PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.
من میخوام بعده چند وقت پلاس بگیرم. ولی نمیدونم اوضاع اینترنتم فرقی کرده یا نه. راهی نیست بشه یه طوری برا یکی دو روز پلاس گرفت واسه تست؟

دوستان من روی پلی استیشن ۵ پلاس دارم. اگه اکانتم که متعلق به خودم هست رو روی پلی استیشن ۴ دوستم لاگین کنم به مشکل میخورم؟
مثلاً بیام و یه ده تا بازی دانلود کنم و براش یه اکانت مهمان بسازم که از اونجا بتونه بازی کنه و سیو و مراحل من بهم نخوره.
یا اینکه بعد از دانلود کردن بازی ها دوباره کنسولش رو روی حالت آفلاین قرار بدم.
میخواستم بدونم احتمال بن شدن یا جریمه هم وجود داره؟

دوستان من روی پلی استیشن ۵ پلاس دارم. اگه اکانتم که متعلق به خودم هست رو روی پلی استیشن ۴ دوستم لاگین کنم به مشکل میخورم؟
مثلاً بیام و یه ده تا بازی دانلود کنم و براش یه اکانت مهمان بسازم که از اونجا بتونه بازی کنه و سیو و مراحل من بهم نخوره.
یا اینکه بعد از دانلود کردن بازی ها دوباره کنسولش رو روی حالت آفلاین قرار بدم.
میخواستم بدونم احتمال بن شدن یا جریمه هم وجود داره؟
سلام و درود
شما که پلاس داری رو سه تا کنسول همزمان میتونی استفاده کنی و هیچ مشکلی نداره
به این ترتیب :
ظ2 برا ps5 ( اکانت رو اکتیو میکنی و با اکانت های دیگه غیر از اکانت پلاس بازی میکنی)
ظ2 برا ps4 ( اکانت رو اکتیو میکنی و با اکانت های دیگه غیر از اکانت پلاس بازی میکنی)
ظ3 برا ps5 یا ps4 ( با خود اکانتی که پلاس خریدی میتونی رو ps5 یا ps4 استفاده کنی،) ( میتونی رو هردو هم استفاده کنی، «یعنی میشه 4 کنسول، ولی به طور همزمان نه»
باز اگه متوجه نشدی بگو بیشتر توضیح بدیم
نکته: قابلیت کلاود سیوینگ فقط رو اکانتی که پلاس داره قابل استفادست (یعنی مورد سوم ظرفیت 3)
فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

سلام به همه
من یه مشکلی داشتم می خواستم ببینم می تونید کمکم کنید. من یه اکانت اکسرا گرفتم از جایی یه روز اومدم ساین این کنم گفت باید ریست پسورد کنی . وقتی وارد صفحه ریست می شم ازم تاریخ تولد می پرسه که متاسفانه نمی دونم اون طرف چی وارد کرده ! کد ۱۰ رقمی بک اپ و دسترسی به شماره موبایل رو دارم می خواستم ببیینم چطوری می تونم ریستش کنم

سلام دوستان عزیز
خیلی از عزیزان ظاهراً کانال cd stop playstation رو تایید میکنند. برام سواله چطوری اکسترا یکساله رو قانونی ظرفیت کامل زیر ۴ میلیون ؟ قیمت دلاریش که خیلی بیشتر میشه. نگران کننده نیست؟
خیلی داره گرون میده
ظرفیت کامل اکسترا یکساله اوکراین ۳۶۰۰۰۰۰ ت هست

دوستان A Plague Tale چک کردم هنوز نیومده روی اسنشنال کس میدونه کی اضافه میشه ؟

فردا عصر

دوستان از بازیای اکسترای دسامبر، Tinykin, Prodeus, Metal Hellsinger, Moonscars رو اصلا از دست ندید. ۴تا سبک متفاوت و عالی. هیچکدوم وقت زیادی ازتون نمیگیرن.

دوستان من میخوام یه پلاس کوتاه مدت فقط برای تست بگیرم. البته روی ps4؛ تاپیک پلاس ps4 رو پیدا نکردم اینجا پیام دادم. لطف میکنید یه سایت یا کانال معتبر معرفی کنید؟

دوستان من میخوام یه پلاس کوتاه مدت فقط برای تست بگیرم. البته روی ps4؛ تاپیک پلاس ps4 رو پیدا نکردم اینجا پیام دادم. لطف میکنید یه سایت یا کانال معتبر معرفی کنید؟
کوتاه مدت میشه یک ماه و سه ماه که تاحالا من ندیدم جایی زیاد فروشن چون صرفه اقتصادی اصلا نداره مخصوصا سه ماه ولی بازم یانگ سنتر و سی دی کی شیر یه نگاهی بنداز

• Like
Reactions: Mohsen GT
کوتاه مدت میشه یک ماه و سه ماه که تاحالا من ندیدم جایی زیاد فروشن چون صرفه اقتصادی اصلا نداره مخصوصا سه ماه ولی بازم یانگ سنتر و سی دی کی شیر یه نگاهی بنداز
این کانال های تلگرام چطورن؟ آخرین دفعه دوسال پیش از اونجاها میگرفتم ،یادم رفته ولی کدوم بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or