PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
الان اوکیه میتونی ادشون کنی برا اکسترا هم هست فکر میکنم به خاطر ساعت انتشار بود معمولا 21:30 اد میشن
درسته الان اوکی شد
فقط الان یک مشکلی که هست نمی‌دونم چرا ریمیک اینترگیتو نمیزاره دانلود کنم
کسی می دونه چطوری میشه انجامش داد
قبلاً رو پلاس ریمیک ۷ گرفته بودم

این مشکل فاینال فانتزی برای کساییه که از قبل داشتند بازیو من خودم نمیتونم وارد dlc اسپایدرمن شم این روشو قبلا انجام دادم و درست نشد
بدون داشتن بازی که اصلا نمیشه چون وابسته به کمپین اصلی بازی هست . من الان همین روش رو خودم تست کردم جواب داد که اومدم اینجا گفتم

دوستان رستور لیسانس زدم مشکل حل نشد و نمیزاره دی ال سی رو دانلود کنیم
روی گزینه دانلودش نوشته لرن مور که میزنی روش میگه اول باید ریمیک ۷ خریده باشی
توضیحات بازی خواندم کامل توضیح داده میگه کسایی که نسخه ریمیک از پلاس گرفتن هزینه ندادن آپدیت نسخه ۵ رایگانه اما ۲۰ دلاردی ال‌سی باید بدن
کسانیکه بازی ریمیک۷ خریدن پول دادن جفتش رایگانه
الان هم که اومده روی اکسترا کسایی که میخوان دی ال‌سی بگیرن نسخه پلاسشو گرفته بودن نمیزاره دانلود کنن و اشتباه میگیره یجور باگه باید رفعش کنه
اگر کسی تونست درست کنه یا راهی پیدا کرد لطفاً به منم بگه

دوستان من روی اکانت امریکا اکسترا گرفتم و تعدادی بازی (با همون اکانت ریجن امریکا) دانلود کردم و حالا اشتراک داره به پایان میرسه
حالا سوالم اینکه اگه از این اکانت های اکسترای ترکیه بگیرم میتونم روی اکانت امریکای خودم همون بازی هارو مجدد ادامه بدم یا نیازه دیتا با ریجن ترکیه دوباره دانلود شه؟

دوستان من روی اکانت امریکا اکسترا گرفتم و تعدادی بازی (با همون اکانت ریجن امریکا) دانلود کردم و حالا اشتراک داره به پایان میرسه
حالا سوالم اینکه اگه از این اکانت های اکسترای ترکیه بگیرم میتونم روی اکانت امریکای خودم همون بازی هارو مجدد ادامه بدم یا نیازه دیتا با ریجن ترکیه دوباره دانلود شه؟
باید دیتای ریجن ترکیه رو بگیری

• Like
Reactions: TheWhiteKnight
باید دیتای ریجن ترکیه رو بگیری

بازی های دانلود شدم روی کنسول نصبه ها. یعنی نیازی به انتقال با psx رو نداره. فقط اشتراک اکسترا میخواد برای اجرا.
با این حال بازم بخاطر اکانت ترکیه بودن باید دوباره دانلود شن؟

بازی های دانلود شدم روی کنسول نصبه ها. یعنی نیازی به انتقال با psx رو نداره. فقط اشتراک اکسترا میخواد برای اجرا.
با این حال بازم بخاطر اکانت ترکیه بودن باید دوباره دانلود شن؟
فکر کنم دوباره باید دانلود کنی

دوستان بهترین جا واسه خرید ترکیه کالاست من دیلاکسو ۱۱۵۰ گرفتم ظرفیت کامل .خیلی زود هم تحویل میده.بقیه جاها خیلی گرون میدن
سلام دادا چجوری باید خرید کرد از این سایت من متوجه نشدم ...من الان پلاس ۱ ماهه اکسترا میخوام چجوری باید بگیرم..بعد به صورت کد میده تو اکانت ریجن ترکیه وارد کنیم،؟

سلام دادا چجوری باید خرید کرد از این سایت من متوجه نشدم ...من الان پلاس ۱ ماهه اکسترا میخوام چجوری باید بگیرم..بعد به صورت کد میده تو اکانت ریجن ترکیه وارد کنیم،؟
لینک خرید پلاس ترکیه رو بدین
بعدش نام کاربری و رمز عبور پلی استیشن ریجن ترکیه تونو ثبت کنید به نرخ روز لیر باهاتون حساب میکنه

• Like
Reactions: amiriv and db07
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or