PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان به نظرتون تلو 2 ممکنه بازم به سرویس اضافه بشه نریم جدا بخریمش؟

میخوام روی PS5 هم برمش هم خب میترسم ماه های آینده به سرویس اضافه بشه
بنظرم اضافه میشه سونی وایساده ریمیک رو ریلیز کنه حالایا به عنوان باندل یا کسایی که میرن ریمیک رو بازی میکنن اگر تلو دو رو نرفتن اونم بخرن فروشش رو بکنه بنظرم جفتش رو اضافه میکنه و این که همه میگن وایی چه بازی هایی اضافه کرده اگر همون اول تمام بازی خوباشو میزاشت دیگه چیزی نبود که بعدا wow ایجاد بکنه این نظر شخصی من هست ممکن هم هست اینطوری نشه
چون هم تلو 2 رو سرویس ps now بود و هم عکس تلو ریمیک موقع عرضه پریمیوم بود که سریع حذف کردن

آخرین ویرایش:
بنظرم اضافه میشه سونی وایساده ریمیک رو ریلیز کنه حالایا به عنوان باندل یا کسایی که میرن ریمیک رو بازی میکنن اگر تلو دو رو نرفتن اونم بخرن فروشش رو بکنه بنظرم جفتش رو اضافه میکنه و این که همه میگن وایی چه بازی هایی اضافه کرده اگر همون اول تمام بازی خوباشو میزاشت دیگه چیزی نبود که بعدا wow ایجاد بکنه این نظر شخصی من هست ممکن هم هست اینطوری نشه

منم موافقم که احتمالا یه مدت بعد از اومدن پارت 1 به سرویس اضافش کنه
اما خب اگه این سناریو بخواد اتفاق بیوفته احتمالا جدا بگیرمش چون تا وقت اومدنش پروسه طولانی ای میشه ما هم الان حس و حال تلوییمون گل کرده :D

• Like
Reactions: ps34 and Thanos
دوستان ۳تا وارهمر Vermintide 2, Chaosbane و Inquisitor رو از دست ندید. من هر ۳تاشونو قبلا خریدم و در حال حاضر روی پلاس هستن و اگه ۵ داشته باشید ۶۰فریم هم شدن. ورمینتاید ۲ تو سبک L4D هستش ولی با تم مخصوص خودش. کواپ ۴نفره داره و یا اینکه میتونید سینگل با ۳تا بات بازی کنید. خود بازی ۱۳تا مپ داره و ۳تا هم رایگان اضافه کردن + یه مود روگ‌لایت. ۷ یا ۸تا مپ هم با خرید dlc میتونید اضافه کنید. سروراش خیلی خوبن و راحت پلیر پیدا میکنه. گیم‌پلی خیلی خوبی داره و همراه با طراحی محیط متنوع و خوب. فقط حجمش ۸۷گیگه اما به نظرم ارزشش رو داره. Chaosbane و Inquisitor هر دو ARPG شبیه به دیابلو هستن ولی خب Chaosbane جمع و جورتر هستش. جفتشون خیلی خووبن و حال و هوای خاص خودشونو دارن. هر دو اندگیم پر و پیمونی دارن و ساعت‌ها میتونن سرگرمتون کنن‌.

موفق باشیم

حجم بازی های پلاس که از روز سه شنبه برای دانلود در دسترس قرار میگیرن:

🟦 Stray
- PS4 : 13.352 GB
- PS5 : 7.514 GB

⬜ Marvel’s Avengers
- PS4 : 96.573 GB
- PS5 : 107.286 GB

🟫 Final Fantasy VII Remake
- PS4 : 86.050 GB
- PS5 : 81.339 GB
- Intergrade (PS5) : 8.988 GB

🟥 Assassin’s Creed Unity
- PS4 : 47.472 GB

🟧 Assassin’s Creed: The Ezio Collection
- PS4 : 37.986 GB

🟨 Assassin’s Creed Freedom Cry
- PS4 : 7.658 GB

🟩 Assassin’s Creed IV Black Flag
- PS4 : 22.946 GB

🟪 Assassin’s Creed Rogue Remastered
- PS4 : 9.475 GB

⬛ ReadySet Heroes
- PS4 : 6.775 GB

🟫 Saints Row IV: Re-Elected
- PS4 : 12.886 GB

🟪 Saints Row Gat out of Hell
- PS4 : 6.977 GB

🟩 Spirit of the North: Enhanced Edition
- PS5 : 3.884 GB

🟨 Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure
- PS4 : 5.608 GB

🟧 Jumanji The Video Game
- PS4 : ~3.7 GB

🟥 Paw Patrol on a Roll!
- PS4 : ~1.2 GB

این همه AC میبینم میگم ای کاش سیندیکیت رو هم یه حالی بهش میدادن و ۶۰فریمش میکردن. خیلی دوس داشتم اون نسخه رو و فکر کنم آخرین نسخه از استایل قدیمی این آی‌پی بود. هم کرکتراش خیلی خوب بودن هم فضای شهر رو خیلی خوب ساخته بودن و در کل بازی خیلی فانی بود اما الان با همون پرفورمنس خیلی خیلی سخته که بشه بازیش کرد. در کل یادش بخیر :D

این همه AC میبینم میگم ای کاش سیندیکیت رو هم یه حالی بهش میدادن و ۶۰فریمش میکردن. خیلی دوس داشتم اون نسخه رو و فکر کنم آخرین نسخه از استایل قدیمی این آی‌پی بود. هم کرکتراش خیلی خوب بودن هم فضای شهر رو خیلی خوب ساخته بودن و در کل بازی خیلی فانی بود اما الان با همون پرفورمنس خیلی خیلی سخته که بشه بازیش کرد. در کل یادش بخیر :D
مشکل پرفورمنس نیست
مشکل خالی بودن شهرش
انجام ماموریت های بشدت تکراری
داستان بشدت ابکی
و...بود
اما خب درکنارش شهرش فضا سازی خوبی داشت و گیم پلی هم نسبت به بقیه سری هیچ پیشرفتی نداشت
تنها نکته قوی بازی فقط کالسکه رونیش بود که هم تخریب پذیری خوبی داشت هم مبارزه باهاش فان بود
نسبت به تمام نسخه ها یه فاجعه بود خود یوبی هم خوب میدونه زحمت اوردن بازی به یوبیسافت پلاس رو نکرده😅
واقعا نسبت به بلک فلگ و یونیتی و سه گانه اساسین یه جورایی سندیکیت فراموش شدس
حتی الان یونیتی توجه خیلی بیشتری بهش هست نسبت به سالی که از تاریخش گذشته و واقعا به دلم مونده که یه مود ۶۰ فریم بدن براش که مشکل فریمی هم که داشت حل بشه

• Like
Reactions: Siavash_MH
به قدری این بازی فراموش‌‌شده است که روی فایو مشکل آرتیفکتینگ داره و عملا غیر قابل بازیه و یوبی سافت هیچ آپدیتی براش نداده !

بچه ها اگه سبک مترویدوانیا دوست دارید حتما بازی sundered را بگیرید بازی کنید.کلا من عادت دارم بازی ها را دانلود میکنم یه تست میزنم میرم سراغ بعدی اینو که بازی کردم خیلی باهاش حال کردم دارم بازیش میکنم .
حتما تجربه اش کنید

مشکل پرفورمنس نیست
مشکل خالی بودن شهرش
انجام ماموریت های بشدت تکراری
داستان بشدت ابکی
و...بود
اما خب درکنارش شهرش فضا سازی خوبی داشت و گیم پلی هم نسبت به بقیه سری هیچ پیشرفتی نداشت
تنها نکته قوی بازی فقط کالسکه رونیش بود که هم تخریب پذیری خوبی داشت هم مبارزه باهاش فان بود
نسبت به تمام نسخه ها یه فاجعه بود خود یوبی هم خوب میدونه زحمت اوردن بازی به یوبیسافت پلاس رو نکرده😅
واقعا نسبت به بلک فلگ و یونیتی و سه گانه اساسین یه جورایی سندیکیت فراموش شدس
حتی الان یونیتی توجه خیلی بیشتری بهش هست نسبت به سالی که از تاریخش گذشته و واقعا به دلم مونده که یه مود ۶۰ فریم بدن براش که مشکل فریمی هم که داشت حل بشه
دقیقا با اینکه خودم بشخصه سیندیکیت و یونیتی رو خیلی دوست داشتم ولی یونیتی از همه اسسین های این لیست قابل بازی تره فقط بخاطر لانچ افتضاحش با اون باگ های تاریخیش نابود شد. یونیتی رو باید دوباره تجربه کرد آخرین بازی با اون سیتینگ قدیم و جذاب اسسین بود که بشدت داستان و مراحل و پارکور جذابی داشت. یه آپدیت ۶۰ فریم واسش بدن خفن تر هم میشه. در کنار اینا اتزیو کالکشن هم که جای خود داره که سری افسانه‌ای بود واسه خودش.

• Like
Reactions: blechh and ps34
View attachment 264798
اقا این عزیزه دل دقیقا چه تایمی میاد رو استور واسه اکسترا؟
pre download نداره احیانا مثل گیم پس ؟ فردا تاریخ انتشارشه
21:30 البته سری قبل این ساعت بود شاید این سری زودتر باشه الان چک کردم syberia 23 ساعت دیگه از سرویس خارجه ینی 17:30 اگه همون ساعتم بازی جدیدا بیاد ممکنه 17:30 باشه
کلا 7 گیگه بیاد تو نیم ساعت دانلوده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or