PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

ممنون
خب من الان طبق همون آموزش این اکانتو که پلاس داره اکتیو کردم (‌امضام )
اون یکی رو هم new user درست کردم و log in شدم . الان چجوری بفهمم اون پلاس رو داره یا نه ؟

(‌ همه این گرفتاری ها واسه اینه که بتونم از اون کد ۱.۰۰۰.۰۰۰ GTA استفاده کنم که ظاهرا فقط رو اکانتهای آمریکا قابل استفادس )

سلام ببخشید اگه سوالم تکراریه این قابلیتplus که میشه 1ساعت از بازیها رو بازی کرد چجوریه فقط چند تا بازیه محدود یا همش رو میشه باید نخسه رو به صورت کامل دانلود کرد یا منظورش همون بازی های دمو هست مثلا gta v میشه[h=1][/h]

سلام
من باندل دستینی رو خریدم و توش پلاس 1 ماهه رایگان داره و خودم هم 1 ساله خریدم..حالا دو تا سوال:
1. میشه هر دوتا رو فعال کرد؟
2.تارخ انقضا دارن ؟ یعنی فعلا نمیخوام و نمیتونم(بخاطر وصل نشدن به psn) آنلاین بازی کنم در صورتی که فعالشون نکنم همیشه قابل استفاده هستن؟

سلام
من باندل دستینی رو خریدم و توش پلاس 1 ماهه رایگان داره و خودم هم 1 ساله خریدم..حالا دو تا سوال:
1. میشه هر دوتا رو فعال کرد؟
2.تارخ انقضا دارن ؟ یعنی فعلا نمیخوام و نمیتونم(بخاطر وصل نشدن به psn) آنلاین بازی کنم در صورتی که فعالشون نکنم همیشه قابل استفاده هستن؟

سلام
1.نمیشه دو تا رو با هم فعال کرد یعنی 1ساله روبزنی بعد اون یک ماهه رو بزنی بشه 13 ماه
2.در مورد 1 ماه دستنی اگر بازی رو نصب کنی و حتی بازی نکنی و به نت وصل بشی و آنلاین بشی اون یک ماهت شروع میشه حتی اگر بازی نکنی در مورد تاریخ انقضای پلاس 1 ساله شما هم اطلاع ندارم

سلام دوستان . یه بازی دیجیتالی (Steam world dig) رو که برای اعضای پلاس رایگان هست رو دانلود کردم . حالا این بازی رو همیشه میشه بازی کرد یا این که تا وقتی که عضو پلاسم قابلیت بازی داره ؟؟

سلام دوستان . یه بازی دیجیتالی (Steam world dig) رو که برای اعضای پلاس رایگان هست رو دانلود کردم . حالا این بازی رو همیشه میشه بازی کرد یا این که تا وقتی که عضو پلاسم قابلیت بازی داره ؟؟
تا وقتی عضو پلاسی ، تموم بشه هم می تونی بعدا پلاس بگیری بازم بازی کنی...

دوستان این بازی هایی که با عضویت تو پلاس رایگان میشه دانلود کرد ارزش 10 دلار هزینه کردن داره؟ چون من کنسولو تازه گرفتم دیگه حالا حالا ها پولی واسه خرید بازی ندارم.. میگم حداقل با این بازی ها سرگرم شم

فک کنم روی همه کارتای پلاس نوشته که تا یکسال وقت داری که Redeem شون کنی اما
من یک کارت یکساله پلاس داشتم که حدودا 5 ماه از خریدش (اینترنتی) می گذشت، و من فکر می کردم که تا 7 ماه دیگه وقت دارم
تا ازش استفاده کنم ولی چشت روز بد نبینه که وقتی واردش کردم دیدم سوخته... . خلاصه به نظرم یا همین الان ازش استفاده کن یا
ماکزیمم تا یه ماه دیگه. بدون که اگه چند ماهش از بین بره بهتره تا اینکه همش از بین بره! :d

- - -ویرایش - - -

دوستان این بازی هایی که با عضویت تو پلاس رایگان میشه دانلود کرد ارزش 10 دلار هزینه کردن داره؟ چون من کنسولو تازه گرفتم دیگه حالا حالا ها پولی واسه خرید بازی ندارم.. میگم حداقل با این بازی ها سرگرم شم

با 10 دلار، فقط یه دونه indie خوب گیرت میاد، پلاس هم الان همه بازی هاش indie ان پس فرقی نداره. اما نکته
مثبت پلاس اینه که تو این ماه سه تا بازی indie برای ps4 گذاشته و که من تو پایین آوردم (اولیش خیلی محبوبه).
بنابراین ارزششو داره، تازه تقریبا تا دو هفته دیگه بازی های ماه دسامبرش ارائه میشه که یکیش Injustice است که
ارزشش خیلی بیشتر از 10 دلاره. ولی باید سریع باشی تا از همه اینا بتونی کمال استفاده رو ببری!

1- the binding of Isaac
2-steamworld dig
3- escape plan

با 10 دلار، فقط یه دونه indie خوب گیرت میاد، پلاس هم الان همه بازی هاش indie ان پس فرقی نداره. اما نکته
مثبت پلاس اینه که تو این ماه سه تا بازی indie برای ps4 گذاشته و که من تو پایین آوردم (اولیش خیلی محبوبه).
بنابراین ارزششو داره، تازه تقریبا تا دو هفته دیگه بازی های ماه دسامبرش ارائه میشه که یکیش Injustice است که
ارزشش خیلی بیشتر از 10 دلاره. ولی باید سریع باشی تا از همه اینا بتونی کمال استفاده رو ببری!

1- the binding of Isaac
2-steamworld dig
3- escape plan

این بازی اول چه محبوبیتی داره؟؟! یاد آتاری افتادم D:

این بازی اول چه محبوبیتی داره؟؟! یاد آتاری افتادم D:
اونایی که بازی کردن،میفهمن محبوبیت برای چیه! :d
و چرا تا قبل از عرضه ی این نسخه،خیلیا همچنان هم داشتیم اون نسخه ی 2011 رو بازی میکردیم! :d

بازی ها فقط به گرافیک ختم نمیشن! یه چیزی به نام گیم پلی هم دارن :d یک چیزی به نام گیم پلی چالش بر انگیز هم دارن! وقتی Isaac رو بزنی خوب با اینا آشنا میشی :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or