PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بابا سال پیش روی PS3 مافیا2 و nfs shift و AC III و little big planet karting رو فری کرده بودند! البته رو پلاس uk
آره روی PS3 خیلی خفن تر این بازی ها هم برای پلاس اومدن!!! LBP2 و U3 و B:AC و BioSock :I و 2 و Tomb Raider و هزار و یک چیز دیگه گذاشتن!
همین الانشم بازی های خفن کم نمیاد برای پلاس PS3 !
ولی بحث اینه که اونجا هزارتا بازی درست حسابی و AAA هر سال منتشر میشه! ولی نسل حاضر چی؟ کلا چندتا بازی داره ؟ :| خود پلاس هم که شروع شد برای PS3 ، اینجوری خفن نبود! اولاش فقط دموی یه سری بازی ها رو زودتر در اختیار کاربرا میزاشت، با همین بازی های کوچیک! کم کم به این خفنیی رسید که الان داریم میبینیم! :d (تازه اون موقع 3-4 سال از اومدن نسل گذشته بود!!! و همون ثانیه ی اول نسل نبود که بازی بزارن! )
اصلا همین ماه هم نگاه کنیم، در کل بازی های خیلی خوبی برای پلاس گذاشتن! Strider بازی بیخودیه؟ شاید جزو بهترین بازی های فعلی PSN باشه، از اونطرف Dead Space 3 هم برای نسل قبل گذاشتن!

بعد هیچ جایی گفته نشده که : " سونی موظف است هر ماه برای PS4 یک یا دو عدد بازی AAA قرار دهد! " ، هر وقت موقع عضویت چنین چیزی جلومون گذاشتن، و ما زیرش رو امضا کردیم، و سونی زد زیرش،بعد بیایم بهش گیر بدیم!
دیگه کسی که همون بازیی هایی که توی پست قبل رو گفتم، بازی با کیفیت نمیدونه مشکل خودشه! :| چون با هیچ مقیاسی،اون بازی ها،بازی های چرت و بیخود و بی کیفیت نیستن! :|

من دوباره باید بیام و Outlast و Resogun و Trine 2 و Strider و Don't Starve رو باید یاد آوری کنم؟ :|
اینا همشون بازی های خوب توی سبک خودشون هستن! و غیر از Strider ، همشون رو میشه گفت بازی های تحسین شده هم هستن! :| هیچکدومشون هم بازی 2-3 ساله نیستن! (نمیدونم میدونی یا نه! ولی Trine 2 Complete Story فقط برای Wii U اومده بوده! )
بقیه ی بازی ها هم شاید به اندازه ی اینا کاردرست نباشن، اما من چندتاشون رو بازی کردم،ازشون کاملا راضیم!

سالی 50 دلار پول میدید،میخواید براتون ماهی 120 دلار بازی بزارن! :| که البته اگر چند کنسول داشته باشید! شاید ماهانه بیشتر 50 دلار هم بشه بازی هایی که میزارن! :-"
تقریبا تمام بازی هایی هم که برای پلاس PS4 گذاشتن،غیر از Trine 2 و Strider همشون روز اول عرضه ـشون گذاشته شده!

به جان خودم همین فردا ترانزیستور و AC IV و TLOU:R هم برای پلاس تایید بشه،بازم ملت میان گیر میدن! :|
اون 5 تا بازی رو که گفتی قشنگن ولی مجانی که نیسن!!!!!!!ماداریم درباره بازی های فری صحبت میکنیم!!

اون 5 تا بازی رو که گفتی قشنگن ولی مجانی که نیسن!!!!!!!ماداریم درباره بازی های فری صحبت میکنیم!!
Trine 2 و Resogun و Don't Starve و Strider و Outlast مجانی نیستن؟ :|
آره مجانی نیستن! ولی همه ی اینا رو برای پلاس گذاشتن! اینکه شما اون موقع پلاس نبودید و با یک ماه پلاس شدن،میخواید بهترین بازی ها رو هم بگیرید دیگه مشکل سونی نیست که! :|
گرچه Strider الان مجانیه!

Trine 2 و Resogun و Don't Starve و Strider و Outlast مجانی نیستن؟ :|
آره مجانی نیستن! ولی همه ی اینا رو برای پلاس گذاشتن! اینکه شما اون موقع پلاس نبودید و با یک ماه پلاس شدن،میخواید بهترین بازی ها رو هم بگیرید دیگه مشکل سونی نیست که! :|
گرچه Strider الان مجانیه!
1 ماه رایگان بوده دیگه شد کلا رایگان؟؟؟؟؟آها حتما باید از همون اول 5 سال پلاس میگرفتیم تا دو تا بازی بهمون میدادن!!!!!!!

1 ماه رایگان بوده دیگه شد کلا رایگان؟؟؟؟؟آها حتما باید از همون اول 5 سال پلاس میگرفتیم تا دو تا بازی بهمون میدادن!!!!!!!
چون 400 دلار پول دستگاه دادیم باید بیان همه بازی ها رو کلا Free 2 Play کنن بره؟! :-/
عمه من اون موقع می‌خواد بره بازی بخره؟! :-/

کلا بازی رایگان بذارن داخل Store ؟ میترسم رو دل کنیم !
یعنی یارو کلی هزینه میکنه وقت میذاره بازی میسازه بعد مجانی بذاره ما دانلود کنیم ؟ :d

!!!!!!
نکنه واقعا انتظار داری بازی هایی که برای پلاس میزارن،تا ابد بمونه! یا اصلا بازی ها رو همگانی بزارن ؟ :|
بین اینا هم فقط Trine 2 (و Strider ) هستن که توی این قانون یک ماه ـه اومدن! رزوگان رو که مطمئنم حدود 2-3 ماهی برای پلاس بود!
DS و Outlast هم مطمئنم بیشتر یک ماه بودن!

اصلا خیلی منطق مسخره ایه که انتظار داشته باشیم بازی های پلاس تا ابد بمونند! :| مثل اینکه مثلا انتظار داشته باشیم حراجی ها و تخفیف ها و فلان و بیسار،همیشه باشن و ما هر وقت حسمون کشید،یا پول توی دستمون بود،بتونیم کل چیزایی که میخوایم رو داشته باشیم! :| سه ماه پلاس میگرفتی توی این 3 ماه، حداقل 6تا بازی میزارن! اگر حال کردی با این سیستم میای و تمدیدش میکنی،اگر حال نکردی کلا ولش میکنی! یا میزاری هر وقت یه بازیی که میخواستی برای پلاس اومد دوباره تمدید میکنی!

صرف نظر از اینکه الان پلاس فقط برای بازی کردن نیست و برای مولتی زدن هم لازمه! در اصل،برعکس نسل قبل،این بازی ها از قابلیت اصلی،به یک قابلیت فرعیه پلاس تبدیل شده!

آقا اصن شما راست میگین
towerfall بهترین گرافیک و گیم پلی رو داره و بسیار هیجان انگیزه و کاملا یک بازی نسل هشتمی:|
بقیه بازی های استور هم مثل resogun قیمت بسیییییییییار ناچیزی داره و من الان نگران ورشکستگی سونی و بازی سازان گرامی هستم:|

آقا اصن شما راست میگین
towerfall بهترین گرافیک و گیم پلی رو داره و بسیار هیجان انگیزه و کاملا یک بازی نسل هشتمی:|
بقیه بازی های استور هم مثل resogun قیمت بسیییییییییار ناچیزی داره و من الان نگران ورشکستگی سونی و بازی سازان گرامی هستم:|

الان با مغلطه چیو دارید سعی میکنید ثابت کنید ؟ کسی گفت TF بهترین گرافیکو داره ؟ یکی پرسید بازیش چطوره چند نفر نظرشونو دادند. شما حال نکردی گفتی بازی میکروئه، مزخرفه من دلیل آوردم که اشتباه میکنید .
اون فلسفه پلاس هم دوستان بالاتر چندین و چند بار توضیح دادن .

بعضی از دوستان چه انتظاری دارن بخدایی!!!!
سالی 50 دلار میدین که از محتویات انلاین بازیها استفاده کنین حالا سونی یه حالیم میده هر ماه چندتا بازی میزاره واسمون دیگه دندون اسب پیشکشو که نمیشمرن

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

اتفاقا خیلی خوبه که فقط بازیهای دیجیتالی رو فری میکنن !

نت ما که نمیکشه 50 گیگ بازی های AAA دان کنیم و از طرفی کسی هم دلش نمیاد 70 تومن بده یک بازی دیجیتالی 15 دلاری ! :دی

الان ماهی 2 - 3 تا بازی دیجیتالی فری میکنه ، هم حجمشون مناسبه هم از بازیهای آرکید دیجیتالی عقب نمی مونیم !

در غیر اینصورت بعید میدونستم اکثریت اصلا طرف بازی دیجیتالی میرفتن تو ایران :|

آقا اصن شما راست میگین
شما خیلی ناراحتی پلاس نخر اصلا خیلی خیلی هم ناراحت هستی پلی 4 هم بفروش انقدر تز نده /:)

آقا اصن شما راست میگین

بازی که فقط گرافیک نیست، خیلی ها towefall دوست دارند.
سونی هم تعهد نداده که همیشه بازی های AAA مادام العمر رایگان کنه.

دوستان سلام برای انلاین بازی کردن در ps4 فقط اکانت پلاس کافیه؟یا انلاین پس هم میخواد؟ و یک سوال دیگه اگه بازی رو در psn بخریم میتونیم به یکی دیگه shareکنیم و اگه بشه. اون طرف میتونه بعدا مثلا هاردش پر شد اونو پاک کنه بعدا دوبار دانش کنه ممنون میشم جواب بدید​

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or