PlayStation Plus

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
خدایی وضعیت بازی های رایگان ps4 و xbox 1 اصلا قابل مقایسه با هم نیستن! الان مثلا همین ماه مایکروسافت کیلر اینستینکت رو داره رایگان میده! با یه بازی دیگه! تازه علاوه بر اینها deus ex و dirt 3 هم واسه 360 رایگانه که اونا رو هم میشه با قابلیت backward رو x1 اجرا کرد! یعنی 4 تا بازی! من به عنوان کسی که فن هیچ کدوم از این دوتا شرکت نیست واقعا سیاست های مایکروسافت رو ترجیح میدم به سونی! سونی فقط واسه حفظ آبرو داره بازی رایگان میده. ترسم اینه که آخرش بیان بگن به دلیل عدم استقبال کاربران از سرویس بازی های رایگان، کلا این سرویس رو بی خیال میشیم! :D
البته من از خرید کنسول ps4 به هیچ وجه پشیمون نیستم چون اولویت من بازی های رایگان پلاس نیست! اما وقتی اینهمه ملت داره داد میزنه تو این چند ماه که آقا بازی های خوب واسه پلاس بذارید گوش مسئولین سونی کجاست؟!

دست رو دلم نزاز که خونه ...... بازی رایگان کجا بود
تنها بازی رایگان درست و درمون که وجود داره اویل 2 هستش که قبلا رو ps3 تموم کرده بودمش

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دست رو دلم نزاز که خونه ...... بازی رایگان کجا بود
تنها بازی رایگان درست و درمون که وجود داره اویل 2 هستش که قبلا رو ps3 تموم کرده بودمش

اول دو، منظورتون Resident evil 2 Remaster هست؟ این که قطعی نشده شاید ماه مارچ جزو بازی های پلاس باشه.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خوب اشغال هاي اين ماه پلاس هم اومد !

يعني من حاضرم برگردم PS3 بخرم و برم همون MoH رو دوباره بازي كنم ولي اين مدلي پول پلاس توي جوب نريزم !
با اين كه زمان عرضه MoH خيلي ها بهش فحش دادن و شده بود سنگ روي يخ اما كمپين قشنگي داشت و براي 50-60 ساعت مولتي بازي كردن بد نبود

حالا هم كه پلاس شده سرور هاش منفجر ميشه !

ميدونم يه عده ميان ميريزن مي گن Grim خيلي خوبه و از اين حرفا اما اين بازي از همون اول هم بوي پلاس ميداد و ميشه روي اندرويد راحت بازيش كرد !

جالبه اين Rivals چند وقت پيش يه بتا داشت و بتاش هم انحصاري پلاس ها بود حالا خود بازي هم زارت براي پلاس اومد

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
سلام دوستان یه سوال داشتم
من یه اکانت امریکا ریجن یک با پلاس دارم ویه اکانت اروپا ریجن ۲
حالا هر کاری میکنم نمیتونم رو اکانت اروپا ریجن۲ انلاین بزنم میگه پلاس باید بگیری
ایا راهی هست که پلاس رو رو دو اکانت شیر کنم

mehdi69

کاربر سایت
Mar 16, 2015
29
نام
MEHDI
حالا هر کاری میکنم نمیتونم رو اکانت اروپا ریجن۲ انلاین بزنم میگه پلاس باید بگیری
نه واسه اینکه اون ریجن 2 هستش واون یکی ریجن 1 ولی میتونی یدونه ی دیگه ریجن 1 بسازی و پلاستو شیر کنی

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud

اگر این تنظیمات رو داخل اون اکانتی که پلاس داره انجام بدید نباید مشکلی وجود داشته باشه

Setting > Playstation Network > Account Management > Active As Your Primary > Active

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
یادش بخیر دو سال پیش چه بازیایی برای ps3 و ویتا مجانی میشد ... برای پلی ۳ فقط tlou و gta 5 رو پلاز نیومد.فکر کنم تنها چیزی که ایم رویه سونی رو تغییر بده هک شدن کنسوله

Amin5570

کاربر سایت
Sep 8, 2014
31
نام
Amin
سلام کسی از دوستا ن خبر داره این درایو کلابی که تخفیف خورده با سیزن پس این دی ال سی موتور ها رو هم شاملش میشه یا نه اگه کسی میدونه ممنون میشم جواب بده

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
سلام کسی از دوستا ن خبر داره این درایو کلابی که تخفیف خورده با سیزن پس این دی ال سی موتور ها رو هم شاملش میشه یا نه اگه کسی میدونه ممنون میشم جواب بده
خیر شامل موتور نیست. اونو باید جدا بخرید. لااقل فعلا که اینطوریه.

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
سلام

من تو کنسول دو تا اکانت ریجن 1 دارم که قبلا با یکی پلاس گرفته بودم و بازی های مجانیش رو تو لیست دانلودم اضافه کردم ولی هنوز دانلود نکردم و الان مهلت پلاس اکانت تموم شده و الان تو اکانت دومم پلاس دارم

میخواستم بدونم اگر بخوام بازیو دانلود کنم و بازی کنم باید دوباره تو همین اکانت پلاس بگیرم یا اینکه میتونم از پلاس اکانت دومم استفاده کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر