PlayStation Plus

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
سلام. من یه اکانت روی کنسول دارم که ریجن 2 هست. حالا میخوام با این اکانت انلاین بازی کنم که البته باید پلاس براش خرید. حالا امکانش هست که یه اکانت دیگه با یه ایمیل دیگه که ریجن 1 هست روی همون دستگاه بسازم و برای این ریجن امریکا پلاس بگیرم. و بعد با همون اکانت اولیه ریجن 2 ام انلاین بازی کنم و اطلاعاتم مثل ای دی و تروفی هام و فرند لیستم هم مال همون ریجن 2 باشه؟ نمیدونم منظورم رو درست رسوندم یا نه؟

آره میشه! فقط موقع ساختن یوزر جدید گزینه ی Primary رو بزن.
فقط با یوزر اولت(همون ریجن2 ) نمیتونی Saveهات رو به صورت آنلاین ذخیره کنی(بکاپ بگیری:-" ) + آواتارهایی که با یوزر ریجن1ت بگیری رو بقیه ی یوزرها قابل استفاده نیست!
اما بقیه ی امکانات پلاس در دسترسه! :D

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
آره میشه! فقط موقع ساختن یوزر جدید گزینه ی Primary رو بزن.
فقط با یوزر اولت(همون ریجن2 ) نمیتونی Saveهات رو به صورت آنلاین ذخیره کنی(بکاپ بگیری:-" ) + آواتارهایی که با یوزر ریجن1ت بگیری رو بقیه ی یوزرها قابل استفاده نیست!
اما بقیه ی امکانات پلاس در دسترسه! :D

اها... ممنون. اون اواتار که تا حالا نگرفتم و فکر نکنم بدردم هم بوخوره ولی این سیو انلاین دقیقا چه مشکلی ایجاد میکنه؟ یعنی اگه توی بازی انلاین لول بگیرم توی اکانتم ذخیره نمیشه ولی روی دستگاه ذخیره میشه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
اها... ممنون. اون اواتار که تا حالا نگرفتم و فکر نکنم بدردم هم بوخوره ولی این سیو انلاین دقیقا چه مشکلی ایجاد میکنه؟ یعنی اگه توی بازی انلاین لول بگیرم توی اکانتم ذخیره نمیشه ولی روی دستگاه ذخیره میشه؟
نه! مثلا اگر یکهویی خدایی نکرده کنسول به فنا بره، Saveهاتون رو آنلاین دارید! :d
البته الان فکر کنم بشه همه ی بازی ها saveهاش رو ریخت روی فلش و ...! (روی PS3 بعضی بازی ها قفل بود و چنین امکانی نداشت! PS4 رو نمیدونم:-" )
در کل چیز مهمی نیست! :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه! مثلا اگر یکهویی خدایی نکرده کنسول به فنا بره، Saveهاتون رو آنلاین دارید! :d
البته الان فکر کنم بشه همه ی بازی ها saveهاش رو ریخت روی فلش و ...! (روی PS3 بعضی بازی ها قفل بود و چنین امکانی نداشت! PS4 رو نمیدونم:-" )
در کل چیز مهمی نیست! :d
اره میشه
Setting > Save management > Copy to USB
فک کنم از اول عرضه 4 این اپشن بود اگر اشتباه نکنم D:

بازیهای انلاین معمولا با server هایه خودشون synch میشه D:

amirvv

کاربر سایت
Sep 15, 2014
99
اقایون یه سوال من با پلاس ژاپن بازی tomb raider رو دانلود کردم دیتا هم ریجن ژاپن یا همون دو دانلود کردم وقتی میرم تو بازی ارور corrupt file میده مشکلش چیه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقایون یه سوال من با پلاس ژاپن بازی tomb raider رو دانلود کردم دیتا هم ریجن ژاپن یا همون دو دانلود کردم وقتی میرم تو بازی ارور corrupt file میده مشکلش چیه؟
corrupt file که یعنی فایلی که گرفتی خرابه ...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
شخصی lara croft and temple of orisis رو نسخه ی پلاسش رو با 14 روزه رایگان گرفته ؟ زبان بازی ژاپنی هست ؟
میخوام بدونم فقط برای منه یا کلا پلاس ژاپنیش زبانش ژاپنیه
ممنون

boyswon

کاربر سایت
Jun 21, 2015
9
دوستان من اگه بخوام لایسنس یه بازی از سونی بخرم اون میشه اکانت خام درسته ؟ بعدش اگه بخوام ظرفیت 3 شو بفروشم باید user و pass آیدیمو رو بدم به شخص خریدار درسته ؟ یعنی خودم دیگه به اون psn id دیگه دسترسی ندارم ؟ خب من ممکنه با اون آیدی 10 تا بازی خریده باشم اینجوری جور در نمیاد که

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
یه سوال اگه یه بازی که برای پلاس اومده رو دانلود کنیم بعد که پلاسمون تموم شد با یه اکانت دیگه پلاس بگیریم میشه دوباره ازون بازی استفاده کرد ؟ :-?

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال اگه یه بازی که برای پلاس اومده رو دانلود کنیم بعد که پلاسمون تموم شد با یه اکانت دیگه پلاس بگیریم میشه دوباره ازون بازی استفاده کرد ؟ :-?
خیر نمیشه. باید برایه اکانتی که بازی خریده شده پلاس بگیری

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. من یه مشکلی پیدا کردم. من قدیم دموی لیمبو رو دانلود کرده بودم ولی حالا هر چی دمو رو پاک می کنم و دوباره بازی نسخه ی کامل پلاس رو با PSX درون دستگاه می ریزم ، باز مثل دموی بازی از یه جایی به بعدش میگه برو نسخه ی کاملش رو بگیر و وقتی می رم نسخه ی کامل رو دانلود کنم می نویسه که نصبه. من بازی رو با PSX و لینکی که یکی از دوستان توی همین بازی سنتر گذاشته بود می ریزم. حالا چی کار کنم ؟؟؟؟​

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

خیر نمیشه. باید برایه اکانتی که بازی خریده شده پلاس بگیری

بستگي داره ارمان !
من يه بار KZ : ShF رو با يه اكانت ژاپن دانلود كردم ! بعد كه پلاس اش تموم شد و يه اكانت ديگه زدم گفتم اي داد بيداد باز بايد كلي بشينم تا 40 گيگ بازي اپلود بشه رو دستگاه ولي در كمال تعجب ديدم قفل بازي با پلاس اكانت بعدي كه زدم باز شد :d

فكر كنم بيشتر به CUSA و كد بازي مربوط باشه
البته من اكانت قبل ترش رو يادم نيست پاك كرده بودم يا نه ولي فكر كنم جواب بده البته اگر از يه ريجن باشن

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
بستگي داره ارمان !
من يه بار KZ : ShF رو با يه اكانت ژاپن دانلود كردم ! بعد كه پلاس اش تموم شد و يه اكانت ديگه زدم گفتم اي داد بيداد باز بايد كلي بشينم تا 40 گيگ بازي اپلود بشه رو دستگاه ولي در كمال تعجب ديدم قفل بازي با پلاس اكانت بعدي كه زدم باز شد :d

فكر كنم بيشتر به CUSA و كد بازي مربوط باشه
البته من اكانت قبل ترش رو يادم نيست پاك كرده بودم يا نه ولي فكر كنم جواب بده البته اگر از يه ريجن باشن
نه دوست عزیز حتی اگه ریجن اکانتاتون هم یکی باشه بازم نمیشه
احتمالا شما اون موقع که یه اکانت جدید ساخته بودید کیلزون هنوز برا پلاس فری بوده شما اونو فقط تو اکانت جدید ادد کردین و اجرا شده

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. من یه مشکلی پیدا کردم. من قدیم دموی لیمبو رو دانلود کرده بودم ولی حالا هر چی دمو رو پاک می کنم و دوباره بازی نسخه ی کامل پلاس رو با PSX درون دستگاه می ریزم ، باز مثل دموی بازی از یه جایی به بعدش میگه برو نسخه ی کاملش رو بگیر و وقتی می رم نسخه ی کامل رو دانلود کنم می نویسه که نصبه. من بازی رو با PSX و لینکی که یکی از دوستان توی همین بازی سنتر گذاشته بود می ریزم. حالا چی کار کنم ؟؟؟؟
کسی نیست کمکم کنه ؟؟؟؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
نه دوست عزیز حتی اگه ریجن اکانتاتون هم یکی باشه بازم نمیشه
احتمالا شما اون موقع که یه اکانت جدید ساخته بودید کیلزون هنوز برا پلاس فری بوده شما اونو فقط تو اکانت جدید ادد کردین و اجرا شده

داداش ديگه من اينو كامل يادمه كه بيشتر از يك ماه بازي كردم
دو تا اكانتي كه ساختم توي اولي دانلود كردم و بعد بازي كردم وقتي تموم شد دومي رو پلاس كردم و روي هموني كه دانلود كرده بودم بازي رو ادامه دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر