PlayStation Plus

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان الان من 1 ماه از پلاسم بگذره بهم بازی رایگان میده سونی ؟ خودش نوتیفیکشن میزنه یا خودم باید برم جایی رو چک کنم ؟

بازی مثل Metal Slug میشناسید بهم معرفی کنید ؟؟؟؟؟ فری باشه که چه بهتر ولی غیر فری با کیفیت بهتر باز بهتره :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان الان من 1 ماه از پلاسم بگذره بهم بازی رایگان میده سونی ؟ خودش نوتیفیکشن میزنه یا خودم باید برم جایی رو چک کنم ؟

بازی مثل Metal Slug میشناسید بهم معرفی کنید ؟؟؟؟؟ فری باشه که چه بهتر ولی غیر فری با کیفیت بهتر باز بهتره :D
اگر پلاس شما تموم بشه خیر
فقط در زمانی که پلاس داری میتونی بازیا رو add کنی
×_× تو ذهنم نیست الان D: ولی یه بازی چند وقت پیشا واسه پلاس اومده بود استایله metal slug بود ولی اسمش خاطرم نیست

چی میشه دی ال سی دستینی dark below فری بشه :bighug:
من بازیم رجین ۲ هست و اگه بخوام بگیرم مجبورم ۲۰ پوند پاش خرج کنم و و برا اکانت رجین ۲ ام هم پلاس بگیرم کلا زیاد گرون میشه ۱۵۰ تومن اینا!:|
یادم نمیاد تا حالا DLC رو free کرده باشن ولی باز بکنن این کار رو خوبه D:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
اگر پلاس شما تموم بشه خیر
فقط در زمانی که پلاس داری میتونی بازیا رو add کنی
×_× تو ذهنم نیست الان D: ولی یه بازی چند وقت پیشا واسه پلاس اومده بود استایله metal slug بود ولی اسمش خاطرم نیست

یادم نمیاد تا حالا DLC رو free کرده باشن ولی باز بکنن این کار رو خوبه D:
ممنون ارمان جان
ولی من منظورم چیز دیگه بود
منظورم این بود که من الان پلاس 12 ماهه Redeem کردم ،
الان هم 2-3 هفته گذشته از وقتی که Redeem کردم

الان 1 ماه که از پلاس بودن من بگذره بازی فری میگیرم ؟ چون مثل این که هر ماه 2 تا بازی میده درسته ؟
بعدش ، ماه بعدی که بازی جدید بده بازی قبلی هیچی نمیشه که ؟؟؟

راستی در مورد این موضوع که فقط وقتی که پلاس باشیم میشه بازیشون کرد :
وقتی پلاس تموم شد و ما با وقفه مثلاً 1 ماه بعد دوباره پلاس بگیریم ، اون بازی ها برمیگرده ؟ یا کلاً هیچی میشه ؟

این سوالم هم پاسخ ندادید :
بازی ای که بهم رایگان میده رو خودش نوتیفیکشن میزنه یا خودم باید برم از استور بگردم پیدا کنم ؟ پیدا کردنش چطوریه ؟؟

ببخشید سوال زیاد شد

ممنون

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
ممنون ارمان جان

الان 1 ماه که از پلاس بودن من بگذره بازی فری میگیرم ؟ چون مثل این که هر ماه 2 تا بازی میده درسته ؟

وقتی پلاس تموم شد و ما با وقفه مثلاً 1 ماه بعد دوباره پلاس بگیریم ، اون بازی ها برمیگرده ؟ یا کلاً هیچی میشه ؟

بازی ای که بهم رایگان میده رو خودش نوتیفیکشن میزنه یا خودم باید برم از استور بگردم پیدا کنم ؟ پیدا کردنش چطوریه ؟؟

ببخشید سوال زیاد شد

ممنون

تا زمانی که پلاس داری بازیها روی اکانتت میمونه و میتونی بازی کنی
وقتی تمام شد مثلا یه مدت پلاس نباشی نمیتونی بازیها رو اجرا کنی ولی به محض اینکه دوباره پلاس بشی میتونی بازی های قبل رو استفاده کنی.
تو استور به راحتی دریافت میکنی بازیهای هر ماه رو

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون ارمان جان

ببخشید سوال زیاد شد

ممنون
خواهش عزیز :)
از همون روزی که بزنی تا 12 ماه بعد قابل استفاده هست و دسترسی کامل به پلاس داری مثل cloud storage و بازیهای پلاست و تخفیفات plus. الا cloud stroage که auto میتونه upload کنه بقیه رو notli نمیده خودت باید بری بخشه store و قسمت ps plus همیشه بازیها اونجا هست. add اشون میکنی و میتونی تا زمانی که پلاس داری از اینا استفاده کنی و هرچند بار خواستی هم پاک و دانلود کنی ولی زمانی که پلاس تموم شد تا روزی که دوباره تمدید کنی از دسترس خارج میشن...

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان خبری از بازیهای پلاس ماه بعد نیومده ؟
تو یه سایت نوشته بود امکان داره برای PS3 بازی dishonored رایگان بشه ولی دیگه چیزی درمورد بازیهای PS4 نگفته بود

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
یه سئوالی برام پیش اومده
چرا سونی به ps3 انقدر داره بها میده؟ :| هم تعداد بازهای فریه ماهیانش بیشتره هم اکثر بازیا تو طبقه بندی triple A هستند در صورتی که اکثر بازیهایی که واسه ps4 ریلیز میشه indieند!؟
این دیگه چطور سیاستیه؟ بجا اینکه یوزرهای نسل قبل رو ترغیب کنه به نسل جدید, بیشتر داره بهشون بها میده :|

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
یه سئوالی برام پیش اومده
چرا سونی به ps3 انقدر داره بها میده؟ :| هم تعداد بازهای فریه ماهیانش بیشتره هم اکثر بازیا تو طبقه بندی triple A هستند در صورتی که اکثر بازیهایی که واسه ps4 ریلیز میشه indieند!؟
این دیگه چطور سیاستیه؟ بجا اینکه یوزرهای نسل قبل رو ترغیب کنه به نسل جدید, بیشتر داره بهشون بها میده :|
شاید یه دلیلش اینه ps4 هنوز انچنان بازیAAA قدیمی زیاد نداره دوما الان همه استدیو هایه انحصاری سونی دارن واسه 4 بازی درست میکنن ونسل قبل دیگه هیچی نداره برعکس مایکرو که حداقل horizon 2 و تایتان فال رو داد پس یه همچین چیزی حداقل کاریه که سونی میتونه بکنه.

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
میگم من ps plus ام دو روزه رایگان بود. از 2k15 wwe گرفتم. صبح خواستم بازی کنم سرور ها قطع بود. لعنتی شب هم لگ بود. 1 ثانیه اینا delay داشت. :d
خلاصه خواستم بپرسم ps plus یک ماهه می ارزه اصلا به قیمتش نسبت به 3 ماهه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر