PlayStation Plus

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,054
نام
نـــــــویـــــــــد
عزیزان بهترین بازی های ایندی که روی اکسترا هست چیان؟ پیشنهادتون چیه؟

بازی که خیلی زیاده و بستگی به سلیقه‌ی خودت داره ولی خب چندتارو میگم ببین به دردت میخورن یا نه.

9Monkeys of Shaolin
Abzu
Ashen
Alienation
Blasphemous
Bloodstained ritual of the night
Brothers a tale of two sons
Bound
Battle Chaser Nightwar
Child of Light
Children of Morta
Deadnation
Deadlight
Dead Cells
Enter the Gungeon
Fury Unleashed
Hotline Miami
Hollow Knight
Little Nightmare
Man Eater
My Friend Pedro
Overcooked 2
Patapon
Locoroco
Redeemer
The Messenger
The Artful Escape
Sundered
Strider
Resogun

خیلی چیزای دیگم هست که من بازی نکردم :D

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
868
بازی که خیلی زیاده و بستگی به سلیقه‌ی خودت داره ولی خب چندتارو میگم ببین به دردت میخورن یا نه.

9Monkeys of Shaolin
Abzu
Ashen
Alienation
Blasphemous
Bloodstained ritual of the night
Brothers a tale of two sons
Bound
Battle Chaser Nightwar
Child of Light
Children of Morta
Deadnation
Deadlight
Dead Cells
Enter the Gungeon
Fury Unleashed
Hotline Miami
Hollow Knight
Little Nightmare
Man Eater
My Friend Pedro
Overcooked 2
Patapon
Locoroco
Redeemer
The Messenger
The Artful Escape
Sundered
Strider
Resogun

خیلی چیزای دیگم هست که من بازی نکردم :D
آقا ممنون دقیقا یه همچین لیستی می خواستم که ببینم اول با کدوما شروع کنم :D
من bloodstain ritual of the night پیشنها میدم ۱۵ ۲۰ ساعتی گیم پلی داره خیلی قشنگه
ممنون

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,359
نام
مهدی
دوستان منم پلاس ترکیه گرفتم و چند سوال برام پیش اومده:
-دیتا رو حتما باید روی خود اکانت ترکیه دانلود کنم یا فرقی نمیکنه روی اکانت خودمم دانلود کنم؟
-الان stray رو گذاشتم دانلود و پازش کردم اگه روی اکانت خودم به دانلود ادامه بدم دیتا ریجن ترکیه میشه یا ریجن اکانت خودم که امریکاست؟
-الان اکانت خودم ظرفیت3 میشه؟
-اگه ظرفیت 3بشه تروقی ها دیگه ثبت نمیشن؟
-خودکار پلاس روی اکانت خودم هم شیر میشه که بتونم انلاین بازی کنم یا باید کار خاصی انجام بدم؟
-نیازی هست پسورد اکانت ترکیه رو عوض کنم؟چونکه دادمش به ترکی کالا میگم
ممنون میشم جواب بدید

• Like
Reactions: Arash-S212

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,054
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان بازی یاکوزا تاحالا بازی نکردم.سریه قشنگیه دانلود کنیم؟البته اینی که روی پلاسه میگم

اگه منظورت نسخه ۷ یا همون Like a Dragon هستش که تغییرات خیلی زیادی داشته نسبت به شماره‌های قبلیش. مبارزات بازی نوبتی شدن. یه گروه برای خودت درست میکنی و همه جا باهات هستن. شخصیتا جدید هستن و البته خیلی خووب. چیزی که در مورد یاکوزا باید بدونی و تو تمام نسخه‌هاش هم وجود داره اینه که خیلی خیلی باید با صبر و حوصله بازی کنی اگه میخوای لذت ببری و تمومش کنی. بازی پر از کات‌سین و دیالوگه. اینکه میگم "پر از" رو احتمالا خیلی خوب نتونی درک کنی ولی خیلی خیلی زیادن. بخش مهمی از بازی رو تشکیل میدن و اگه خستت کنن به مشکل خواهی خورد. محتوای بازی هم خیلی خیلی زیاده و اینم تو تمام نسخه‌ها هست. کلی ساید کوئست و ساید اکتیویتی تو بازی هست. مقدار خیلی زیادی مینی گیم و بازیای آرکید. اگر به تمام سطوح پلاس دسترسی نداری قطعا شماره ۷ خیلی شروع خوبی میتونه باشه واست. بازی خیلی با کیفیته و باید ببینی با سلیقت جور هست یا نه. معمولا خیلی نایابه کسی که تازه بخواد یاکوزا شروع بکنه و بتونه تمام نسخه‌هاشو تموم کنه چون شباهت خیلی زیادی بهم دارن مخصوصا از نظر کامبت (غیر از نسخه هفتم)، محیط بازی و لوکیشن‌هایی که میبینی و شخصیتای بازی (غیر از نسخه ۷). در کل با توجه به اینکه تازه میخوای وارد دنیای یاکوزا بشی قطعا از اولین تجربت لذت خواهی برد.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان منم پلاس ترکیه گرفتم و چند سوال برام پیش اومده:
-دیتا رو حتما باید روی خود اکانت ترکیه دانلود کنم یا فرقی نمیکنه روی اکانت خودمم دانلود کنم؟
-الان stray رو گذاشتم دانلود و پازش کردم اگه روی اکانت خودم به دانلود ادامه بدم دیتا ریجن ترکیه میشه یا ریجن اکانت خودم که امریکاست؟
دیتا رو با هر اکانتی دانلود کنی براساس اکانت اصلی پلاس (که ترکیه است) دانلود میشه
-الان اکانت خودم ظرفیت3 میشه؟
-اگه ظرفیت 3بشه تروقی ها دیگه ثبت نمیشن؟
-خودکار پلاس روی اکانت خودم هم شیر میشه که بتونم انلاین بازی کنم یا باید کار خاصی انجام بدم؟
این اکانت ترکیه میشه ظرفیت دو. بقیه اکانتهای روی کنسول از قابلیت های پلاس این دارن استفاده میکنن (برای همشون شیر شده) و ظرفیت دو و سه شدن برای اونا معنی نداره
-نیازی هست پسورد اکانت ترکیه رو عوض کنم؟چونکه دادمش به ترکی کالا میگم
حتما پسورد رو عوض کن و رمز دومرحله ای رو فعال کن

• Like
Reactions: Arash-S212 and db07

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دوستان بازی یاکوزا تاحالا بازی نکردم.سریه قشنگیه دانلود کنیم؟البته اینی که روی پلاسه میگم
این سوال منم بود :D
اگه منظورت نسخه ۷ یا همون Like a Dragon هستش که تغییرات خیلی زیادی داشته نسبت به شماره‌های قبلیش. مبارزات بازی نوبتی شدن. یه گروه برای خودت درست میکنی و همه جا باهات هستن. شخصیتا جدید هستن و البته خیلی خووب. چیزی که در مورد یاکوزا باید بدونی و تو تمام نسخه‌هاش هم وجود داره اینه که خیلی خیلی باید با صبر و حوصله بازی کنی اگه میخوای لذت ببری و تمومش کنی. بازی پر از کات‌سین و دیالوگه. اینکه میگم "پر از" رو احتمالا خیلی خوب نتونی درک کنی ولی خیلی خیلی زیادن. بخش مهمی از بازی رو تشکیل میدن و اگه خستت کنن به مشکل خواهی خورد. محتوای بازی هم خیلی خیلی زیاده و اینم تو تمام نسخه‌ها هست. کلی ساید کوئست و ساید اکتیویتی تو بازی هست. مقدار خیلی زیادی مینی گیم و بازیای آرکید. اگر به تمام سطوح پلاس دسترسی نداری قطعا شماره ۷ خیلی شروع خوبی میتونه باشه واست. بازی خیلی با کیفیته و باید ببینی با سلیقت جور هست یا نه. معمولا خیلی نایابه کسی که تازه بخواد یاکوزا شروع بکنه و بتونه تمام نسخه‌هاشو تموم کنه چون شباهت خیلی زیادی بهم دارن مخصوصا از نظر کامبت (غیر از نسخه هفتم)، محیط بازی و لوکیشن‌هایی که میبینی و شخصیتای بازی (غیر از نسخه ۷). در کل با توجه به اینکه تازه میخوای وارد دنیای یاکوزا بشی قطعا از اولین تجربت لذت خواهی برد.
مرسی از توضیحاتت. فقط یه چیزی، داستان اونقدر کِشِش داره که بشه با کات سین ها کنار اومد؟ من با دیالوگ و کات سین زیاد مشکلی ندارم توی بازی به شرطی که اراجیف نباشه :D و اینکه میگی "خیلی خیلی زیادن" یعنی از MGS هم حتی؟

• Like
Reactions: Arash-S212

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,054
نام
نـــــــویـــــــــد

مرسی از توضیحاتت. فقط یه چیزی، داستان اونقدر کِشِش داره که بشه با کات سین ها کنار اومد؟ من با دیالوگ و کات سین زیاد مشکلی ندارم توی بازی به شرطی که اراجیف نباشه :D و اینکه میگی "خیلی خیلی زیادن" یعنی از MGS هم حتی؟

آره داستان و کرکتراش و همینطور صداگذاریشون خووبه واقعا. یعنی اگه ذره‌ای علاقه به زبان و فرهنگ جاپون داشته باشی خیلی خوشت میاد از بازی. کلا اونقدری گیرا هست که نگهت داره. در مقایسه با MGS اگر بخوام بگم نه دیگه در اون حد نی :D استارت یکی از نسخه‌هاشو بزنید قشنگ دستتون میاد چطوریاس سیستمش. اگر به اکسترا/پرمیوم دسترسی دارید حتما اول زیرو رو شروع کنید. هم از لحاظ داستانی و هم اینکه بین تمام نسخه‌ها (غیر از Like a Dragon) کاملترین سیستم مبارزات و محتوا رو داره. البته LaD از لحاظ داستان و شخصیت کاملا از باقی نسخه‌ها جداس و اگر بخواید اول با اون شروع کنید مشکلی نیس. من خودم اولین یاکوزایی که بازی کردم خیلی چسبید بهم. واقعا دنیای جالب و خاصی داره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,298
نام
امیر حسین

منم اونقدر یاکوزا نزدم... ولی کمم نزدم :-"

یاکوزا 0-1-2 و الان سه رو دارم میزنم، جاجمنت هم زدم که میشه گفت در همین راستاست :D

چندتا مورد، به نظر من از نظر داستانی شدیدا همه شون پتانسیل دارن بشینی پاشون و از ایراداتش چشم پوشی کنی، کلا اونقدر پلات توئیست دارن و کلا بازی یه جوری روایت میشه که همیشه تشنه ت نگه میداره:D (بین اینا هم یاکوزا0 یه چیز دیگه ست اصلا :x :x :x ، جاجمنت هم خیلی خوب بود!)

همینطور که نوید گفت بازی پر از ساید اکتیویتیه! خیلییییییی زیاد!!!!! (پ.ن: اصلا و ابدا فکر پلات تو سری نکنید که باید برید شوگی و فلان هم یاد بگیرید حتی:)) وضعیتی:)) )

یه بخش ساب استوری داره که همون ماموریت های فرعین، از موارد طنز داره، تا حالا مبارزات و مسابقات و ...
خیلی ساده ن، و گاها مضحک(ولی باحال از نظر من:-" ) ، که اگر بخوای بریشون خیلی وقت گیرن
...
در این حد وقت گیر که برای مثال الان من دارم یاکوزا3 میرم، 4ساعت پای بازیم، 3ش دارم ساب استوری میرم و یکم اکتیویتی متفرقه(هاست کلاب و مینی گیم و ...) یک ساعتش بخش داستانی که نصفش همون دیالوگ و کاتسینه :D (البته خسته نمیشما! چون ساید اکتیویتی هاش رو دوست دارم انقدر وقت میزارم براش:D )

با MGS مقایسه نشه، اونجا اکثریتش کات سین های خفن کارگردانی شده ست
اینجا هم کاتسین خفن داره، ولی بخش دیالوگ ها(و گاها یا حتی اکثرا بدون صداگذاری) خیلی بیشتره! مخصوصا ساب استوری ها کلا صداگذاری ندارن (بازی ژاپنی زده باشید میدونید عادیه تو فرعی جات:-" )

