PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
[/B]

الان با مغلطه چیو دارید سعی میکنید ثابت کنید ؟ کسی گفت TF بهترین گرافیکو داره ؟ یکی پرسید بازیش چطوره چند نفر نظرشونو دادند. شما حال نکردی گفتی بازی میکروئه، مزخرفه من دلیل آوردم که اشتباه میکنید .
اون فلسفه پلاس هم دوستان بالاتر چندین و چند بار توضیح دادن .
چیو میخوام ثابت کنم؟ اینو من باید از شما بپرسم من گفتم tower fall مزخرفه شما جبهه گرفتی انگار بهت فحش دادن

- - -ویرایش - - -

شما خیلی ناراحتی پلاس نخر اصلا خیلی خیلی هم ناراحت هستی پلی 4 هم بفروش انقدر تز نده /:)
من نگفتم ps4 بده
شما اصلا تو باغ نیستی دوست عزیز!!!

- - -ویرایش - - -

بازی که فقط گرافیک نیست، خیلی ها towefall دوست دارند.
سونی هم تعهد نداده که همیشه بازی های AAA مادام العمر رایگان کنه.
خیلی های towerfall رو دوست دارن خیلی ها هم هستن که هنوز سگا و میکرو بازی میکنن
تعهد نداده بازی AAA رایگان بده ولی میشد بازی های رایگان پلاس خیلی بهتر از این باشن
.
.
.
.
یه تنه همه رو حریفم:shrewd:

آخرین ویرایش:
سلام خسته نباشید
پلی استیشنمو تازه خریدم
برا انلاین بازی کردن من فقط و فقط باید یه اکانت پلاس بخرم؟ این اکانتای اعتباری پلی استیشن نتورک و اینا چیه؟
لطفا یکی کامل راهنماییم کنه ممنون

سلام خسته نباشید
پلی استیشنمو تازه خریدم
برا انلاین بازی کردن من فقط و فقط باید یه اکانت پلاس بخرم؟ این اکانتای اعتباری پلی استیشن نتورک و اینا چیه؟
اکانت پلاس نخر از ترفند مجانیش استفاده کن(کسایی هستن که 5 ماهه همینجوری دارن استفاده می کنن)
تاپیکش هست تو همین انجمن

سلام خسته نباشید
پلی استیشنمو تازه خریدم

سلام
بله برای آنلاین باید پلاس داشت
کارت های اعتباری هم برای خرید هست که 10-20-50 دلاری هستند و برای خرید بازی به صورت دیجیتال از شبکه پلی استیشن و یا دانلود بسته الحاقی بازی ها و ... یک جوری پول مجازی هستند و با اون پول مجازی هم میشه پلاس از خود شبکه خرید

کسی نیست جواب ما رو بده؟برای انلاین بازی کردن در ps4 فقط اکانت پلاس کافیه؟یا انلاین پس هم میخواد؟ و یک سوال دیگه اگه بازی رو در psn بخریم میتونیم به یکی دیگه shareکنیم و اگه بشه. اون طرف میتونه بعدا مثلا هاردش پر شد اونو پاک کنه بعدا دوبار دانش کنه ممنون میشم جواب بدید

پلاس داشته باشی حله

نه فقط خودت میتونی استفاده کنی

دوستان نگران نباشيد سوني AAA هم ميده ولي بذاريد يه كم اون سازنده بدبخت و ناشرش بازي رو بفروشه به خلق الله بعد مياد يهو ذارت ميده براي پلاس تا از اون اواخرش هم يه سودي ببره !:d
دست كم بايد بذاريد 6 ماه الي يك سال از عرضه بازي بگذره تا انتظار عرضه AAA براي پلاس داشته باشيد ( 6 ماه هم كه گفتم يه چيز نشده :| :d )

پ.ن: امير اكيبا يادت نره سوني موقعي كه پلاس رو معرفي كرد بازي هاي بدي اصلا" نداد روش :| توي سالگردش چنان بازي هايي داد كه كف كردم :|

سلام خسته نباشید
پلی استیشنمو تازه خریدم
اکانت PSN اول اینکه رایگان هست و همه باید بسازن تا به فروشگاه و ... دسترسی داشته باشند.
اکانت های اعتباری اگر اشتباه نکنم منظورتون همین دلاراس که الزامی نیست و فقط اگه چیزی بخواید از فروشگاه بخرید باید دلار بخرید.
اکانتی که پلاسه همون اکانت PSN که ویژه شده یعنی شما باید برای دسترسی به بازیای آنلاین و بازیای رایگان هر ما و تخفیفات هر ماه اکانتتون رو ویژه یا به اصطلاح پلاس کنید.
اگر متوجه شدید به منم بگید بفهمم:d

کسی نیست جواب ما رو بده؟برای انلاین بازی کردن در ps4 فقط اکانت پلاس کافیه؟یا انلاین پس هم میخواد؟ و یک سوال دیگه اگه بازی رو در psn بخریم میتونیم به یکی دیگه shareکنیم و اگه بشه. اون طرف میتونه بعدا مثلا هاردش پر شد اونو پاک کنه بعدا دوبار دانش کنه ممنون میشم جواب بدید
فقط اکانت پلاس داشته باشی کافیه.
بله میتونی فقط با یک نفر به اشتراک بزاری و هر وقت که خواست میتونه پاک کنه و دوباره نصب کنه
برای اطلاعات بیشتر به پست زیر برو:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=3243143

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

مطمئنی داداش؟؟ اگه اینطوریه من هم برم دانلود کنم :d
من همینطور شانسی توی استور ژاپن با اون زبون عجیب غریبش می گشتم و زدم روی این بازی.. بعدش شروع شد به دانلود به همراه آپدیت.
حالا گذاشتم تا شب دانلود بشه.
حجم بازی 4.800 هست.

من همینطور شانسی توی استور ژاپن با اون زبون عجیب غریبش می گشتم و زدم روی این بازی.. بعدش شروع شد به دانلود به همراه آپدیت.
حالا گذاشتم تا شب دانلود بشه.
حجم بازی 4.800 هست.
قطعش کن :دی
نسخه دمو اندازه بازی اصلی حجم داره ولی وقتی بخش اول (6-5 مرحله) رو تموم کنی می‌گه پول بده برای بقیش :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or