PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان بهترین جا واسه خرید ترکیه کالاست من دیلاکسو ۱۱۵۰ گرفتم ظرفیت کامل .خیلی زود هم تحویل میده.بقیه جاها خیلی گرون میدن
البته همینم خیلی گرون میده
اما
الان بالاترین لول پلاس یک ساله رو 460 من از خود استور سونی تهیه کردم.
460 تقسیم بر 17.8 حدودا 25.8 دلار و الان اینو 1120 زده یعنی دلاری حدودا 43400 تومان!!!
ولی چون کمتر کسی به کردیت ترکیه دسترسی دارد بدک نیست و از ماهی 15 دلار بهتره!!

شما زمان شاه زندگی میکنی چجوری 120 دلار رو 460 تومن خریدی؟
460 لیر و هر 17.8 لیر امروز یک دلاره
نوشتم تبدیلشو واضحه
وقتی نوشتم خودم از استور سونی و با توحه به ریپلیا پست قبلش کشور ترکیه و خط بعدش منظور بانکی به جز بانک های ایرانی!!!!

آخرین ویرایش:
دوستان راجب این ریمیک عف عف 7 که به پلاس اکسترا اضافه شده یه سوال داشتم.
الان این نسخه PS5 شامل اون اپیزود جدیدی که اضافه کردن میشه یا فقط همون نسخه اصلیه با یکم بهبود گرافیکی و غیره؟

دوستان راجب این ریمیک عف عف 7 که به پلاس اکسترا اضافه شده یه سوال داشتم.
الان این نسخه PS5 شامل اون اپیزود جدیدی که اضافه کردن میشه یا فقط همون نسخه اصلیه با یکم بهبود گرافیکی و غیره؟
شامل اپیزود جدید

• Like
Reactions: Max Blood
صرفا یه نکته بگم مثل من تو پاچه تون نره سر FF :-" (البته ندونم کاری خودم بدد ولی خو:)) )

برای اینکه سیو نسخه PS4تون رو بشناسه نسخه ی PS5ش، باید
1.نسخه ی PS4 رو دانلود کنید و از تو منوی اون سیوتون رو آپلود کنید
2.حالا از تو نسخه ی PS5 ، گزینه ی دانلود سیو رو بزنید:-"

موردی که هست، لازم نیست 80GBه PS4 رو دانلود کنید، در حد همون دانلود اولیه که بره توی منوی بازی کافیه:-"

---

برای بازی کردن DLC نیازی به سیو ندارید
صرفا برای داشتن سیو و همینطور باز شدن خودکار تروفی ها سیو لازمتون میشه:-"
یعنی انر برنامه فقط DLCه و تروفیم براتون مهم نیست، بی خیال قضیه میتونید بشید:-"

الان بازی رو دانلود کردم ولی توی منوی بازی که میرم میزنی واسه اپیزود جدید مثلث رو بزنم اونم میزنم میبرتم به صفحه خرید اپیزود که 20 دلاره :|
واسه من که اپیزود رایگانه اگه واسه شما نیست از طریق سایت با کامپیوتر یه چک کن

• Like
الان بازی رو دانلود کردم ولی توی منوی بازی که میرم میزنی واسه اپیزود جدید مثلث رو بزنم اونم میزنم میبرتم به صفحه خرید اپیزود که 20 دلاره :|
با اکانتی که پلاس روشه داخل بازی بشین یاrestore licenses بزنین و اگه اینکه قبلا فاینالو رو اکانت پلاس دارتون خریده باشین احتمالش هست باگ فروشگاه باشه هرچند گفتند حل شده

• Like
وقتی از استور زدی دانلود بشه، دوتا فایل برای دانلود نیورد برات؟ یکیش خود بازی هست، یکیشم DLC
حدود 8GB هم حجمشه

• Like
با اکانتی که پلاس روشه داخل بازی بشین یاrestore licenses بزنین و اگه اینکه قبلا فاینالو رو اکانت پلاس دارتون خریده باشین احتمالش هست باگ فروشگاه باشه هرچند گفتند حل شده
انجام دادم بازم اوکی نشد.
قبلا رو اکانتم بازی رو رفته بودم(ظرفیت دو)
احتمالا باگ خورده. الان اگه به پشتیبانی بگم درست میکنه یا فقط میگه صبر کنم؟
وقتی از استور زدی دانلود بشه، دوتا فایل برای دانلود نیورد برات؟ یکیش خود بازی هست، یکیشم DLC
حدود 8GB هم حجمشه
نه فقط برام دوتا گزینه آورد که بین نسخه PS4 و PS5 یکی رو انتخاب کنم. فکر کردم DLCـش داخل خودشه.

انجام دادم بازم اوکی نشد.
قبلا رو اکانتم بازی رو رفته بودم(ظرفیت دو)
احتمالا باگ خورده. الان اگه به پشتیبانی بگم درست میکنه یا فقط میگه صبر کنم؟

نه فقط برام دوتا گزینه آورد که بین نسخه PS4 و PS5 یکی رو انتخاب کنم. فکر کردم DLCـش داخل خودشه.
جهت اطلاع نسخه PS4 شامل DLC نمی شه

تو نسخه استاندارد ادیشن دوتا فایل میاره که جدا گانه هست فایل dlc خودش 14 گیگه اشتباه نکنم فایل اصلیم زیر 90

Attachments

• Screenshot_2022-07-23-11-07-01-993_com.scee.psxandroid.jpg
    Screenshot_2022-07-23-11-07-01-993_com.scee.psxandroid.jpg
    170 KB · مشاهده: 18
  • Like
تو نسخه استاندارد ادیشن دوتا فایل میاره که جدا گانه هست فایل dlc خودش 14 گیگه اشتباه نکنم فایل اصلیم زیر 90
همین نسخه استاندارد ادیشن رو واسم آورد چون همون اول نوشته بود اپیزود رو هم داره فکر کردم داخل خود بازیه ولی حالا که دانلود شده میبینم خبری ازش نیست و انگار باید جداگونه دانلود میشد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or