PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من میخوام فقط انلاین بازی کنم..یک توضیح میدین ظرفیت سوم پلاس به چه صورته؟؟؟؟
سلام و درود
تو ظرفیت سوم فقط باید رو همون اکانت پلاس باری کنید، تو اکانت شخصی یا اکانت دیگه ای نمیتونین بازی کنین

به عنوان مثال من یک بازی انلاین ظرفیت دوم خریدم .روی اکانت پلاس ظرفیت سوم میتونم انلاین بازی کنم.؟؟
سلام و درود
بله میتونین تو اکانت پلاس ( که ظ3 هست) همه بازی های اکانت های دیگه ( اگه ظ2 باشن) رو بازی کنی،

سلام و درود
تو ظرفیت سوم فقط باید رو همون اکانت پلاس باری کنید، تو اکانت شخصی یا اکانت دیگه ای نمیتونین بازی کنین

سلام و درود
بله میتونین تو اکانت پلاس ( که ظ3 هست) همه بازی های اکانت های دیگه ( اگه ظ2 باشن) رو بازی کنی،
تشکر رو سپاس.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA
سلام یه چندتا سوال در مورد پلاس داشتم.
من اگه پلاس ظرفیت 2 بگیرم علاوه بر بازی کردن آنلاین با اکانت خودم میتونم سیوهای اکانت خودم هم رو کلود ذخیره کنم یا نه برای اینکار حتما باید با اکانت خودم پلاس رو بگیرم؟
اگه زمان پلاس به اتمام رسید و تمدید نکردم تکلیف سیوها چی میشه؟ همون قبلی ها رو cloud میمونه و بدون پلاس قابل استفاده هست؟
اگه گیفت کارت playstation بگیرم وارد کنم و باهاش پلاس بخرم مشکل خاصی با ip ایران و اینجور موارد نداره؟
برای آنلاین بازی کردن بازی های EA مثل بتلفیلد علاوه بر پلاس به EA play هم نیازه؟

آخرین ویرایش:
سلام یه چندتا سوال در مورد پلاس داشتم.
من اگه پلاس ظرفیت 2 بگیرم علاوه بر بازی کردن آنلاین با اکانت خودم میتونم سیوهای اکانت خودم هم رو کلود ذخیره کنم یا نه برای اینکار حتما باید با اکانت خودم پلاس رو بگیرم؟
اگه زمان پلاس به اتمام رسید و تمدید نکردم تکلیف سیوها چی میشه؟ همون قبلی ها رو cloud میمونه و بدون پلاس قابل استفاده هست؟
اگه گیفت کارت playstation بگیرم وارد کنم و باهاش پلاس بخرم مشکل خاصی با ip ایران و اینجور موارد نداره؟
برای آنلاین بازی کردن بازی های EA مثل بتلفیلد علاوه بر پلاس به EA play هم نیازه؟
درمورد سوال اول تا جایی که من امتحان کردم امکان اپلود سیو ها وجود نداره متاسفانه.
و درمورد بازی های EA، به جز پلاس فقط به " اکانت" معمولی Ea نیاز دارید که داخل بازی لاگین میکنید همین.

دوستان بین بازی های پلاس، به جز باب اسفنجی و لگو :D ، یه بازی خطی پدر و مادر دار در حد ۱۰ یا ۱۲ ساعت سراغ دارید که رو داستانش بشه حساب کرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Panther_X
IMG_20240814_191534_168.jpg

میخواستم کالت آو د لمب رو بخرما :D گر صبر کن ز قوره حلوا سازی.
یکی از بچه‌ها دنبال بازی موتوری بود چند وقت پیش. گل سر سبدشون پلاس شد :D
مقدار زیادی سورد آرت آنلاین و تایم اسپلیترز هم میاد.
ماه خوبیه در کل.

View attachment 346467

ماه خوبیه در کل.
ویچر همرا با dlc هستش؟

View attachment 346467

ماه خوبیه در کل.
بلاخره بعد ۱۰۰ سال نوری :D

برای من که اکسترا ماه خوبی نیست حقیقتا
گل سرسبدش cult of the lamp را که بازی کردم ویچر ۳ را هم بعیده کسی تا الان بازی نکرده باشه شونصد تا sword art online هم اضافه شده که خوشم نمیاد .ولی پرمیوم با تایم اسپلیترهاش بد نیست

آقایون این final fantasy stranger paradise ارزش گرفتن داره؟از بازی های لوتر هم خوشم میاد.

بستگی داره با فضای بازی و محیطش و طراحی انمی‌هاش کنار بیای یا نه. من حقیقتش بعد چند ساعت دراپش کردم چون علاوه بر اینکه نچسب بود، لول دیزاین منسوخی هم داشت. حالا یه تستی بزن شاید خوشت اومد :D

• Sad
Reactions: Rohshen
آقایون این final fantasy stranger paradise ارزش گرفتن داره؟از بازی های لوتر هم خوشم میاد.
سلام
گیمپلی خوبی داره،
ولی
فقط گرافیک و رنگبندیش شدیدا بد هست، منی که عاشق تیم نینجا هستم، نتونستم بیشتر از چند ساعت تحمل کنم،

• Like
Reactions: Rohshen

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or