PlayStation Plus

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
آقا با پلاس هکی میشه بازی های رایگان پلاسو روی اکانت خودم دانلود کنم؟
بازیایی که قبلا رایگان شدن معمولا رو اون اکانت هستن میتونید به لیست دانلود اضافه کنید رو اکانتتون بازی کنید
بازیای جدیدو نمیتونید مگر اینکه دوباره وارد اکانت بشید بازیو به لیست دانلود اضافه کنید که معمولا شدنی نیست و اکانت ریست شدس

• Like
Reactions: warrior2020

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
بازیایی که قبلا رایگان شدن معمولا رو اون اکانت هستن میتونید به لیست دانلود اضافه کنید رو اکانتتون بازی کنید
بازیای جدیدو نمیتونید مگر اینکه دوباره وارد اکانت بشید بازیو به لیست دانلود اضافه کنید که معمولا شدنی نیست و اکانت ریست شدس
عه :-?
من خودم الان پلاس دارم رو اکانتم، بازیایی که خودم اد کردم رو اکانتم چی اینارو میشه بازی کرد؟
فکر میکنم نمیصرفه دیگه تمدید کنم پلاسو، ولی اگه پلاس هکی به کار نیاد ناچارا باید تمدیدش کنم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
عه :-?
من خودم الان پلاس دارم رو اکانتم، بازیایی که خودم اد کردم رو اکانتم چی اینارو میشه بازی کرد؟
فکر میکنم نمیصرفه دیگه تمدید کنم پلاسو، ولی اگه پلاس هکی به کار نیاد ناچارا باید تمدیدش کنم
بازیایی که قبلا رو اکانتتون ادد شدن هم قفل میشن تا وقتی که پلاس روی همون اکانت فعال بشه
کلا پلاس هکی یا درکل شیر شده فقط قابلیت آنلاین بازی کردنو ارائه میده بقیه قابلیتا مثل دانلود مستقیم بازیای پلاس (باید هربار برگردید رو اکانتی که پلاس روش هست بازیو به لیست دانلود اضافه کنید تا بتونید رو اکانت دیگه اجراش کنید)، استفاده از تخفیفات پلاس و سرویس کلاود شیر نمیشه و فقط در اختیار اکانتیه که پلاس مستقیم روش خریداری شده باشه

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یه گیفت کارت 20 دلاری بگیرم میتونم پلاس یه ساله بگیرم
سایتی چیزی کسی سراغ نداره گیفت کارت با قیمت خوب بفروشن؟ :-?
برای خرید گیفت کارت بازارچه همینجا یا پرشین تولز قیمتای خیلی مناسبتری نسبت به سایتا دارن و فروشنده های معتبری هستن میتونید از اونا بگیرید

• Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
View attachment 124178اینم بازیهای رایگان این ماه انصافا داره بازیهای خوبی میده اما سرور تایتان دیگه خلوت شاید الان پر شه
البته احتمالش هست تا زمان عرضه ps5 فقط این ساپورت خوب ادامه پیدا کنه چون ملت چندسالی بود ناراضی بودن از آشغالایی که سونی میداد آمده این سال آخر خوب بده که برا ps5 تبلیغ بشه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
View attachment 124178اینم بازیهای رایگان این ماه انصافا داره بازیهای خوبی میده اما سرور تایتان دیگه خلوت شاید الان پر شه
والا سرورای تایتان فال از همون زمان لانچم خلوت بود فقط همین رایگان شدنش باعث میشه یکم شلوغ بشه.
مولتی بازی هرچقدر عالی و تک بود سیستم پیشروی و پاداش دهیش فراتر از افتضاح بود

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
خب
وقت شد دانلودش کنم (52 گیگ ناقابل )
یه مقداری بازی کنم
گرافیک بازی عالیه
ولی گیم پلیش عالی تره
مخصوصا از دیوار که به صورت افقی راه میره خیلی سرعتیش کرده تایتان بازی که تنوع جالبی به بازی داده
بخش مولتیش عالی ولی سروراش جالب نیس خیلی دیر مچ میشه

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
یک سوال
الان من یه پلاس یک ماهه بخرم
میتونم تمام بازی هایی که تا حالا روی پلاس رایگان شده رو دانلود کنم ؟
با تشکر

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
با درود
یک سوال
الان من یه پلاس یک ماهه بخرم
میتونم تمام بازی هایی که تا حالا روی پلاس رایگان شده رو دانلود کنم ؟
با تشکر
نخیر. فقط بازی های همین ماه. اگر قبلا پلاس داشتید فقط بازی های قدیمی که گرفتین رو میشه بازی کرد.

• Like
Reactions: jjhha

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر