PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.
من میخوام بعده چند وقت پلاس بگیرم. ولی نمیدونم اوضاع اینترنتم فرقی کرده یا نه. راهی نیست بشه یه طوری برا یکی دو روز پلاس گرفت واسه تست؟

دوستان من روی پلی استیشن ۵ پلاس دارم. اگه اکانتم که متعلق به خودم هست رو روی پلی استیشن ۴ دوستم لاگین کنم به مشکل میخورم؟
مثلاً بیام و یه ده تا بازی دانلود کنم و براش یه اکانت مهمان بسازم که از اونجا بتونه بازی کنه و سیو و مراحل من بهم نخوره.
یا اینکه بعد از دانلود کردن بازی ها دوباره کنسولش رو روی حالت آفلاین قرار بدم.
میخواستم بدونم احتمال بن شدن یا جریمه هم وجود داره؟

دوستان من روی پلی استیشن ۵ پلاس دارم. اگه اکانتم که متعلق به خودم هست رو روی پلی استیشن ۴ دوستم لاگین کنم به مشکل میخورم؟
مثلاً بیام و یه ده تا بازی دانلود کنم و براش یه اکانت مهمان بسازم که از اونجا بتونه بازی کنه و سیو و مراحل من بهم نخوره.
یا اینکه بعد از دانلود کردن بازی ها دوباره کنسولش رو روی حالت آفلاین قرار بدم.
میخواستم بدونم احتمال بن شدن یا جریمه هم وجود داره؟
سلام و درود
شما که پلاس داری رو سه تا کنسول همزمان میتونی استفاده کنی و هیچ مشکلی نداره
به این ترتیب :
ظ2 برا ps5 ( اکانت رو اکتیو میکنی و با اکانت های دیگه غیر از اکانت پلاس بازی میکنی)
ظ2 برا ps4 ( اکانت رو اکتیو میکنی و با اکانت های دیگه غیر از اکانت پلاس بازی میکنی)
ظ3 برا ps5 یا ps4 ( با خود اکانتی که پلاس خریدی میتونی رو ps5 یا ps4 استفاده کنی،) ( میتونی رو هردو هم استفاده کنی، «یعنی میشه 4 کنسول، ولی به طور همزمان نه»
باز اگه متوجه نشدی بگو بیشتر توضیح بدیم
نکته: قابلیت کلاود سیوینگ فقط رو اکانتی که پلاس داره قابل استفادست (یعنی مورد سوم ظرفیت 3)
فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or