PlayStation Plus

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام من بازی VALIANTS HEARTS دانلود کردم رو کنسولم نصبه ولی روش قفل زده و اینو میگه canot use the content the content has expired پلاسم از یه پروفایل دیگه دارم اکتیوم هست بازیای دیگرو میاره ولی اینو:(

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
سلام من بازی VALIANTS HEARTS دانلود کردم رو کنسولم نصبه ولی روش قفل زده و اینو میگه canot use the content the content has expired پلاسم از یه پروفایل دیگه دارم اکتیوم هست بازیای دیگرو میاره ولی اینو:(
سلام
باید تو همون اکانتی که پلاس‌دارید بازی رو دان کنید.اگه کردید restore license رو بزنید درست میشه.

sSLIPKNOT

کاربر سایت
Aug 19, 2011
47
با سلام
فکر کنم کنسول من ریجن یک هست ( کد cuh-1115a)
اکانت امریکا ( ریجن 1 )ساختم و میخوام یک اشتراک 1 ساله پلاس آمریکا بگیرم .
سوالم اینه که با این اشتراک فقط باید تو سرور های امریکا ان لاین پلی کنم یا ربطی نداره ؟

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
با سلام
فکر کنم کنسول من ریجن یک هست ( کد cuh-1115a)
اکانت امریکا ( ریجن 1 )ساختم و میخوام یک اشتراک 1 ساله پلاس آمریکا بگیرم .
سوالم اینه که با این اشتراک فقط باید تو سرور های امریکا ان لاین پلی کنم یا ربطی نداره ؟

دوست گلم ربطی نداره تو میتونی با اکانت اروپا و ژاپن بازی کنی اما فقط از بازیهای پلاس رایگان آمریکا میتونی استفاده کنی

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,516
Dishonored بازی رایگان ماه آپریل برای PS3!
Dishonored Releasing at Free PS Plus Game in April

dishonored_goty_pc.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان به همه 10 دلار داده به من هم داده ولي تا 31 مارچ منقضي ميشه يعني زودتر خرجش كنيد :|:d
حدود 20 روز ديگه وقت داره

ويرايش :
خير دوستان به همه نداده :| به يه سري داده
من بقيه اكانت هاي us ام رو چك كردم ديدم هيچي نبود :| فكر كنم به كساني كه توي اين چند هفته خريد داشته يه چيزي داده
من پلاس خريده بودم كه بهم يه چيزي داد :|

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
جريانه این 10$ چیه به همه میده یا random میده به هرکی بخواد?

بالاتر ويرايش كردم !
فكر كنم يكي ديگه از شرط هاش هم اكتيو بودن اكانت توي 2015 باشه چون جالب بود اكانت هاي ديگه ام از اخر 2014 به اينور ديگه از سوني ايميل نگرفته بودن !!!

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوستان به همه 10 دلار داده به من هم داده ولي تا 31 مارچ منقضي ميشه يعني زودتر خرجش كنيد :|:d
حدود 20 روز ديگه وقت داره

ويرايش :
خير دوستان به همه نداده :| به يه سري داده
من بقيه اكانت هاي us ام رو چك كردم ديدم هيچي نبود :| فكر كنم به كساني كه توي اين چند هفته خريد داشته يه چيزي داده
من پلاس خريده بودم كه بهم يه چيزي داد :|

من که موندم تو این کارا سونی اگه به کسانی که خرید کرده بودن تو این چند هفته اخیر اول همه باید به من میداد :|

:d

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133

سوالی در مورد PSn داشتم
من میخوام Season Pass بازی Driveclub بگیرم برای اینکار باید حسابم رو شارژ کنم ولی مشکل اینجاست که اکانت اصلی من ریجن دو هست . من یه اکانت دیگه هم روی دستگاهم دارم که ریجن یک هست و پلاس روی اون اکتیو هست و من از این طریق روی ریجن اصلیم که ریجن دو باشه بازی می کنم.
حالا میخواستم ببینم که اگر حسابم رو برای ریجن یک شارژکنم سیزن پس رو روی اکانت ریجن یکم بخرم میتونم از اون روی اکانت اصلیم استفاده کنم یا نه ؟
اگر امکان این کار نیست برای شارژ حساب ریجن 2ام راهی هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر