PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بله تایتل اپدیت دارن معمولا بازی هاش
اصلا ربطی نداره کارت psn برا خرید هست پلاس برا بازی مولتیپلیر و بازی های مجانی ماه ربطی به منقضی شدن نداره اگه درست متوجه شده باشم؟:d

- - -ویرایش - - -

یه سوال دوستان لطفا کسی که بازی کرده بگه من بازی ماه قبل رو نتونستم دانلود کنم (trine2 ) رو به نظرتون ارزش داره جدا بخرمش؟گیم پلیش چطوره؟

trine2 بازیه خیلی خوبیه
ویدئوهاش رو ببین اگر با این سبک حال می کنی مطمئن باش بازیه خیلی خوبیه
دمو هم داره قبل از خرید می تونی دموش رو دانلود کنی

T2 بازي خوبيه ولي به نظرم اونقدر ارزش نداره كه ادم بالاش 10-15 دلار بده :| همون در حد يه بازي خوب پلاس بود !
با 10-15 دلار بازي هاي بسيار بهتر ديگه ايي ميشه خريد

T2 بازي خوبيه ولي به نظرم اونقدر ارزش نداره كه ادم بالاش 10-15 دلار بده :| همون در حد يه بازي خوب پلاس بود !
با 10-15 دلار بازي هاي بسيار بهتر ديگه ايي ميشه خريد

20دلار :دی
چه بازی های دیگه ایی میشه خرید؟ من یه 30 دلار تو حسابم مونده نمی دونم چیکارش کنم :))

20دلار :دی
چه بازی های دیگه ایی میشه خرید؟ من یه 30 دلار تو حسابم مونده نمی دونم چیکارش کنم :))
trials به نظرم بیشترین ارزش خرید رو داره که پولشو بدی سلیقه ی شخصی خودم بود البته بقیه با پلاس فری بشه خوبه :D
راستی این بازی جدید یوبی سافت هم میگن عالیه بنظرم اونو بگیر من که اولویتم اول اونه عاشق دو بعدیم
ممنون از پاسختون

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

trials به نظرم بیشترین ارزش خرید رو داره که پولشو بدی سلیقه ی شخصی خودم بود البته بقیه با پلاس فری بشه خوبه :D
راستی این بازی جدید یوبی سافت هم میگن عالیه بنظرم اونو بگیر من که اولویتم اول اونه عاشق دو بعدیم
ممنون از پاسختون

البته منظور من چیلد او لایت نبود
این که من گفتم فکر کنم valliantsl hearts teh great war بود که دیروز اومده برا یوبی سافت به دوستان پیشنهاد میدم بخریدش عالیه

فقط استرایدر فری شده؟:-/
strider
tower fall acesion اگه درست نوشته باشم
doki doki universe

Last edited by a moderator:
یعنی این TowerFall Ascension در حلق بنده!خیلی خیلی بازی فان و سرگرم کننده ای هست!
یعنی تریپ رزوگانه که خیلی گیم پلی سریع و باحالی داره،مولتی هم تازه داره!بعد از بازی تازه فهمیدم چرا متاش 87 هست.

اینکه Doki Doki Universe برای PS4 هم هست بسیار عالیه! >:) بسی شاد و شنگول نمود ما رو! :d
خیلی دوست داشتم بازیش کنم... :d دستشون درد ننماید! :d

بیان این Unfinished Swan رو هم بدن، بسیار ازشون ممنون میشم! :d Datura هم همینطور! :d

باز یه ماه،اومدن بازی های محبوبم رو دادن،پررو شدم :| :d

دوستان بازی AAA برای پلاس PS4 نمیاد یا اینکه بعدا مثل PS3 براش بازی AAA هم رایگان می‌شه؟
یه سوال دیگه: وقتی بازی پلاس رو دانلود کردیم، اگه بخوایم بازیش کنیم باید آنلاین باشیم؟ اگه اینجوری باشه که رسما ترافیکمون به فنا می‌ره، اگه هم که نه، اونوقت سونی از کجا می‌خواد بفهمه که ما پلاسمون تموم شده یا نه؟
ببخشید اگه سوالات یه کم مبتدیانه‌ست، با PS3 آفلاین، آنلاین، DLC و... رو همه به صورت رایگان استفاده می‌کردیم (ما کپی بازها) الآن که میخوام به جرگه‌ی اورجینال بازان بپیوندم، سوالات زیادی برام پیش اومده:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or