
یادم نمیاد سونی چنین حرکتی زده باشه 🤔
سونی فقط نسل هفت داشت درست حسابی رقابت میکرد اونم چون داشت عقب میموند
وگرنه کلا به طرفدار جماعت باج نمیده
شانس آوردیم ماکرو هست وگرنه سونی رسماً جر میداد 😆

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
اخه مش

من قبول ندارم کلا سونی تا اندازه ی که به نفعشه رقابت میکنه چون الان بازار کنسول دستشه به یه ورشم نیست شما دقت کن ماکرو گیم پس گرون کرده ولی نه این اندازه از طرفی بازی های انحصاریش همون روز اول رو گیم پس عرضه میشه +بعضی مولتی پلتفرم ها
یادم نمیاد سونی چنین حرکتی زده باشه 🤔
سونی فقط نسل هفت داشت درست حسابی رقابت میکرد اونم چون داشت عقب میموند
وگرنه کلا به طرفدار جماعت باج نمیده
شانس آوردیم ماکرو هست وگرنه سونی رسماً جر میداد 😆
خب سونی هم دید ماکرو گرون کرده گرون کرد دیگه ... اگه اون گرون نمیکرد شاید اینم همچنین حرکتی نمیزد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر