PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان

بلاخره امروز تونستم با پلی 4 آنلاین بشم
یه سوال در قیمت پلاس یه پلاس رایگان 14 روزه داره که وقتی میرم روش میگه باید کرید کارت کنی و ادامش خیلی سخت میشه

کلا این پلاس 14 روزه رایگان چطوری باید فعال کنم ؟
با تشکر از دوستان

یک یوزر جدید بساز ولی کشورو ژاپن انتخاب کن . الکی گزینه ها رو پر کن مهم نیست . بعد که تموم شد برو توی استور . زبان اونجا هم ژاپنیه ولی عکس داره متوجه میشی . رو اکانت 14 روزه free برو فعال میشه . بازیهاتو با این اکانت ژاپن بگیر روی اکانت اصلیتم میاد .

یه سوال داشتم ... من الان 11 دلار تو اکانتم دارم ... میتونم پلاز یک ماهه رو بگیرم ... ؟؟؟ یا احتیاج به کردیت کارت داره ؟؟؟؟‌
سلام ميتوني بگيري نه نياز نيست

- - -ویرایش - - -

دوستان هر ماه بازی رایگان میاد؟
Strider
بازی قشنگی بود!
خوبه رایگان هم هست
Sent from my Nokia Lumia 620
بله هر ماه براي دارندگان پلاس رايگان ميشه

سلام ميتوني بگيري نه نياز نيست

- - -ویرایش - - -

بله هر ماه براي دارندگان پلاس رايگان ميشه
خیر اون 1 ماهه بدرد ایرانی ها نمی خوره قیدشو بزن
"به همراه دستگاه های PS4 ریجن 1 کارت های Plus یک ماهه وجود داره چطور میشه ازش استفاده کرد ؟

شما برای استفاده از کارت های Plus 1 ماهه باید کارت اعتباری داشته باشید وگرنه نمیتونین این یک ماه Plus مجانی رو فعال کنید .

دقت کنید میتونید از کارت های اعتباری که در اینترنت وجود داره استفاده کنید اما در صورتی که کارت دزدی باشه اکانت شما BAN میشه و اجازه بازی کردن با اون اکانت دیگه ندارید باید اکانت جدید بسازین ."
تاپیک جواب سوال های عمومی در مورد PS4
لطفا اطلاعات غلط ندید

"به همراه دستگاه های PS4 ریجن 1 کارت های Plus یک ماهه وجود داره چطور میشه ازش استفاده کرد ؟

شما برای استفاده از کارت های Plus 1 ماهه باید کارت اعتباری داشته باشید وگرنه نمیتونین این یک ماه Plus مجانی رو فعال کنید .

دقت کنید میتونید از کارت های اعتباری که در اینترنت وجود داره استفاده کنید اما در صورتی که کارت دزدی باشه اکانت شما BAN میشه و اجازه بازی کردن با اون اکانت دیگه ندارید باید اکانت جدید بسازین ."
لطفا اطلاعات غلط ندید

ببخشید کی گفته نمیشه پلاس 1 ماهه فعال کرد ؟ :|||||
همیشه که نمیخواد راه مستقیم رو بری میتونی بری یه کارت 10 دلاری psn بخری بعد از تو استور 1 ماهه شارژ کنی :)
خودم این کار رو 2 بار کردم

ببخشید کی گفته نمیشه پلاس 1 ماهه فعال کرد ؟ :|||||
همیشه که نمیخواد راه مستقیم رو بری میتونی بری یه کارت 10 دلاری psn بخری بعد از تو استور 1 ماهه شارژ کنی :)
خودم این کار رو 2 بار کردم

شما منظوره ایشونو بد متوجه شدید منظورش ۱ ماهه که تو خوده کارتون کنسول هستو میگه

لطفا اطلاعات غلط ندید
از اون حرفا بودا... اصلا نیازی به کارت اعتباری نیست (ضمنا خودت داری میگی پلاس رایگان یک ماهه، بعد میگی کارت اعتباری میخواد؟!). میری توی یه سایتی که شارژ میفروشه، ازش میخری و اکانتتو شارژ میکنی (عین شارژ ایرانسل!) بعدش شارژتو به هر طریقی که خودت خواستی خرج میکنی. میخوای بازی بخر یا پلاس بخر. اگه میخوای پلاس شی یه راه دیگه هم هست که مستقیمه. یه شارژ پلاس میخری و وارد اکانتت میکنی، همین. خود منم اکانتمو همین چند روز پیش برای مدت یکسال پلاس کردم.

- - -ویرایش - - -

در رابطه با اون اشتراک پلاس یکماهه هم که داخل جعبه کنسولته، این دقیقا همون روش مستقیمه. برو توی استور و بعدش از سمت چپ اون پایین برو redeem، کد رو وارد کن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or