PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
REsogun تا کی مجانی هستی ؟
Dont stave که 6 روز بیشتر نمونده ....
دو تاشون 8 روز دیگه حذف میشن
این ها هم حذف میشن

سلام دوستان
این مدت بازی Dont starve که داره تموم میشه من فقط تو دانلود لیستم هستش یعنی هنوز به طور کامل dl نشده بعدش مشکلی پیش نمیاد که داره مدتش تموم بشه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

سلام دوستان
این مدت بازی Dont starve که داره تموم میشه من فقط تو دانلود لیستم هستش یعنی هنوز به طور کامل dl نشده بعدش مشکلی پیش نمیاد که داره مدتش تموم بشه؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
نه مشکلی پیش نمیاد حتی اگرم حذف بشه توی دانلود لیست شما موجوده هروقت خواستید میتونید بهش دست پیدا کنید

هفته دیگه میترسیم ! خدا کنه حجمش ترسناک نباشه ... Outlast ـو میگم ! :دی تروفیاش خیلی ضد حاله فقط :(

BRONZE:

ILLUMINATED
Restore power to the Administrative Block
FLUSHED
Drain the Sewers
SOAKED
Activate the sprinklers in the Male Ward
EMANCIPATED
Collect the key in the Female Ward

SILVER:

EDUCATED
Collect 15 documents and complete 15 recordings
PUNISHED
Finish the game

GOLD:

PULITZER
Collect all documents and complete all recordings
LUNATIC
Finish the game in Insane mode

سلام خدمت دوستان.

من یه یه هفته ای هست که ps4 خریدم ریجن 2 بعد تو خود کنسول زده 14 روز ps plus دارم اما موقعی که می خوام فعالش کنم نیاز به اطلاعات کارت داره راهی هست من بتونم از این استفاده کنم؟ ممنون

سلام خدمت دوستان.

من یه یه هفته ای هست که ps4 خریدم ریجن 2 بعد تو خود کنسول زده 14 روز ps plus دارم اما موقعی که می خوام فعالش کنم نیاز به اطلاعات کارت داره راهی هست من بتونم از این استفاده کنم؟ ممنون

هیچ راهی نداره که بتونی ازش استفاده کنی...

بچه ها یه سوال فنی از همتون و بخصوص اساتید :
plus uk بهتره یا us ??? از نظر بازی هایی که برای Plus free خواهند شد یا تخفیف خواهند خورد {میدونم الان یکی هست ولی یقیتا اینطوری نخواهد موند مثلا تو استور آمریکا الان کیلزون آف خورد !! ولی تو uk خیر
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید با تجربه خودتون و دیدگاهتون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or