PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام

من تو کنسول دو تا اکانت ریجن 1 دارم که قبلا با یکی پلاس گرفته بودم و بازی های مجانیش رو تو لیست دانلودم اضافه کردم ولی هنوز دانلود نکردم و الان مهلت پلاس اکانت تموم شده و الان تو اکانت دومم پلاس دارم

میخواستم بدونم اگر بخوام بازیو دانلود کنم و بازی کنم باید دوباره تو همین اکانت پلاس بگیرم یا اینکه میتونم از پلاس اکانت دومم استفاده کنم؟

خیر باید برای اکانت اولتون پلاس بگیرید !

منم یه همچین وضعیتی دارم ولی من بازی های پلاس رو دانلود کردم و نصب کردم و پلاسم تموم شده .می تونم با اکانت دیگه پلاس بگیرم و بازی های اون آزاد بشه؟

نه نمیشه ... چون اکانت جدید که میخواید براش پلاس بگیرید اون بازیها رو تو لیست دانلودش نداره
باید برای همون اکانت قبلی پلاس بگیرید

دوستان تو بازی هایی ایندی که تو فلش سیل تخفیف خورده کدوم ارزش خرید داره؟ خودم بین لیمبو و escape plan و outlast موندم.
Fat Princess Adventure :d
البته خودم هنوز بازی نکردم!(گرفتمش ولی الان :-" )
ولی با توجه به نمایش ها چیز جالبیه! Co Op هم تا 4 نفر پشتیبانی میکنه :d
شماره ی قبلشم که یه مولتی رقابتی بود( PS3 ) اونم خیلی فان و جالب بود:دی

مگر اینکه به خاطر تم بازی باهاش حال نکنید...:-" (البته خون و خون ریزی زیاد داره بازی:-" )

یه پیغام دیشب برای من امد تو PS PLUS که یه ریدم کد داد ثبت کردم...جریان دقیقش چی بوده اون؟

به خاطر يه روز خرابي PSN يه روز پلاس به ملت دادن تا جاي اون يه روز خرابي رو بگيره

دوستاني كه مي پرسن ديگه تخفيف نيست يه كم صبر كنن :| هنوز زمان زيادي از تخفيف هاي دسامبر نگذشته
احتمال زياد تخفيفات بزرگ بهاره خواهيم داشت

از دوستان کسی بوده تا حالا که پلاس داشته باشه بعد بخواد پلاسش رو با یکی که پلاس نداره شیر کرده باشه
منظور 2 تا کنسول از یه پلاس استفاده کرده باشن
میشه روش کار رو بگید چطوری هست
ممنون

بازی های فری ماه یعد مشخص نشده .. ؟

خداییش ماه گذشته سونی از نظر تخفیف سنگ تموم گذاشت ... احتمالا ماه بعد خیلی خبری نباشه .. ولی به نظرم مارس هم ماه شلوغیه

صبح ايميل اش رو ديدم اشك شوق در چشمانم حلقه زد :((
يعني بعد ماه ها بالاخره يه بازي به درد بخور ديديم :| اما خوب طبق گفته بچه ها بازي سختيه :|

من متعجبم که تخفیفات پلاس خیلی بالا باشه 25% ولی تخفیفات عمومی تا 75% هم میره :exclaim: :|
من هرچی تخفیف دار تا الان خریدم سره تخفیفات عمومی بوده
نمونش تخفیفات الان Square Enix بازیاهاش رو 75% تخفیف زده

من متعجبم که تخفیفات پلاس خیلی بالا باشه 25% ولی تخفیفات عمومی تا 75% هم میره :exclaim: :|

خب مسیله اینه که با پلاز همون تخفیف های عمومی رو ۱۰ تا ۳۰ درصد ارزون تر میتونی بخری ... جدا از تخفیف های اختصاصی خودش ...

شما اکانتتون کدوم کشوره که بازی های اسکوار انیکس تخفیف خورده .. برای امریکا که من ندیدم

- - -ویرایش - - -

خب مسیله اینه که با پلاز همون تخفیف های عمومی رو ۱۰ تا ۳۰ درصد ارزون تر میتونی بخری ... جدا از تخفیف های اختصاصی خودش ...

شما اکانتتون کدوم کشوره که بازی های اسکوار انیکس تخفیف خورده .. برای امریکا که من ندیدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or