کلا بازی AAA نیست:-"

----

مورد بعدی، شهر اصلی بازی کاموروچو توی کل سری هست، درسته زمان های مختلفه و ممکنه متفاوت باشه کمی شهر، ولی کوچه پس کوچه هاش رو کامل حفظ میشید:-"
ممکنه از این نظر براتون تکراری بشه!
بعضی شماره ها شهرهای دیگه هم دارن البته! (حتی اون شهرهای دیگه هم تو نسخه های دیگه یک سریشون هستن:-" ... توی 3 من الان شهر جدیدی دیدم که تو بازی های قبل و جاجمنت نبود! آها جاجمنت هم کاموروچو هست:-" )

---

سیستم مبارزات، بازسازی ها کلا یکم متفاوت ترن، سبک های مختلف دارن، و یاکوزا0 کلا دوتا کاراکتر و هر کاراکتر با 3~4سبک مبارزه ی متفاوت هست

ولی راستش رو بگم، الان که دارم 3 میزنم که صرفا ریمستر هست ، بیشترین تغییری که من تو بازی حس کردم، مینی گیم بیس بالش هست:)) و نه مثلا مبارزاتش:))

حتی گرافیکشم اونچنان تو ذوق نمیزنه بگم قدیمیه:-" (و مسلما جدید و به راز و خفنم نیست:D ریمستر بازی PS3ه:-" حساس نباشید مشکلی ندارید:D )

---

خلاصه پیشنهاد من :

یاکوزا 0 و 7 هر دو برای شروع عالی هستن چون دو بازی کاملا متفاوتن، از گیم پلی گرفته تا شخصیت ها!

صرفا اگر میخواید از اول بزنید، من پیشنهاد میکنم یاکوزا 0 رو امتحان کنید، اگر جذب شدید بعدیاشم برید...
اگرم نشدید که خوب نرید :(
نهایت اگر JRPG و سبک نوبتی دوست دارید، یاکوزا7 هم یه امتحانی کنید!(بستگی داره از چه مواردی توی یاکوزا 0 خوشتون یا بدتون اومده باشه:-" )

ولی خدایی 0 برای من یکی از به یاد موندنی ترین داستان های نسل قبل رو داشت! واقعا چسبید! :x

---

برنامه ی خودم این هست که الان سه رو تموم کنم، بینش یک بازی دیگه بزنم، بعد بیام سر وقت 4 و کلا یک در میون بیام جلو که گیم پلی و شهرش و حتی حال و هواش اونقدر دیگه برام حس تکراری رو نده!

کلا از سری 6 و 7 رو نداشتم، که با خبر اومدنشون روی پلاس برنامه م رو انداختم جلو، که بعدا گیر نکنم به زمان احتمالی پریدن 6 از رو سرویس و مجبور بشم قبلیا رو اسپید ران برم یا پشت سر هم، از ترس رفتنش:D

TheWhiteKnight

کاربر سایت
Jun 28, 2014
75
نام
Alireza
دوستان من یه اشتراک اکسترا داشتم هفته پیش تموم شد، دقیقا یه روز مونده به اینکه تموم بشه اینترنت کنسولو کلا قطع کردم
الان یه هفته اس همه بازیای دانلودی رو بدون مشکل اجرا میکنم (فقط انلاین نداره که برام مهم نیست، من داستانی رو ترجیح میدم)
میخواستم ببینم تا کی میتونم اینجوری ادامه بدم؟ چون شنیده بودم پی اس فایو هفته ای یه بار میخواد که به اینترنت وصل بشه. درسته؟

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
339
نام
Ahmadreza
دوستان من یه اشتراک اکسترا داشتم هفته پیش تموم شد، دقیقا یه روز مونده به اینکه تموم بشه اینترنت کنسولو کلا قطع کردم
الان یه هفته اس همه بازیای دانلودی رو بدون مشکل اجرا میکنم (فقط انلاین نداره که برام مهم نیست، من داستانی رو ترجیح میدم)
میخواستم ببینم تا کی میتونم اینجوری ادامه بدم؟ چون شنیده بودم پی اس فایو هفته ای یه بار میخواد که به اینترنت وصل بشه. درسته؟
تا هفت روز نباید مشکلی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر