PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقا یه بازی ساده یا ایندی یا اینطور چیزی معرفی کنید رو دستگاه باشه وقتایی که خسته ام یا مغزم شلوغه و اعصاب بازی کردن بازی های اصلیم نیست یکم بازی کنم . بعضی وقتها حس بازی سنگین نیست واقعا . یه چیزی باشه خداوکیلی Bag و آیتم جمع کردن نداشته باشه دیگه :D
Tetris Effect ، رو پلاس هم هست فکر کنم.

• Like
Reactions: Scαrface
آقا یه بازی ساده یا ایندی یا اینطور چیزی معرفی کنید رو دستگاه باشه وقتایی که خسته ام یا مغزم شلوغه و اعصاب بازی کردن بازی های اصلیم نیست یکم بازی کنم . بعضی وقتها حس بازی سنگین نیست واقعا . یه چیزی باشه خداوکیلی Bag و آیتم جمع کردن نداشته باشه دیگه :D
این Superliminal که چند وقت پیش اومد رو پلاس خیلی باحال و آرامش بخش بود. کلا ۲-۳ ساعت بیشتر نیست، ولی خیلی بازی خاصیه.

ولم کن بابا یه زن وسواسی دارم صدای شُر شُر آب از صبح تا شب تو گوشمه فقط مونده منو بشوره بندازه رو بند رخت باز بشینم کارواشم بازی کنم و شلنگ آب دستم بگیرم که کارم به تیمارستان میکشه :D
آقا از این بازی های تخمی منظورم نبودها . حیف وقت . منظورم یه چیز بدردبخوره حداقل ارزش وقتم رو داشته باشه .
برادر شک نکن، دوای دردت Tetris effect هست.

• Like
Reactions: Scαrface
Hollow knight رو بگیر یا sea of stars

ولی رو hollow knight انتخابت رو بزار

هالو نایت سادس؟ شما با هالو نایت ریلکس میکنی؟ :D
Sea of Stars هم که بازی رول نوبتیه و انصافا آسونم نیست :D

من بیشتر منظورم بازی های کوچیک و ایندی طور درست حسابی مثل journey یا inside و ایناست .

میتونی ABZU رو تست بزنی
همینطور OMNO
Flower
GRIS
The Gardens Between
The Artful Escape
Spiritfarer هم خوبه ولی یکم حوصله میخواد اما احتمالش هست که جذبت کنه.

اسنشیال این ماه:

View attachment 323426

عجب ماه خووبیه. ایول وست رو واقعا دوس داشتم بازی کنم. پلگ‌تیل هم با توجه به پیشرفتای زیادی که داشته، مشتاق هستیم برای تجربش. نوبادی هم اصلا از دست ندید. فوق‌العادس این بازی. بعد از اکسترای خوبی که اخیرا داشتیم، حالا یه اسنشال خوبم واسه اولین ماه ۲۰۲۴ دادن. به فال نیک بگیریم تا ببینیم چی میشه :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or