PlayStation Plus

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

من از پلاس 14 روزه اکانت ژاپن استفاده کردم و تا 3 روز تموم میشه. بعد تموم شدنش برای اکانت اصلی خودم پلاس بخرم یا بازم اکانت ژاپن بسازم میتونم بازم اون گیم هایی که با پلاس دانلود کردم رو بازی کنم؟؟ ( چون بعضی وقتا گیم قفل میشه و میگه مشکل لایسنس داره و باید ریستورت لایسنس کنم )

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
دوستان اگه من اکانت دوستمو بگیرم میتونم براش psn plus بگیرم یا نه اونم رو اکانت خودم ثبت میشه اگه میشه چجوری

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی
دوستان من هم پلاس 14 روزه ی رایگان رو گرفتم ولی خوب بازی آنلاین روش نزدم تا حالا.......چند روز دیگه هم تموم میشه.........به نظرتون میتونم از همین روش برای مولتی بازی هایی که میخوام استفاده کنم یا حتما باید پلاس بگیرم؟؟؟

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
دوستان من هم پلاس 14 روزه ی رایگان رو گرفتم ولی خوب بازی آنلاین روش نزدم تا حالا.......چند روز دیگه هم تموم میشه.........به نظرتون میتونم از همین روش برای مولتی بازی هایی که میخوام استفاده کنم یا حتما باید پلاس بگیرم؟؟؟
پولات اضافه کرده؟میخوای پلاس بخری؟
از همین روش استفاده کن نا محدوده
راستی شما که هم ps4 داری هم xone به نظرت کدوم بهتره؟xone چه قابلیت چشمگیر و خیلی باحال داره؟(تجربه شخصیت رو بنویس نه از روی اعداد و ارقام اینترنت!!)

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
887
نام
محمد حسین
پولات اضافه کرده؟میخوای پلاس بخری؟
از همین روش استفاده کن نا محدوده
راستی شما که هم ps4 داری هم xone به نظرت کدوم بهتره؟xone چه قابلیت چشمگیر و خیلی باحال داره؟(تجربه شخصیت رو بنویس نه از روی اعداد و ارقام اینترنت!!)

به نظرم آدم بره بخره خیلی بهتر و محترمانه تره. به خصوص این که قابلیت شیرش با یه نفر دیگه هم هست.
حدود 160 تومان میخوره یه سالش که تقسیم بر دو حدود 80 و کمترم میوفته نفری که اگه بخوای تقسیم کنی حدود 8 تومان ماهیانه میشه که من خودم ترجیح میدم دیگه هر 14 روز اون روش رو نرم و تا یه سال راحت باشم.
با این وضع امروزم فکر نکنم ماهی 7 8 تومان پولی باشه ....

البته اینو بگم اول یه 14 روز آدم باید بگیره بلکه تست کنه شاید اصلا نتش نتونه تو مولتی بازی هایی مثل بتلفیلد کاری از پیش ببره ... :)

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
به نظرم آدم بره بخره خیلی بهتر و محترمانه تره. به خصوص این که قابلیت شیرش با یه نفر دیگه هم هست.
حدود 160 تومان میخوره یه سالش که تقسیم بر دو حدود 80 و کمترم میوفته نفری که اگه بخوای تقسیم کنی حدود 8 تومان ماهیانه میشه که من خودم ترجیح میدم دیگه هر 14 روز اون روش رو نرم و تا یه سال راحت باشم.
با این وضع امروزم فکر نکنم ماهی 7 8 تومان پولی باشه ....

البته اینو بگم اول یه 14 روز آدم باید بگیره بلکه تست کنه شاید اصلا نتش نتونه تو مولتی بازی هایی مثل بتلفیلد کاری از پیش ببره ... :)
ساخت اکانتش که کاری نداره
و خوبیش اینه که مثلا اگه 3 ی 4 ماه نتونی بازی کنی دلت نمیسوزه که پول دادی
تازه اگه بخوام پلاس بخرم هم کسی رو ندارم که باهاش شریک بشم

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,350
ساخت اکانتش که کاری نداره
و خوبیش اینه که مثلا اگه 3 ی 4 ماه نتونی بازی کنی دلت نمیسوزه که پول دادی
تازه اگه بخوام پلاس بخرم هم کسی رو ندارم که باهاش شریک بشم
دوستان من یه مقدار گیج شدم یعنی این 14 روز رایگان اگر تمام بشه باید دوباره تمدید کرد یا باید یه ایمیل جدید داد با ایه اسم جدید؟ خوب اینجوری اون پروفایل قبلی چی میشه مثلا تو یه بازی ما تا 70 درصد بردیم جلو بعد اسم عوض کنیم دوباره که از 0 شروع میشه اون گیم آنلاین! اینجوری هست؟

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
دوستان من یه مقدار گیج شدم یعنی این 14 روز رایگان اگر تمام بشه باید دوباره تمدید کرد یا باید یه ایمیل جدید داد با ایه اسم جدید؟ خوب اینجوری اون پروفایل قبلی چی میشه مثلا تو یه بازی ما تا 70 درصد بردیم جلو بعد اسم عوض کنیم دوباره که از 0 شروع میشه اون گیم آنلاین! اینجوری هست؟
نه شما لازم نیست ایمیل واقعی بزنید یعنی لازم نیست اون ایمیل وجود خارجی داشته باشه الکی یه چیزی بزن بعدشم اون 14 روز که تمام شد اون اکانت رو پاک می کنی و یکی دیگه میسازی و دوباره 14 روز!!!
شما اکانت ژاپن رو primary میکنی بعد پلاسش شیر میشه رو اکانت اصلیت که باهاش بازی میکنی لازم نیست رو اکانت ژاپن بازی کنی.......

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
همین مونده بود پلاز سونی ترول شه ... =))

من کلا 30 دلار هم خرج پلاز نکردم ولی روی 3 تا پلتفرم 100 ها دلار بازی مجانی گرفتم ... تا حالا همچین معامله پر سود و منفعتی به عمرم هم ندیده بودم ... اگه این پلاز سونی نبود عمرا توانایی این رو داشتم که با بازی اورجینال تو ایران و بازار ایران کنار بیام و بتونم از پس هزینه های بازی بر بیام ... اتفاقا با این حال بازی های مجانی زیاد برای من اهمیتی نداره ... بیشتر من منتظر تخفیف های تخیلی هستم که روی اکانت us میده .... اونه که حسابی سودمند و با ارزشه ...

بعد کلا نمیدونم فاز بعضی دوستان که یه ماه نیست عضو پلاز شدن و اونم پول ندادن و از اون 14 روزه ها استفاده میکنن هی میان غر میزنن چیه ...

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
همین مونده بود پلاز سونی ترول شه ... =))

من کلا 30 دلار هم خرج پلاز نکردم ولی روی 3 تا پلتفرم 100 ها دلار بازی مجانی گرفتم ... تا حالا همچین معامله پر سود و منفعتی به عمرم هم ندیده بودم ... اگه این پلاز سونی نبود عمرا توانایی این رو داشتم که با بازی اورجینال تو ایران و بازار ایران کنار بیام و بتونم از پس هزینه های بازی بر بیام ... اتفاقا با این حال بازی های مجانی زیاد برای من اهمیتی نداره ... بیشتر من منتظر تخفیف های تخیلی هستم که روی اکانت us میده .... اونه که حسابی سودمند و با ارزشه ...

بعد کلا نمیدونم فاز بعضی دوستان که یه ماه نیست عضو پلاز شدن و اونم پول ندادن و از اون 14 روزه ها استفاده میکنن هی میان غر میزنن چیه ...
آخه فدات شم کی غر زد الان؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,185
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستانی که علاقه به خرید Injustice Gods Among Us دارن بازی 70% آف خورده و شده 8$
حجمش هم 22گیگ ناقابل :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر